Kada pradėti sodinti ant puoduko

20. Aug, 10:58

Kaip galvojat? Kada pats tinkamiausias laikas sodinti mažylį ant puoduko? Aš vos tik sulaukiau, kai dukrytė pradėjo sėdėti, iškarto pradėjau žaisti. Tikrąja to žodžio prasme žaisti. Nes pratinti prie puoduko - yra ilgas ir daug kantrybės reikalaujantis darbas. O koks džiaugsmas - kai puodukas būna pridarytas... ir pampesas lieka sausas...

05. Nov 2012, 16:47

mes pradejom sestis nuo 7 men kada jau tvirtai pradejom sedeti,tai buna visko ir pykcio ir draugysciu su juo.dabar isipratinom kad einamabu i tualeta.tai ir tai buna visko bet dazniausiai padaro

25. May 2012, 15:32

As bandziau sodint ant puoduko,bet jo labai bijojo.reke kiek tik galejo.tada nupirkau specialiai kudykiams uzdet ant unitazo.kada tik pasodinsi visad padaro.nors lasiuka,bet isspaudzia 😀 o stai rimtesnio niekad dar nepadare.zinau kad rimtesni daro rytais,tai pasodynu.pasedi,pasedi,ir po kiek laiko pradeda pykt,tada nukeliu ir uzdedu pampersa.nepraeina nei 2min.kai pampersas buna pilnas.nzn kodel,bet rimtesni daro tik i pampersa.

25. May 2012, 15:31

As bandziau sodint ant puoduko,bet jo labai bijojo.reke kiek tik galejo.tada nupirkau specialiai kudykiams uzdet ant unitazo.kada tik pasodinsi visad padaro.nors lasiuka,bet isspaudzia 😀 o stai rimtesnio niekad dar nepadare.zinau kad rimtesni daro rytais,tai pasodynu.pasedi,pasedi,ir po kiek laiko pradeda pykt,tada nukeliu ir uzdedu pampersa.nepraeina nei 2min.kai pampersas buna pilnas.nzn kodel,bet rimtesni daro tik i pampersa.

08. Sep 2011, 17:52

mano maziukas nepykst jam puodelis patinka tai jie draugai jei nor sisiu zirzia as nerizikuoju maziuka palikt be pamperio bijau kad avarija neivyktu😀

08. Sep 2011, 17:37

na mum jau 9 men, bet visai nenori ant puodoko pradeda spiekti, palaukiu kokia savaite ir vel sodinu, bet vis nepavyksta kad susidraugautu su puoduku

08. Sep 2011, 17:17

As pritariu nuomonei, kad bandyti sodinti, pazindinti vaika su puoduku reikia anksciau, nei pusantru ar dvieju metu. paskui jie tampa protingi, ir ne visi verziasi su juo draugauti. sunu pradejau pratinti ant puoduko nuo 7men., nes gryzom is ligonines nuo antibijotiku nudegintu uzpakaliuku, nes isgerus antibijotiku ir bunant su pamperiu, garuodavo kazkokia sudedamoji dalis ir degindavo uzpakaliuka. kol baigem gert vaistus, teko laikyt sunu vien sliauztinukais, ko pasekoje pradejau sekt laika ir sodint ant puoduko. 1m.sunus jau buvo be pampersu visa diena, kuo puikiausiai prasesi visiems reikaliukams, o galutinai be pampersu - 1m.3men. dukryte pasodinau 7men., bet nepatiko. sekantis kartas -9men. ir jau susidraugavo. is pradziu sodindavau po miegelio, veliau ir pokaituko metu nebedejau, tad visa diena jau be pamperiu. dabar dukrytei 1m.4men. isbuna visa diena be pamperiu, bet nevisad pasipraso, tad seku laika, klausiu ar nori a,a,a ir pati sodinu. i laukeli, kol dar pastoviai nesipraso, einam su pampersu, nors daznai gryzta sausu, bei nakti miega su juo. gryzus is laukelio iskart sodinu ant puoduko ir padaro, tik niekaip nenori einant i laukeli ant jo pasedet 😀, tad ir dedu pampersa apsidraudimui. dziaugiuosi, kad visa diena vaikas nesunta pamperyje, o pabaigus turimus pampersus mokinsimes nakti miegot be ju 😀

08. Sep 2011, 15:06

mes ant puodelio einam nz kiek laiko pradejau sodint gal 11men o 12 buvo men net nzn jau po truputi iprant bet nespeju pasodint ant puodelio bet taip dazniausei po miegu sodinu arba taip nutaikius laika .

08. Sep 2011, 14:54

O mes pradėjom pratintis lygiai metukų, bet į puoduką padaro tik kakutį, o sysiuko jau dvi savaitės niekaip ☹

27. Aug 2011, 13:07

labuka, va mes pradejom nuo 7men.ir iki siol noriai sedam(11men mum db), o va musu drauge beveik 2metuku neseda bijo to puoduko kazko..manau ateis turi ateiti laikasir kiekvienas vaikas skirtingas ir nieko nepriversi ir pan😀

26. Aug 2011, 10:03

mano mazajai 8men, neseniai bandziau ant puoduko pasodinti, kad susipazintu pradziai, bet jai labai nepatiko, labai nenorejo sedet tai kol kas ir neverciu ;-)

10. Nov 2009, 22:27

Aš vos tik pamatau, kad steni tai ir sodinu, po truputį pratinas 😀

15. Oct 2009, 16:05

mano maziuke ant puoduko pradejo sedet kai ismoko puikiai pati atsisest ir sekas labai puikiai mum su puoduku draugaut 😀

03. Sep 2009, 17:15

mes jau savaitele sedames ant puoduko 😀 kol kas viskas sauniai vyksta.

