Jūsų nuomonė apie geriamus puodelius?

21. Aug, 12:14

kada pradėjote duoti vaikui gerti iš puoduko,ar noriai geria ar nelabai... kokios firmos naudojate, kokia nuomone apie AVENT puodeli?

30. Aug 2010, 13:06

oho...daug...ai bet zinok nieko ten man nebuvo,taip gavosi sugnybe ir tiek,praejo po poros dienu visiskai 😉 na svarbiausia,kad viskas gerai 😀

30. Aug 2010, 12:03

tu tik dabar stebek ta zaizdele, jei raudonuos ar vis labiau skaudes, kreipkis i gydytoja. man tik kremas su antibiotikais padejo. man buvo ikandes giliai ir zaizda negijo, tokia visada kaip prakirsta buvo. ir dabar tokia prakirsta, bet jau po truputi traukiasi. ir zindyt jau galiu daugiau nei paskutines keturias dienas. man is viso neleido ana krutim zindyti kelias dienas, kad zaizdeles vis neistampytu. tai buvo idomu prisiminti pientrauki. 😃 koki litriuka ispyliau lauk pirmaja diena. 😃

27. Aug 2010, 11:36

tikrai dar nedabar... 😃 kiek man kazkaip teko girdeti,kad atsisako budami kokiu 2 metuku...gal cia tik sutapimas,bet isgirstu apie toki amziu... beje man mazike irgi vakar ikando i abu spenelius,nu sugnybe,tai vienai nieko,o kita,kai valgo,na toks lengvas nemalonus jausmas...tikiuosi ,akd tai nepasikartos,nes nezinau ,ka tada darysiu.....uij....

27. Aug 2010, 10:30

na, as ziuriu, kad vieninteliu budu ka nors inkisu atsigerti be savo pieno, tai tik is puoduko. speju isgeria ten kokius 10 ml. 😃 sultys nelabai praeina,bandau cia kombinacijas visokias. vanduo irgi nepasakyciau, kad megstamas butu. 😃 arbata taip pat nelabai. 😃
as nesuprantu, sako, vaikai patys atsisako kruties... idomu kaip ir kada? 😃

26. Aug 2010, 18:33

maniskis irgi sulciu negeria tik MP ir vandeni

25. Aug 2010, 15:14

tu kadangi maitini,tai jam uztenka tiek kiek jis geria tavo pienuko, pataria tik sultyciu is uogyciu duoti..turiu info apie primaitinimus ir pan,tai prie MP maitinamu nieko apie skyscisu,raso tik misisnukais maitinamiems kiek reikia misinuko 😉 maniskei sultys nepatinka,tai mes kol kas tik MP nu ir kartais,akd kosyte neuzsikimstu kelis lasus vandenuko atsigeria 😉

25. Aug 2010, 14:39

na, pratinu ana gerti is puodelio, nes buteliuko neima, avent magic cup irgi neima. galiu, padovanoti. 😃
tai biskuti atsigeria. beja, kiek reikia isgerti 7 men. kleckui skysciu per diena?

24. Aug 2010, 14:33

na aš kaip prisimenu savo vyresnėlę gal nuo 8 mėn pradėjau pratint,bet neprisimenu ar atėmiau visai buteliuką...

24. Aug 2010, 14:17

Tai žinokit nelabai dabar suprantu jei jau pratini prie puoduko tai buteliuko tipo nerodyt.Aš kažkaip daviau pagert ,bet dabar tik pamato puoduką ir stumia rankytėm😀

23. Aug 2010, 20:08

maniskis nuo puses metuku is paprasto puoduko moka gerti ir is savo puoduko,nes is buteliuko negere is buteliuko biski gere kaip mazas buvo😀

21. Aug 2010, 21:21

Dabar jai cia nauja pramoga 😀

21. Aug 2010, 21:17

sedet nori, bet kad nenutaikau kada viskas vyksta😃

21. Aug 2010, 19:06

Ir kaip pirmoji pazintis su naktipuodziu?

