KAIP ATJUNKYTI VAIKIUKĄ NUO MAMOS "PAPO"?

03. Aug, 01:12

Sveikos mamytės. Mano Ugnytei jau 2m 4mėn,bet niekaip nesiseka atjunkyti nuo papo.:( kol dirbau,tai per dieną jai to papo ir nereikėdavo,bet grįždavau iš darbo ir prasidėdavo...dabar netekau darbo,nes bankrutavo mūsų įmonė,tai namuose būti visai neįmanoma.:( bandžiau neduot,tai rėkimas iki pamėlynavimo būna,bandžiau gražiuoju suitart-taip pat nieko neišėjo. gal galėtumėt ką nors patart?

tifer tifer 20. May 2010, 08:03

maniskiui jau si men metukai sueis.vis dar maitinu ir vasara dar zadu maitinti,juk labai patogu,kai vaikiukas uzsimano karsta diena atsigerti visada yra ka paduoti,nereikia jokiu buteliuku ir pan.bet va naktim labai daznai keliasi ir reikalauja kruties.tai buna,kad nelabai issimiegu.na bet situacija dar nera tokia tragiska,dar nevaikstau su pajuodusiais paakiais del miego trukumo,tai ir nezadu dar kelis menesius nutraukt maitinimo.

19. May 2010, 23:50

mes ir bandom gyvent be papulio. Jau savaite kaip dienomis neduodu. O nakcia dar geriam. Mano mazajai 1.5 men. Manau naktim bus sunkaiu nutraukt, bet kaip nors. Diena, tai parodai ka, tai laukan iseini, uzsizaidzia, o kai papraso papo tomatu aptepta parodau ir neima 😀

19. May 2010, 18:09

Bet ką daryt kai vaikas taip užsiverkia kad springt ašaromis pradeda,juk nekankinsi gi tiek

19. May 2010, 17:42

laba diena visiems,noriu papasakoti kaip mano vaikutis atprato nuo krutines,matinau iki 1m 3men, o jam db yra 2m 3men...0 as atpratinau daviau piena nuo 1metu misinuka,is pradziu spjove ir verkia tempia maikia,bet poto pasikankino pora val ir paeme ir isgere ta piena...nereikia kreipti i ju ozius nes tai jie mus sokdina pagal ju dudele pamato kad riegojame i ju verksma ir poto jie tuom jau naudojasi

19. May 2010, 13:18

Juraten gerai sakai kad kai bandai atpratint mazyli nuo papo reikia krutine but uzdengus.Nes Kajus is kart pamato ir griebia,tempia bliuska zemyn man.As dar negalvoju nutraukt maitinimo,bet jau pas ji irgi taip yra,kad kas biski plesia ir kisas i burna.tik atsimerke ir duok....

08. May 2010, 17:17

Neparasiau, kad nakti, kai keldavosi ir verkdavo - pasikeisdami su vyru nesiodavome, supdavome kol uzmigdavo.Diena vaikiukui reiktu dugiau veiklos. Vasara gerai - laukelyje dazniau galima buti, ir ne taip daznai beprisimenamas tas pienukas mamytes. O fabrikelio reiktu labai nerodyti, prie maziuko stengtis tuo laiku nesirengti. Kiekviena mama veliau turbut suranda kita miego rituala, reikia tik stebeti kas leliui patinka.

08. May 2010, 17:13

Labutis, mano mazajai 1.6m. Maitinti nustojau 1.5, tai ispudziai dar sviezus. Mano panele su charakteriu ir mamos pienas buvo reikalingas kaip ir oras, o kadangi daznai sirgo, tai ir neskubejau nutraukti. Nutraukiau kai paciai teko pradeti leistis stiprius vaistus. Pirmas 3 dienas ir naktis vaikas buvo labai neramus, verke, kilojosi nakti. Buvo sunku. O paskui nurimo. Iki tol daznai kilojomes nakti, valgem pienuka.Dabar nakti nebesikelia visai. Kadangi nutraukiau gan drastiskai - is karto, ir veliau nebedaviau, tai ir nebeprase paskui. Siai situacijai reikia moraliskai pasiruosti ir visai seimai. Turetu padeti daug ir vyras, vienai sunku. Laikykites mamytes!

08. May 2010, 13:53

sveikos 😀 musu maziui 1 m. ir menuo. pati maitinu tik vakare ir ryte. deja, labai daznai keliasi nakti, todel tenka duot ir nakti. gal kam buvo panasi situacija? gal patartumet ka daryti, kaip nebeduoti nakti pienuko? dabar situacija tokia, kad jei neikisu iskart, kai jis atsibunda, tada apskritai issibudina, verkia ir pan. o as jau noriu nutraukti maitinima, noretusi antro vaikelio 😀 o su dieninio maitinimo nutraukimu, tai mano patirtis tokia: buvo iprates uzmigt tik valgydamas, kol viena diena grieztai pasakiau ne. dvi dienas buvo labai sunku ji uzmigdyt, verke kaip paseles, jauciausi blogiausia mama pasaulyje ☹ po to situacija susitvarke, paguldau i lovele, pazirzia siek tiek, bet neleidziu keltis ir uzmiega. nakciai sito pritaikyt nesiryztu, visus kaimynus pazadins ☹

