Kada pirkti kraitelį?

09. Jun, 08:51

Sveikos mamytes,siuo metu laukiuosi leliuko man 15 sav. o taip jau norisi pirkti kazka leliukui:) kada jus perkate jau rubelius ir visa kita kas reikalinga naujagimiui?:)

11. Apr 2015, 05:05

https://www.facebook.com/pages/Nauji-Vaikiški-drabužiai-pigiau2/781248005277160?ref=hl&__mref=message Labukas. Noreciau pasiulyti apsilankyti musu puslapyje, kuri ka tik sukureme ir po sio savaitgalio turesime daugiau vaikisku prekiu. Visi drabuzeliai yra tikrai kokybiski ir nauji uz labai prieinama kaina ir tikrai pigiau negu kituose saituose ar
puslapiuose. Prekytes yra vietoje - klaipedoje, be to siunciame ir I kitus miestus

05. Apr 2015, 17:56

Kadangi aš daug ką noriu nusipirkti pirksiupo biškutį jau dabar. Su antru man net išaugo poreikiai daiktų todėl reikės lėtai bet susipirkti.. Noriu ir supama kedute ir vibro viename.. kuri apie 600lt kainuoja ir kaikuriuoskitus ''nereikalingus'' kaikuriems žmonėms daiktus nusipirkti noriu kad būtų patogu 😀 Sauskelnių konteinėri arba maišiukus kvapnius dar neapsisprendžiau. Reiks ir vystimui kampelio ir t.t

11. May 2013, 21:58

man jau 7 menesis , tik dabar pradejau po biski tai ta tai ta pirkti, kad nesusidetu viskas i viena menesi, nes daug islaidu vienam menesiui butu 😀 o kai po biskuti perkineji tai ne nesijaucia 😀

03. Jul 2012, 14:12

i gala nestumo 7-8 menesiais

03. Jul 2012, 12:06

O as nuo 3men😃 nes vis bijojau,kad per anksti nepagimdyciau😃

03. Jul 2012, 11:01

as pradejau prekintis kai jau buvo 7men ir tai po truputi😀 neskubejau 😀ir tai daug ko net neprireike😀))

03. Jul 2012, 10:40

Su pirmuoju vaikeliu pirktis pradejome anksciau,gal nuo20tos savaites.o dabar jau 3tas menuo tuoj prasides,ir dar visko 100%neturiu 😀

03. Jul 2012, 01:02

Neskubėjom, pirmas daiktelis buvo vilnonės kojnytės, kai man buvo 24 sav. 😀

13. Dec 2011, 18:49

isiterpsiu ir as i jusu temele, jeigu galima😉 turiu 2vaikucius, dukrytei 2m ir 2men bei suneli 6men....man rodos, kad kiekviena nestuke turetu rinkt ta kudikio kraiteli tuomet, kai pati nuspres, jog atejo laikas😉 jeigu tiki prietarais, tuomet ir elkis atitinkamai, jeigu ne, irgi, juk niekas neprivers daryt priesingai😉 bet sutikite, mamytes, kai laukies pirmagimio, nori visko kas graziausia, mieliausia ir tikriausiai tik nauja😉 bent jau man taip buvo, tik vezimeli pirkom naudota, bet paskiau pasigailejau, kad taupem, reikejo geresni vezimuka igyt, juk ji kasdien vos ne iki metuku stumdysi😉 lb svarbu ir lovyte, patalyne bei pora drabuziu komplektuku😉 o siaip kudikio kraitelis turi teikt dziaugsmo nestukei, taigi galima ir per visa nestuma po truputi pirkt, kad uzsitestu, taip sakant, malonumas😉 😀

13. Dec 2011, 18:24

o dar ir lovyte pirkau anksti , anksciau nei vezimeli😃 ner ko skubet, bet ner ko ir laukt😉) paskui jau sunkoka bus susipirkt viska😉

13. Dec 2011, 18:21

vezimuka anksti pirkau, berods net 5 menesio nebuvo, rubelius neutralius irgi, pasirinkt laiko yra ir pigiau galimybe gaut😉 anksti gan pradejau kraut kraiteli 😉 o jau ir laiko ne daug liko,bet i parduotuves uzsukt reikes dar 😛

liuks liuks 10. Dec 2011, 11:46

Kai laukiausi dukrytes keleta daiktu pirkau neutraliu spalvu nestumo pradzioje vezimeli,supuokles,nes pasitaike uz gera kaina,o siaip viska pirkti pradejau apie 7-8men,kai tiksliai zinojau kas gims.O kai laukiausi sunaus susidariau sarasa ko reikes ir viska pirkinejau nuo kokio 5menesiuko,tai ir pigiau pavyko si bei ta gaut ir skubet nereikejo.

