kada mazylis istaria pirmus zodelius?

26. Sep, 12:39

Sveikos mamytes, kada laukti pirmuju zodeliu? Mano suneliui jau tuoj, tuoj bus 2 metukai, ir jis dar netaria nei vieno zodzio. Nesako netgi "mama". Esu truputeli nuliudus del to, nors istiesu net nezinau kada maziai pradeda kalbeti (auginu pirma vaikeli). Abidvi mociutes jau klausineja, laukia, bet mazius kaip netaria nieko, taip netaria... :( O gal zinote kokiu geru patarimu, pratimu, kaip man ji mokinti?

21. Mar 2010, 10:42

Savo kalba ir musiskis kalba, bet gan suprantu, ka jis nori pasakyt, ka parodyt. Suprasti zmogu mylima artima nereikia nei zodziu. Tokia turi but ir antroji pusele...

02. Mar 2010, 10:34

Savo kalba ir judesiais pasako labaidaug 😀 Viktorijai nesenai suejo metukai... moka labai daug, taciau kolkas pirmojo zodelio nesulaukiam...

02. Mar 2010, 00:02

nuo 10men pradejo savo sneka sneketi mama.tedi,baba.tete,am,da,ne, dar jau 13men tai sneka daug daugiau

rainiukas rainiukas 10. Jan 2010, 17:13

nuo 10men kalbejo savo kalba ''mama'', ''bababa'', ''brrrr'', ''am'',''jam''. Dabar 16men, bet nieko nebekalba, išskirus ''mama''. Teks laukti 😀

08. Jan 2010, 09:27

pasigirsiu 😃 ismoko sakyt ateik cia-atei te,atiduok tiute-ati titi 😃 akyte-atyte..kaip smagu negaliu 😃

neri neri 08. Jan 2010, 09:16

na tie vaikai patys nesupranta kokie juokai gaunasi iš jų mažų kalbelių.Va mes neseniai buvom mišiose ,o mūsų mažoji iš pradžių tyliai sakė tete ,o paskui tai ant visos bažnyčios 😃 tai kaip pradėjo visi juoktis 😃

07. Jan 2010, 13:25

mano maziui 1,10m laiko kalba labai minimaliai, sako mamam -valgyti, viskas ko nori yra kaka, pastoviai sukcioja kaka, smagiausiai parduotuvei kai jis visur mato tiek daug kaku.. 😃 ir neperseniausiai pradejo sakyti aciu, viska ka duoda pats arba gauna is kitu sako asisss.. 😃 ir ne sako purtydamas galva.. 😀

07. Jan 2010, 13:25

mano maziui 1,10m laiko kalba labai minimaliai, sako mamam -valgyti, viskas ko nori yra kaka, pastoviai sukcioja kaka, smagiausiai parduotuvei kai jis visur mato tiek daug kaku.. 😃 ir neperseniausiai pradejo sakyti aciu, viska ka duoda pats arba gauna is kitu sako asisss.. 😃 ir ne sako purtydamas galva.. 😀

07. Jan 2010, 13:24

mano maziui 1,10m laiko kalba labai minimaliai, sako mamam -valgyti, viskas ko nori yra kaka, pastoviai sukcioja kaka, smagiausiai parduotuvei kai jis visur mato tiek daug kaku.. 😃 ir neperseniausiai pradejo sakyti aciu, viska ka duoda pats arba gauna is kitu sako asisss.. 😃 ir ne sako purtydamas galva.. 😀

04. Jan 2010, 10:43

mano sunui metukai tai sako mama, tete, amam, tu, ne ne ne, atia, diade ir kartais istaria labai panasius trumpus garsus

05. Dec 2009, 16:03

ziuriu jau senai niekas nerase,bet prisidesiu ir as.mum 1,2m sako,mama,tete,niam,popa-skauda,au,miau,mu,nesenai ismokom dede,teta-lb aiskiai.jaja-lialia.tai wa tiek.

13. Oct 2009, 15:52

mano mazyle vakar istare nosi....na tai zinoma reiskia nosis😉1m ir du men😀

07. Oct 2009, 12:40

padeda su kitais snekanciais vaikuciais bendravimas, mano drauges vaikas nieko nesnekejo o 2.5 metu nuvede i darzeli,ten dauguma kalba,tai labai greitai ismoko !!!