03. May 2010, 13:49

maniskei merginai jau 1,6 metu bus,taciau irgi jau noriu nutraukti tuos maitinimus...nors maitinu tik 2 kartus per diena.bandysiu grieztai nebeduot ir viskas,ziuresiu kas gausis...😀

27. Apr 2010, 13:33

as nesistengiau atpratinti,gere kol pati norejo ir del to tik pati dziaugiausi😉 bet paskuj prasidejo vis diaugiau normalaus maisto ir ji pati vis maziau prasesi mano pieno,kol isviso atejo metas kai nebegere jo.mums buvo 11menesiu kai metene pienuka,o dabar mums jau 2met ir 2men ir tik vakarais pries einant miegot isgerem misinuko😉

27. Apr 2010, 12:06

Mano situacija kaip ir akviliuko,skirtumas tik taskad neberia nuo nieko ir mišinėlį geria kai manes nebūna namuose.Norėčiau ir aš atpratint nuo papuko,nes jau ir vasara ateina ir malonumas nekoks jau būna kai viešoj vietoj pradeda rūbus draskyt taip prašydama niamo.Be to ir naktimis jau norisi išsimiegot gerai nes dažnai keliasi valgyt.

26. Apr 2010, 10:31

labukas😀mums yra septyni menesiai,maitinu pati dar ir nezadu baikt dar,bet va pries pora dienu teko palikt mazaji visai dienai su teveliu.seip nepaleidzia papo,bet kai manes nebuvo ir papo nebuvo tai labai sauniai vyrai pasibuvo😀be jokiu bedu.

26. Apr 2010, 10:27

sveikos mano daktare pasiule ziauru metoda taip ji ji vadina palikti vaikiuka kelioms dienoms kad ir seneliu prieziuroj su misinuku sake turetuu padeti jei kitaip neiseina😀

26. Apr 2010, 09:50

aš taip pat jau atpratinau, bandžiau išpradžių mažint maitinimų skaičių, deja ji kaip buvo įpratus gauti kada nori tai jei neduodavau įjungdavo sireną, taigi nusprendžiau, kad atimsiu visiškai. Prireikė savaitės, kad pradėtų gerti pienuką, išpradžių po truputį ir tik vakare gėrė, o dabar jau daugiau ir ryte atsigeria. Aišku, dar nori ir mamytės ir rūbus drasko ir mušasi bet nėra ir viskas😀, o kad pačiai nesigautų koks uždegimas tai kai pradėdavo tempti krūtinę aš nusitraukdavau pienuką, bet tik tiek, kad dingtų tempimas, o pienuką sugirdydavau mažei iš buteliuko. Tiesa, nepaminėjau, kad visą savaitę, kol vyko atėmimo procesas aš stengiausi minimaliai būti su vaiku, visą tą laiką dukrytę patikėjau vyrui. Ir dar mišinuko taip ir neįsiūliau, išbandžiau visus ir netgi su vanilės skoniu, deja pradėjo gerti tik paprastą karvės pieną,žinau, kad nerekomenduoja, bet turime kaimą ir tikrai žinau, kad mamos karvės sveikos, pienas geras. Užvirinu, nuimi grietinę, kad nebūtų riebus ir vartojam. Kadangi mano merginos neberia tai spėju, kad nesam alergiškos. Sėkmės kitoms bandančioms nujunkyti😀Priežastis, kodėl nusprendžiau nutraukti maitinimą paprastas, ji ne tiek valgė, kiek čiulpė, pavargau nuo naktinių kėlimosi po kelis kartus, tik dabar supratau ką reiškia išmiegoti visą naktį😀

26. Apr 2010, 02:06

As irgi jau noriu atpratinti nuo papulio, nes 1,4m. sunelis kol kas gauna kada papraso. Pradeda man uz rubu tampyti, per krutine tapsnoti ir cepsi lupytem 😉 Geria ir is buteliuko arbateles, bet uzmiega tik zisdamas, tai pries miega ir diena, ir nakti buteliuko neikisi! Pabandziau duoti misinuko, tai spjaudosi ir bega is tolo pamates 😃 Jei tiesiog neduodu, zyzia, verkia, nakciai kitaip tai niekaip neuzmiega. Siaip gal dar maitinciau ilgiau, bet kad labai nuo daug ko vaikuti beria ir pati turiu labai daug ko nevalgyti... ir vasara ateina, noresis daugiau kur iseiti...
Kitos mamos pataria pipiru ant papuko uzsibarstyti, bet jei po to isvis neims, tai iskart nuo 4-5 maitinimu jei neliks nei vieno, tai man paciai negerai bus, jau dabar po ilgesnes pertraukos pradeda krutis tempti nuo pieno, kazkaip reiktu pirmiausiai sumazinti iki 1-2 maitinimu. Gal kas dar kokiu patarimu turite?