10. Dec 2011, 11:42

Drabuzeliu pradejau po truputi pirkti kazkur 5 menesyje,kai suzinojau,kad bus dukryte.o visa kita apie 7menesi.as manau,kad geriau iki gimdymo viskuom pasirupinti,o ne po to lakstyti 😉

09. Dec 2011, 16:55

Drimka, tikrai pats laikas viską pirkti, aš pradėjau pirkti pačioj pradžioj nėštumo, todėl neskubant įsigijau lovytę, vežimėlį ir kitus didesnius daiktus labai nebrangiai, nes turėjau laiko paieškoms, be to ir kitų daiktelių vis po truputį nupirkdavau, nes taip apsilankymas parduotuvėje tapdavo daug mielesnis.. Be to turint omenyje, kad tavo nėštumas šiek tiek komplikuotas, tai tikrai labai protinga jau dabar susidėti vaikelio ir mamytės rankinę, kurią pati ar kažkas kitas atvežtų į ligoninę tik prireikus, o nelakstytų susiėmę už galvos ko gali prireikti ir iš kur gauti.. Labai neprotingai galvoji, goduliukas, taip dabar pilnos parduotuvės visko, bet tu nepagalvoji, kad vaikelis gali ateiti į šį pasaulį betkada, kada jam bus laikas, o ne parduotuvių darbo laiku, be to tiek vaikutis, tiek mama turi būti aprūpinti būtent tuo laiko momentu kada jiems to reikia, o ne tada, kai kažkas kažkur kažką nupirks ir atveš... Vaikelio laukimas užtrunka 9 mėnesius, todėl gėda turėtų būti reikalingų daiktų ieškoti jau paskutinę sekundę.. Drimka, mesk į šalį prietarus, rūpinkis savo būsimo vaikelio kraičiu, nes tikrai pats laikas, juk tuo labiau ne pirmosios nėštumo savaitės, o jau antras trimestras.. Sėkmės abiems jums.. 😉 🌷

09. Dec 2011, 14:25

nepirkciau ir as dar.dabar juk yra visko ir galima veliau nusipirkti.o,kad ir pasigimdysit,nejaugi nebus kam nupirkti ir atvezti 😀

09. Dec 2011, 11:25

pries pora dienu susigincinau su uosviu, del kraitelio ir visu kitu daigteliu pirkimo leliukui. uzsiminiau, kad reik predet dairytis gal kur pigiau ar geriau nusipirkt, tai jis ant manes net balsa pakele, kad nedrysciau nieko pirkti kol negims vaikelis ( prietaru senu bobuciu prisiklauses tas mano uosvis😀 ) bet kadangi noriu but gera marti tai paklausiau, patylejau ir vistiek savo padarysiu, kada noresiu tada viska ir susipirksiu ir vyro tevams nieko nesakysiu, kad jau pirkau. kadangi mano nestumas labai rizikingas laukiuosi 26 savaite gali betkure diena man prireikti i gimdykla keliauti nes maziuke nenori laikytis pas mane pilvukyje, todel pas mane jau pradeta krauti krepsys su reikalingais daigteleis man ir kudikeliuj. nors siaip sakyciau kad normaliam nestumui esant viska kudikiuj pirkti reiktu mazdaug nuo 7 menesio

10. Jun 2011, 13:00

Labutis. tikrai siulau within999 neprisipirkti daug drabuzeliu. turiu du vaikelius-sunu ir dukryte. sunu parsiveziau is ligonines ir jau po savaites i tuos rybelius nebeivilkau. jis puse metu kiekv. men. po 3-4cm uzaugdavo, tad savaitem keiciau drabuzelius naujais. kitas dalykas-sauskelnes, kai nebereikia keist kelnyciu, tad per diena ir vieno drabuziu komplektuko uztenka. apsizvalgyk aplinkui, gal drauges ar giminaiciai neseniai turejo mazu vaikuciu, tad iseigai nusipirk geresni komplektuka, o po namus, manau pagelbes artimieji, ir tikrai dar labai gerais. dabar augindama dukryte nemazai pagelbeja brolis isaugtais dukreles drabuzeliais, tad ne ka ir pirkau, nes nemazai grozybiu atnese ateje aplankyt draugai, giminaiciai. geriau nepagaileti pinigeliu lovytei, geram ciuzinukui, patalynei ( kriksto teveliai padovanojo avies kailio anklode ir pagalve-ir lengva vaikuciui,ir silta), jug sito reikes ilgiausiai. net higienos prekiu nepirkau,kol nepagimdziau, ligonineje gydytoja patare ko reikia ir kas maziausiai alergizuoja, ir ko isvis nepirkti. turek tai,ko reikia nusivezt i ligonine, o visa kita isigysi "gyvendama" su mazyliu. Sekmes! 😀

10. Jun 2011, 09:41

Kraiteli pradejome pirkti, kai isejau i dekreta, t.y. 7 menesi. Pirkom butiniausius daiktus - lovyte, vezima, patalyne, higienos priemones bei kelis rubelius (neutralius, nes nezinojau, ko laukiuosi). Kai apie astunta menesi suzinojom, kad gims mergyte, nupirkau viena rozini komplekteli 😀 Siais laikais pilna parduotuviu, taigi jei gimus kudikeliui ko nors pritruksi, nebeda gauti. Vyras nuleks ir nupirks.

10. Jun 2011, 09:07

siaip 7men pradejau prekintis, zinojau lyti bet rubelius pirkau neutralia, o kai pagimdziau tai tada jau rubelius pirkau daugiau. o siaip iki gimdymo lovyte, vezimelis, ko reikia ligoninej.

10. Jun 2011, 08:59

2 men iki gimdymo, bet daug irgi neprisipirkau, tik pagrindinius, nes nezinojau, kas gims. Plius vieni vaikiukai didesni gimsta kitu mazesni. Todel ir del ismieros nepirkau maziausiu!!!!

09. Jun 2011, 23:57

as pradejau nuo 6men.

09. Jun 2011, 23:52

as tai pirkausi kai suzinojau vaikelio lyti 😀 neskubejau perlabiausei 😀))

09. Jun 2011, 20:51

Sveikos mamytes,siuo metu laukiuosi leliuko man 15 sav. o taip jau norisi pirkti kazka leliukui😀 kada jus perkate jau rubelius ir visa kita kas reikalinga naujagimiui?😀