05. Oct 2009, 15:38

Mano maziukui metukai ir keturi menesiai,tai bando kalbeti,istaria mama,tete,au,miau,bando visaip,kartais ir netycia iseina ka pasakyti😃

30. Sep 2009, 14:29

Mano mazyliui beveik 2metukai, irgi daug zodeliu jau istaria 😀 reikia kartoti vaikui zodzius ir ismoks 😀

29. Sep 2009, 15:17

mano suneliui 1m ir 3 men. ir jau moka pasakyti gerai mama,tete,mu, kite,au,stis,na ir dar daug tokiu panasiu trumpiniu. 😀 bet juk nevisi vaikai vienodi,mano pazystamos vaikutis jau budamas 3m.kalbejo kaip suauges,o mano sunui jau 4m ir kaikuriu zodziu dar nemoka istarti. ☹

28. Sep 2009, 13:59

mano dukryte mama paseke kai jai buvo 4su puse menesiuko o tete pasake 6menesiu dar mum metukai ir jau labai dauk zodeliu tare, cia priklauso nuo kiekvieno vaikucio

27. Sep 2009, 16:33

tai priklauso nuo vaikiuko vienas greiciau kitas veliau nera nustatytos normos tam

27. Sep 2009, 13:51

ir bando atkartoti ka kiti pasako,nelabai gaunas,bet pirma skiemeni istare 😀

27. Sep 2009, 13:50

mano mazajai dabar 10menesiuku tai ji sako ate,mama,tete,ir skiemenuku nemazai nem,kuti kuti,tik tak,au... 😀

27. Sep 2009, 13:22

kiekvienas vaikas skirtingas, vieni viska anksti pradeda, kiti veliau, bet per laika susivienodina, taip kad nereikia nusiminti. o bus kaip is tos situacijos, kur vaikutis iki 3metu nekalbejo. mama jam sako, kalbek musu kalba, nieko nesuprantu, ka tu nori pasakyti. o jis ir sako: mama, tu viska gerai supranti, kad as ir nekalbu

27. Sep 2009, 13:02

nenusimik jei vaikas dar gerai nekalba nera ko noreti ir nereikia vaikiuko spausti as jam galvos nekvarsinu kada ateis tas momentas tada. maniskiui jau 2metai ir menuo ir tai va pasako kelis mamam.. tete, mama, baba kaip kada iseina, au sako . manau nereikia nusiminti

27. Sep 2009, 12:52

tai nenusimink mamuliuke...kiek esu girdejus,tai sako kad berniukai veliau pradeda kalbeti...na pvz mano kriksto sunus jam db greit trys,bet tik ne perseniausiaipradeji kalbeti....bet aisku manau,kad ytakos turi vaikucio ugdymas nuo pat pirmu menesiuku.....taigi siulau kuo daugiau kalbeti ,bendrauti su vaikuciu...SEKMYTES😉

26. Sep 2009, 21:32

labai aciu kad atsiliepet 😀.. na maniskis tokius dzi, au, site, ir visokius panasius sako, bet jokiu normaliu zodeliu. Mama net nesako. O kai imu sakyti jam "mama" jis atsako tik mmm. ☹
Adatele, jusu berniukas labai anksti pradejo kalbet, manau kad labai gerai...

26. Sep 2009, 20:33

mano sunelis metuku laiko, bet jau nuo 9,5men sako "mama", "mamam", "au", 'dzi", "ne", "ko, kur, tai", smagu klausytis ir vis bando pakartoti, ka mes jam sakome

26. Sep 2009, 20:11

na mano dukrytei jau uz 2 savaiciu bus du metukai, tai mes jau snekam, dedam sakinukus lengvus, na kartais galunes neatitinka 😀 bet nieko, gi mokinames. o siaip kiekvienas vaikas skirtingai pradeda kalbeti, siaip tai yra jau tokia tema kazkur cia, susirask, gal ten rasi kokiu patarimu.

neri neri 26. Sep 2009, 19:05

musu dukrytei metai ir astuoni men. tai sako mama,tete,au,dar viska reiskianti teu,kau,miau.mes tai skaitom knygutes su daug paveiksleliu,arba tiesiog sakom kas toks ,o ji pati tada prideda savo zodelius.

26. Sep 2009, 12:39

Sveikos mamytes, kada laukti pirmuju zodeliu? Mano suneliui jau tuoj, tuoj bus 2 metukai, ir jis dar netaria nei vieno zodzio. Nesako netgi "mama". Esu truputeli nuliudus del to, nors istiesu net nezinau kada maziai pradeda kalbeti (auginu pirma vaikeli). Abidvi mociutes jau klausineja, laukia, bet mazius kaip netaria nieko, taip netaria... ☹ O gal zinote kokiu geru patarimu, pratimu, kaip man ji mokinti?