01. Sep 2009, 22:31

su puoduku pazindinames nuo sesiu menesiu.ir ji labai greitai susigaude ka su juo reikia daryti.nors pati nepraso.bet gaudom.plojam kai padaro.ji dziaugiasi ir mielai kaskart sedasi.😀

27. Aug 2009, 11:33

MES TAIP PAT EMEM PRATINTIS KAI TIK IŠMOKO SEDETI. VISADA BVSEDAM IŠ PAT RYTO KAI TIK PSABUNDAM.

24. Aug 2009, 20:04

reikia tik žiūrėti, kad puodukas būtų ne per didelis. Pamenu , nupirkom dukrai puodą - sostą. Rėkė kiek tik galėjo. Jis yra skirtas vyresniems vaikams. Kai pasodinom ant mažesnio puoduko, viskas susitvarkė.

24. Aug 2009, 18:38

aciu mamytes 😉 ziuresim kaip mums seksis.

22. Aug 2009, 15:45

jurga 80 maniskis irgi braunas i tualeta,tada abu sedim,,vyrs juokias

22. Aug 2009, 14:25

as tai buvau sodinusi kai buvo kazkur 6menesiukai,bet lb isigando...na dabar jau po truputuka vel bandysiu supazindint su puoduku...paziuresim kaip reguos.....o siaip kai einu i tualeta as mano kleckas is paskos eina...tai as jai bandau aiskinti ...ka mamyte daro😉

21. Aug 2009, 22:51

pirmiausia palaikiau po siltu vandeniu,maziuka sodinau ant puoduko ir ant keliu laikau,kalbinu jy,juokaujam,duodu jam mobilu pazaist,ir jis uzsizaidzia ir sedi ilgiausiai,,mums 9 men graziausiai sedim

21. Aug 2009, 17:42

mums jau 7 men, ir as galvoju po truputi pratinti maziuka ant puoduko. tik vis galvoju kaip cia pradeti ir neisgasdinti. o kaip jus mamytes supazindinot mazuosius su puodukais? kaip vyko pati pradzia pas jus? tikiuosi pasidalinsit savo patirtimi 😉

21. Aug 2009, 11:37

as kai siltesne diena leidziu ant zemes sliauzioti be pampu,,kartais ivyksta avarija bet ka padarysi,tegu uzpakaliukas kvepuoja,,

21. Aug 2009, 11:35

man patinka spilkos nuomone ,audro14,kuo anksciau tuo geriau,tai pacios isikiskit pappersus ir butik menesiu mesesiai,

21. Aug 2009, 11:29

spilka labai teisingai darai, kaip mano vaikiukas išmoks sėdėt ir aš pratinsiu prie puoduko 😀 nepritariu nuomonei, kad sodint tik nuo dviejų metų ar pan. reikia tik noro ir skirti tam pakankamai laiko.

21. Aug 2009, 09:32

Deimante, aš nesutinku su tavo nuomone. Vaikas dažnai visko bijo. Tai tik nuo tėvelių priklauso kaip vaikeliui padėsit nugalėti baimę. Jeigu lauksi, kol jis pats susiprotės... gali ir nesulaukti. O jeigu jis nenorės ir dviejų ir trijų metų... Mano vyresnioji dukra ant puoduko pradėjo sėsti (sodinau) nuo septynių mėnesių. Rezultate - kai jai buvo metukai ir septyni mėnesiai - pamiršom kam yra reikalingi pampersai. O dabar mažoji - ant puoduko sėdėdama žaidžia, tai lyg savotiškas ritualas. Atsikėlė po miego - ant puoduko, girdžiu, kad stena - ant puoduko ir t. t. Žinoma, jeigu vaiką versi sėdėti ant puodo tol kol padarys - tai puoduko baimė garantuota. Kaip jau sakiau - tai ilgas ir kantrybės reikalaujantis darbas.

21. Aug 2009, 08:13

Aš pradėjau sodint ant puodo nuo metukų. Iš pradžių visai jam nepatiko, tai paslėpiau porai dienų, dabar po 1 mėn, pažanga ta, kad bent jau nebujo ir ilgeliau pasėdi ant puoduko😀 Dabar laukiu kada ką nors ten padarys😃 Pripratinimas tai ilgas, kantrybės reikalaujantis procesas😉

21. Aug 2009, 01:29

as manau kuo anksciau tuo geriau,kol dar vaikas nesupranta puoduko baimes,,o veliau kaip jau yra bevei irodyta buna problemu,,

20. Aug 2009, 22:58

Kaip galvojat? Kada pats tinkamiausias laikas sodinti mažylį ant puoduko?
Aš vos tik sulaukiau, kai dukrytė pradėjo sėdėti, iškarto pradėjau žaisti. Tikrąja to žodžio prasme žaisti. Nes pratinti prie puoduko - yra ilgas ir daug kantrybės reikalaujantis darbas. O koks džiaugsmas - kai puodukas būna pridarytas... ir pampesas lieka sausas...