21. Aug 2010, 18:56

sekmes mokantis😉 mes su naktipuodziu pazindinames db😃

21. Aug 2010, 18:53

priskaiciau cia, eisim mokintis gerti is puoduko 😀

21. Aug 2010, 17:38

va apie ka as ir kalbu linciuke 😉 saunuoles 😀 tereikia nepatingeti ir pamokinti 😉

21. Aug 2010, 17:37

manoji kuo pukiausiai is paprasto puodelio nuo 7 men geria😀bet jei lauke arba nakti tai su snapeliu naudojame😉

21. Aug 2010, 16:41

tai zinok ne visi vaikai ir speja ismokti 😃

21. Aug 2010, 16:39

Tie puodeliai, kur pats vandenukas bega gal ir nieko. Bet mano mazoji dar nespeja ryti is tokio 😀

21. Aug 2010, 16:34

O beto ir patys vaikai atsirenka is ko jiems mieliau gerti, drauges mergyte net neimdavo i rankas jokiu puoduku, o gerdavo tik is tos tokios vienkartines stiklines 😀

21. Aug 2010, 16:33

auksiuke, is dalies tu teisi, bet yra tokiu puodeliu, kur snapelyje skylutes, kur reikia puodeli tiesiog palenkti ir bega skystis, ten ciulpti nereikia, tai gal netoks jau blogis tokie puodukai, bet tai cia beveik tas pats kas gerti is atviro puodelio, tik kad reikia maziuau palenkti, tai manau isties, geriau iskart mokyti ...

21. Aug 2010, 16:28

Man atrodo, kad tiek buteliukas su ciulptuku, tiek su snapeliu yra panasus dalykai. Nes juk abiem atvejais reikia ciulpti, kad vandenukas begtu.

21. Aug 2010, 16:08

as nesakiau, kad draudziama 😃 bet vaiku patikros centruose plakatai su tuo, kad nuo 6men vaikas turi buti pradeamas mokyti gerti is puodelio ir atejus pas gydytoja visad paklausdavo kaip sekasi mokytis gerti, as nekalbu apie gerima is puodelio nakti, nes vaiko juk nezadinsi, kad atsisestu ir taskytusi ten su juo, tiesiog diena kai geria vandeni, sultis ar kazka kita, tai turetu buti duodama is puodelio. o buteliukas tikrai nera gerai dantims kai jo naudojimas yra uztempiamas per ilgai.

21. Aug 2010, 16:00

na as pirma karta girdziu,kad grieztai ne,sutinku,kad geriau is paprasto puodelio,bet ,kad draudziama,negirdejau,tik nuo 2 metu patariama atsisakyti visokiu buteliuku...tai bet juk puodelis su snapeliu geriau nei buteliukas,tai tada taip gautusi,kad buteliukas tai is vis draudziamas?kazkaip idomiai...

21. Aug 2010, 15:51

na mano mazoji ir neblogai geria is puodelio nes nuo gimimo gerdavom is jo, net ne is buteliuko 😀

21. Aug 2010, 15:50

mes niekad negerem is puodelio su snapeliu, nes pas mus gydytojai tvirtina ir liepia vaika mokyti gerti is atviro puodelio nuo 6 menesiu, aisku, tas puodelis turi buti pritaikytas tam : lengvas ir su rankenelem, bet jokiu budu ne su snapeliu. tai taip ir darem, pradzioj aisku buvo visko, bet isigijom uzmaunama seilinuka ir nuo 8 menesiu savarankiskai puikiai gerem is puodelio 😀

21. Aug 2010, 14:37

o gal kuri bandete nuk puodeli? jis su minkstu snapeliu. kokie apie ji atsiliepimai?

21. Aug 2010, 14:16

aciu mamytes uz jusu nuomones 😀

21. Aug 2010, 14:01

mes tik is jo ir atsigeriam 😉 nes maitinu,papr buteliuko is vis nenaudojom,o sis Avento puodelis mums visai nieko,tik teko nusipirkti minksta snapeli,nes su kietu nelabai gere.Siaip tikrai geras dalykas,tik mane nervina vienas minusas,kad kai daugiau uzverti,vandenukas bega pro skylue ,kuri yra ant snapelio 😀

21. Aug 2010, 13:55

jau didele 1m 9men, o kai buvo 7-8men buvau nupirkusi ta avent puoduka su snapeliu, pagal amziu pirkau, bet mete i sona, negere is jo, po to veliau bandziau, bet vis tiek nepripazino, taip ir pasilikom prie paprasto puoduko😀

1 2