10. Mar 2010, 00:56

Hei, mamulytės!
o aš mano Jonukui leisiu pačiam nuspręsti! Kiek norės – tiek ir tegu žinda! Nors ir tris metus!
Jeigu nori, kad tavo vaikas užaugtų stipri asmenybė, leisk jam tokiu būti jau dabar!
Štai tokia idėja mane sužavėjo Kazimiero Vitkausko knyga "Nepakeičiamas kaip motinos meilė". Ji tikras lobis! Viskas apie žindymą, pagal gamtą ir naujausią mokslą. Nuoširdžiausiai patariu įsigyti, kol dar gal būt yra knygynuose, nes buvo išleista jau pernai, 2009. Tikrai verta!

26. Feb 2010, 23:10

Sveikos, mamytes. As saviske irgi maitinau iki pusantru metuku, bet savaime dingo pienukas ir mazyle turejo atprasti. Nors dar kuri laika prasydavo vis atsiminusi, bet pasakydavau, kad nebera ir viskas. O iki to laiko negerdavo nei misinuko, nei paprasto pieno, teko priprasti prie misinuko, juk niekur nedingsi. O Metanai patarciau tiesiog pagerti metu arbatos, kad pradetu dingti pienukas. Arba girdejau, kad yra kazkokiu vaisuku, kur is karto uztraukia. Sekmes.

25. Feb 2010, 13:26

reiks pabandyt buda su pleistriukais 😃

07. Feb 2010, 20:22

mazink maitinimu skaiciu........... sunku ka patarti

07. Feb 2010, 20:20

man tai sunku nebuvo.
vis mazinau po kelis maitinimus.o kai tik viena pasilikau pries uzmiegant,dukryte pati atsisake.

17. Oct 2009, 16:27

ui kaip juokingai darara😀😀 niu smagu,kad taip lengvai jums isejo😀

13. Oct 2009, 22:12

as maitinau suneli iki 1m 5 men. , buvo baisus papinukas . Bet nutraukiau maitinima gana lengvai :0. Pirmiausia atsisakiau visu dieniniu ir vakariniu valgymu , o papukus uzklijavau pleistriuku , kai maziukas prasydavo pienuko , parodydavau , kad va baba pienuko nera , aisku jis bandydavo ir pakrapstyt , bet nedaviau ir viskas . Po kokios geros sav. nuemiau naktinius valgymus , o dar po savaiteles ir rytini pienuka . Taip po biskuti neskausmingai nei jam nei man atsisvaikinom su pienuku 😀

29. Aug 2009, 16:13

man atrodo,kad taip elgdamiesi varai vaika i didziuly stresa.....nors suprantu,kad ir tu galbut pavargai maitinti..

29. Aug 2009, 16:10

skaiciau,kad iki triju metu vaikutis turetu pats atprasti....na tai jums ne daug beliko😀o tu metana tai taip nepergyvenk ir nesikrimsk,jai nori lai ir valgo papuka,o kai maziau nervinsiesi ir pati nepajusi,kaip viena dienike vaikiuks nebnores pienelio......

19. Aug 2009, 17:02

jau viska isbandziau-iekas nepadeda....☹(((

12. Aug 2009, 08:48

pabandyk po truputi pakeisti krutine paprastu pienu, ar vandenuku, ar kitu kokiu gerimu, ir kai tik praso mazylis duok jam buteliuka, bus aisku ir riksmu, bet kiekviena karta taip daryk ir nenusileisk, tuomet vaikas pripras ir supras kad jau nera mamytes krutuko😀))

04. Aug 2009, 14:40

vat butent,kad su mazesniais gal ir lengviau..net nebezinau ko imtis..

04. Aug 2009, 13:09

na maziuka sutinku yra daug lengviau atpratinti, bet kaip nujunkyti toki dicki kaip metana? As jau su metinuku vargstu....

04. Aug 2009, 10:20

pas mus buvo keistas dalykelis 😀 gal kam ir tai tiks.menesi laiko maitinau vaika paprastai bet teko nusipirkti antspenius nes apvalge mane mazius, ir visada su jais tik ir maitindavau, kazkada bandziau maitinti be tu antspeniu ir vaikas nebeeme papo 😀 kadangi pienuko buvo mazai primaitinejau jau misinuku, tai as manau vaikas iprato prie "gumos"

04. Aug 2009, 10:01

Savo antraji suneli maitinau iki 1,5 m.taip isejo ,kad su vyresne dukryte atsiguliau i ligonine,tad teko maziu palikti be jo "" niamuko"" 😀 tai vargau ir as, ir mano mazius ☹ As vargo turejau del pieno nusitraukinejimo,ypac sunku buvo nakti,o mano mazgis kad jo negauna.Mociute su anuku pravargo dvi naktis, o po to jau ir pats kazkaip atprato. po 10 dienu gryzau,tai galvojau kad vel puls prie savo "" niamo"" ale visu nustebimui tik pasake "" kaka"" ir nuejo.😀Toks budas gal kiek ir ziaurokas,bet kartais tau taip iseina.

1 2