Kai kūdikis atsisako krūties

19. Nov, 02:30

sveikutes mamytes,mano mazyliui jau beveik 4 menesiai.nezinau kas jam pasidare,kai duodu kruti jis truputi patraukia ir pradeda verkti,suka galvyte i sona ir nenori zysti.o kai nutraukiu pienuka i buteliuka tai valgo kuo puikiausiai.gal jus zinot kodel kudikis nenori mano papuko.pienukas bega pakankamai gerai,tikrai nesunkiai.

23. Jan 2010, 15:30

Labas mamytės.Mano mažylė nuo pradžių normaliai nepaimdavo krūties, tai valgydavome su antspeniu, vėliau kai buvome namie ir apsilankius pas gydytoją pasvėrė tai 550g buvome priaugę ir nusprendė gydytoja kad mažokai, pieno trūksta, tai po maitinimo (valgydavo apie valandą) dar mišinuko duodavau. Pieno nutraukinėjant padaugėjo (2men ir nutraukiu apie 180ml), buvo pradėjusi ir be antspenio valgyti, bet jau kelios dienos nebeima niekaip iškart pyksta, išsirėkia užmiega, na kartais snuduriuodamaa patraukia, o iš buteliuko tik duok. Nejau vis laika teks nutraukinėti? Pienas pats bėga o ji spjauna ☹

08. Jan 2010, 20:33

gal tu kazka neto suvalgei 😀

06. Jan 2010, 14:09

kai mano mazylis nebeime kruties tai as nutraukdavau pirna ir duodavau is buteliuko

13. Dec 2009, 19:30

Mano mazylis po gimdymo praejus tik 4val. kruti paeme, pries tai niekaip nepavyko..jau buvau issigandusi. Bet atejo akusere ir kazkaip stebuklinai ibruko kruti mazyliui. O jis neatsisake😀)nuo tada jokiu priblemu!😉
Lauramarkas, sveikinu iveikus savo mazaji uzsispyreli😉))

29. Nov 2009, 15:23

lyg ir rasiau,kad tokio amziaus kleckiukai susidomi aplinka,tad jie tokie usieme,kad kartais nebturi laiko net pavalgyti😉😀😀😀

29. Nov 2009, 15:22

sveikute laura....kaip smagu dirdeti...zinok lb jaudinausi del taves.....nu bet kokia tu saunuole,kad nepasidavei😀😀stiprybes tau..linkiu,kad pienuko butu kuo ilgiau ir vaikutis valgytu be problemu,o jaigu kas vel rasyk ir vel meginsim padeti😀😀

29. Nov 2009, 13:13

nu va kaip gerai, sveikimu 😀

28. Nov 2009, 23:16

nesinori taip jau girtis,bet man atrodo,kad nugalejau....(tfu tfu tfu)jau antra diena kai kruti imam be problemu,atrodo kad nieko ir nebutu buve.labai aciu visoms uz patarimus,kazkaip lengviau pasidaro kai jautiesi ne viena,o yra dar tave suprantanciu mamu,nes vyrai tai jie nieko nesupranta.....nu beveik nieko...nu bent jau mano 😀 tikiuosi,kad nuo dabar nebebus problemu su maitinimu.

28. Nov 2009, 12:09

tai as isivaizduoju 😕

26. Nov 2009, 19:50

(whew) jau daugiau nei savaite,sakau dar kelias dienas pabandysiu ir jei niekas nesigaus,tai reiks nutraukineti ir is buteliuko duoti.nes jau kantrybe baiginejasi

26. Nov 2009, 18:59

aar nebutu geriau imt pientrauki ir palikt ramybej ta vaikeli 😃?

26. Nov 2009, 18:58

lauramarkas- kiek laiko jau taip vargstat? ir koks tikslas kankint vaika jei jis nenori tos tavo kruties 😃?

26. Nov 2009, 06:54

nieko laikykis manau,kad viskas susitvarkys....😀sekmytes😀

25. Nov 2009, 15:35

bailioji,mano lelius nei diena nei nakti nemegsta miegoti.tau gerai,kad tavo nakti miega,tai nors ir tu gali pailseti.

25. Nov 2009, 15:32

indrex sveikinu tave tapus mamyte.nu mes irgi kankinames.kisu as jam ta kruti per prievarta,bandau apgauti.duodu is pradziu ciulptuka,jis apsiramina,pradeda snausti,tai as ciulptuka istraukiu ir ikisu kruti,tai va taip mes valgome.nezinau ar ilgai man kantrybes uzteks.nes kol pavalgom tai tiek triuksmo namuose....

