Ka manote apie isvalyma ir aborta?

26. Mar, 05:14

Sveikos, kokia jusu nuomone apie isvalyma ir aborta? Ziauru/normalu?

Ka manote, apie moteris kurios ju pasidare esa ne viena?

23. Feb 2015, 23:43

Laba diena, norime atlikti išsamų tyrimą apie nėštumo nutraukimą, tad labai prašome užpildyti šią anketą ir pasidalinti ja su tais, kurie mums gali padėti užpildant anketą. Labai Jums ačiū! http://goo.gl/fsH8nv

29. Mar 2014, 10:00

Aciu.. 😀

28. Mar 2014, 20:26 emskas

Linkiu tinkamo sprendimo 🌷

28. Mar 2014, 18:48

Sėkmės, emskai, gal surasit sprendimą, tikėkimės neprieiks to siaubo 😉

28. Mar 2014, 18:30

ok, na bandysiu kalbetis su ja. 😉

28. Mar 2014, 18:29 rremm

visada galima neatsakyti i klausima. 😉 kam durnas, kam labai svarbus...

28. Mar 2014, 18:28 mellisa

hmm.. na ne, ji cia neuziregistravusi...

28. Mar 2014, 18:00

net skirdamasi su vyru gimdyciau vaika 😀 aborta pateisinciau tik isprievartavimo atveju.

28. Mar 2014, 17:27

durnas klausimas, blogai manom, blogai, o kas tai padare ar galvoja daryt irgi nemanau ,kad gerai apie tai mano

28. Mar 2014, 17:02

Aš manau, kad tikrai nėra tokios padėties, be kažkiokios geros išeities 🌷

28. Mar 2014, 12:43 emskas

Ar čia tik nerašė jau ta moteris, nes tikrai viena buvo, kur skiriasi su vyru ir laukiasi. Aš patarčiau lauktis ir skirtis, jei nėra kitos išeities, bet tik ne abortas.

28. Mar 2014, 12:26

Auginti vienai 😀 Merginos, būdamos šešiolikos metų, vienos užsiaugina, pasigimdo, o čia suaugusi moteris. Aišku, lengva man kalbėti, kai nesu ir tikuosi nebūsiu tokioj situacijoj, bet jei vieną jau turi, tai gal ir antram duonos atsiras? Gal pagelbės seneliai, draugai? Kas nors?

28. Mar 2014, 12:11

Moterys,aciu uz patarimus ir atsakymus . 😀) deja, sia diskusija uzvedziau siaip sau, ne del to,kad as noriu darytis.. ano pazistamai beda... ji pastojo netycia antra vaika nuo vyro, su kuriuo skiriasi,negali sugyventi. ka jai patartumete tokioj situacijoj?

26. Mar 2014, 18:57

Išvalymas ir abortas - vienas ir tas pats, tik tiek, kad vartojami pačiam "veiksmo" pavadinimui sušvelninti. Vienu ar kitu atveju yra nutraukiama gyvybė. Manau, kad pati daryčiausi tik tuo atveju, jei būtų didelis apsigimimas. Neduok Dieve, aišku. Bet jeigu jau pastojai, gimdyk ir nežudyk. Situacijų yra visokių, žinoma, mes nei viena negalim smerkti, bet ką tas mažulytis nsuikalto, kad užsimezgė jo gyvybė? Nieko. Tai ir auga tegul. Tai jau gyvybė. Nesmerkiu, jei pasirinkimas yra tinkamas, stengiuosi visad suprasti, kodėl taip, reikia įsijausti į žmogaus situaciją, stengtis suprasti, padėti, tik jokiu būdu nesmerkti. Stiprybės tau ir teisingo pasirinkimo 🌷

26. Mar 2014, 17:37

Man teko suprasti viena drauge ir nieko cia nepakeisi. Bandziau atkalbeti kiek imanoma, bet nieko negalejau pakeisti.

26. Mar 2014, 17:29

Aš irgi nesmerkiu, neturiu tokios teisės, tačiau suprasti nemoku.

26. Mar 2014, 17:26

Vien tas zodis " abortas" kelia siurpa ir manau diskusiju negali kilti, kad tai yra tikrai blogai. Bet tikrai yra ivairiausiu situaciju, kurios nutinka moterims jr pacios privalo nuspresti ka daryti. Pasekmes poto gali buti nekokios, kokias paminejo Mellisa turbut ziauriausios. As kazkodel ne is tu, kurios smerktu, c
bet ir nepateisinu. Tiesiog manau, jeigu moteris ta padare, tai tik kos vienos sprendimas ir niekieno kito, todel atsiradus pasekmems, o jos tikrai buna, nereikia kaltinti nieko tik pacia save.

26. Mar 2014, 17:21

Sveika, žiūrint dėl kokių priežasčių tai daroma. Jei moteris buvo išprievartauta ar akivaizdu, kad vaikelis gims neįgalus, tai aš pritariu abortui. Bet jei moteris tai naudoja kaip apsaugos priemonę ar pastojo, nes neva nežinojo, nesisaugojo, nepagalvojo ir visos kitos naivios pasiteisinimų priežastys, tai nieko gero.
Pažįstu ne vieną moterį, pasidariusią abortus, kažkaip nei viena nėra visiškai laiminga, bent jau neatrodo. Viena sapnuoja negimusį vaiką jau n metų, kita negali turėti vaikų daugiau.

26. Mar 2014, 17:17

Labas, na ka cia gali manyti, aisq blogai, bet buna gyvenime visokiu situaciju, kai galima tai pateisinti.