25. Nov 2009, 12:04

as ir ka tik pagimdziau, taj misiniuka duodu, nes bais skauda spenelius kai ilgai zindo, bet dar kruti ima gerai, bet manau reik mest ta iporoti duot buteliuka geriau gal pakentet, kad visaj neatsisakytu kruties😀

24. Nov 2009, 13:56

Man irgi buvo ta pati problema,tik man biski kitaip viskas buvo....man dare cezari ir buvo konplikaciju taigi vaikelio nemaciau puse paros ir jo pirmasis maistelis buvo misinelis is buteliuko,o kai jau norejau duot kruti ji jos neeme,isterikavo☹((taip dabar ir turiu nutraukinet,kad ir kiek visokiu budu isbandziau,kad tik imtu krutine...mano manymu nereikejo duot buteliuko,mo dabar jau bus sunku vel pripratint☹

23. Nov 2009, 14:53

gal paprasciausiai turi blogai sureguliavusi miego valandas...gal mergyte dar miegelio nenori,o tu migdai...todel jai sunku uzmigti....mes apie valanda supdavomes kai buvo mazyte

23. Nov 2009, 13:12

aisku nesunku,bet kai tenka supuot valanda,tai jau ir ranku galima nejaust 😉

23. Nov 2009, 02:12

NU ,BET NESUNKU PASUPAUOT..JUK IKI 10metu nesupuosi...nu man tai nesunku ,nes pas mus trunka kokias 5minutikes i mergyte saldziai uzmiega ant mano ar tetukaus peties...as tai tik dziaugiuosi del tokiu dalyku,nes zinau,kad laikas greit bega ...dukrike vis auga.....na bet aisku kaip kam geriau😉

22. Nov 2009, 19:59

nu tikiuos nebus to,as nesodinu siaip pastoviai jos... i diena sedim apie 4kartus,o jai pati papraso tada danau. nu o del ranku kai verkia tai aisku reik paimt,bet kai vaikas tik supamas ant ranku miegot pripranta,tai ne kas,pati zinau ka tai reiskia... o nu ramint verkianti loveleje galima ne tik imant ant ranku...

22. Nov 2009, 19:46

n nesuprantu,kaip galima kudikio nepratinti ant ranku?kudikiuka ir reik imti ant ranku kada tik jis suverkia ,ar jauciasi blogai.....nu zodziu keisti patarimai cia dalijami oho,,,,ziurek austyte,kad tavo kleckui nebutu atmetimo reflekso...kalbant apie puodukus...

22. Nov 2009, 00:42

del puoduko mano nuomone tokia,kad reik pratint kai pradeda sedet,aisku nelaikyt po valanda ar puse,o po 5minuteles ir tada nereiks pratint 😉 jau pats zinos kad reikt... mano mazoji ant puodo sedi nuo 7menesiuku ar 6menesiuku,tai jau moka pasakyt,kad sysiu nori nors tik metukai.... oi jai didesni vaika pratint tai kokia reklama ziurint bandykit sodint,as pati atsiseskit ant toleto ir maziuke ant puodo pasodinkit,sakakyt darom sy sy.... 😀 ir sodinkit kas koki pusvalandi ant puodo,o kai matysit,kad stena ir stenkites,kad greit ant puodo pasodint 😉 jai tai nepavyks bandykit ant unitazo sodint... gal iseis ka padaryt 😀 sekmes mokinantis 😀
bailioji sekmes taip pat su maitinimais 😀

21. Nov 2009, 23:01

Na megysiu viska kad tik mazylui butu gerai😃 Va kiek yra patarejiu net miela.

21. Nov 2009, 22:26

labukas kaip einasi, gal kokiu patarymu turit kaip ant puoduko pripratynt mazyle

21. Nov 2009, 22:19

gerai kad maniskis, kerta net zandukai raudoni😉 cepsi pienuka kaip parselis😃

21. Nov 2009, 21:59

ir su muilu jokiu butinai neplauk krutines,tik su vandeniu plauk,nes gali but krutines skonis nepatinka,nes su muilu plauni 😉

21. Nov 2009, 21:53

teisingai sako austyte, pasiziurekit higiena savo, gal kartais vaikuciui ne taip kvepiat😃 ir pyksta ant jusu labai😉 , nes cia visko gali buti, reikia viska istikrint, save stebet labai ir vaikuti kartu, kaip viska toleruoja

21. Nov 2009, 21:41

tai jai prakaituoji reik daznai prastis visai,i diena karta butinai visa... 😀 o pazastis gali pasivalyt su kokiom servetelem,nes jos gi arti prie krutu ir greit persiduoda,tiksliau prie pieno liauku,nes kitom buna,kad prie pazastu buna viena ar kelios pieno liaukos 😀 jau geriau skriauda sau,negu vaikiukas nevalges 😃 o kaip is buteliuko valgo tavo pienuka? 😀

21. Nov 2009, 21:37

Aciu... Na prakaituot tai tikrai daznai prakaituojiu 😀 as po vaiko gimino nervu netekau jau retai kada gali sunervyti😃 Tai reik ziuret labai y mityba savo tada,skriauda man ko labai noriu valgyt to negalima😀

1 2 3