Kaip atpratinti valgyti naktį?

21. Oct, 01:34

sveikos mamytes manau dauguma susidureme su suo klausimu. Turu sunu jis mano pimagimis esu jauna mama ir man parupo sis klausimas. Mano sunui 7menesei ir jis dar kelesi naktimis valgyti mazdaug 2-3 kartus.. Kaip ji nuo to atpratinti ar kudikiai atpranta patys?

04. Nov 2010, 22:31

Na, esu girdejusi, kad vieni vaikai atpranta greitai nuo naktinio valgymo, kitiems uztrunka savaite kita. Svarbu ryztas. 😀

01. Nov 2010, 20:18

šitą bėda turime ir mes,keliuosi kokius tris,keturis kartus į naktį...pavalgo kokius 40ml mišinuko(nes pienuko jau seniai nebėra)ir ant šono ir miega....bandžiau duoti vandenuko,bet tada po gero pusvalandžio vėl prabunda.....

01. Nov 2010, 20:18

šitą bėda turime ir mes,keliuosi kokius tris,keturis kartus į naktį...pavalgo kokius 40ml mišinuko(nes pienuko jau seniai nebėra)ir ant šono ir miega....bandžiau duoti vandenuko,bet tada po gero pusvalandžio vėl prabunda.....

30. Oct 2010, 13:04

tai kad jis vien mp nenoretu butu vsikas ok, bet nuo 6men kai atsisake kruties diena, neisiulau nei misinuko, nei paprasto pienuko...tai nors tai guosdavo, kad bent nakty atsigerdavo mano pienuko, o dabar....

30. Oct 2010, 12:17

Niu, nebenori ir viskas. Sako taip buna. 😀

30. Oct 2010, 12:08

panasu, kad man nereiks atpratinti sunaus nuo naktinio valgymo...jau 3 naktys kaip atsisako kruties... nesuprantu kas jam sove i galva...

30. Oct 2010, 11:32

As ir pradejau duoti misinuko pries naktini miega, nes pradejau atpratinti nuo kruties. Ir nepasakyciau, kad jau baisiai nenorejo to buteliuko. Gi pries tai neeme net i burna. 😀 Dabar jau savaite kaip duodu misineli, labai tuo dziaugiuosi, nes iki pirmo nududimo nakti vaikas ismiega ramiau, nesikelia kas 30 min. 😀

25. Oct 2010, 18:22

na va kaip matau ta pati problemele kaip ir pas mus 😀 ir as jau noreciau atpratinti savo pipira nakty kad nevalgytu, bet niekaip neiseina. arbatos pageria bet vistiek kruties nori.... buvo labai prastai pradejes miegot, kaltinau dantukus, bet pasirodo jam jau truko maistuko tai pradejau vakarais viena karta pries miegely duot misinuko ir tikrai pradejo geriau miegot, prabunda pageria mano pienelio ir toliau miega 😀 tad mamytes neapsigaukit ne visada dantukai buna kalti 😀

25. Oct 2010, 16:33

O kaip tas atpratinimas nuo pienuko turi vykti? Maniskei 11 men. ir ka, jei atpratinsiu tai misinuka duoti? Nea, kazkaip netinka man tas variantas... Tiek to, atsikelsiu ir 10 kartu 😀

25. Oct 2010, 11:37

Del miego stokos cia ziuriu skundziasi mamytes... Niu, tai ka jus darot nakti, kad jums jo truksta? 😃 Nezinau, as atsikeliu (nors ir 20 kartu per nakti, buvo cia tokiu naktu), pamaitinu ir krentu i lova kaip akmuo ir manes nera. 😃 Gal neturiu problemos uzmigti, bet, jei gulesiu ir galvosiu, kaip sunku uzmigti, tai taip ir liksiu nemiegojus. 😃 Dienos metu irgi nemiegu. Nera kada. 😃 Turbut jau tokia dalia yra musu... Nemiegot ir visa laika dirbt dirbt dirbt. 😃

25. Oct 2010, 11:34

Na, mums 9.5 men. ir kelemes sia nakti 5 kartus. 😀 Tai jau nebezinau, ar vien tik dantys kalti. 😀 Nakciai, va, jau trecia nakti is eiles duodu misinelio, tai bent jau iki pirmo kelimosi ismiega 4 val. 😃 O siaip dar mamos pienas pats geriausias dalykas. 😃 Bandau kaip sakant jau si procesa uzristi, tik man vis kazkas neleidzia. 😃

22. Oct 2010, 15:56

mano sunui 7men ir keldavosi jau tik 1karta pavalgyt MP, po to 2-3, o dabar jau net nebeskaiciuoju, turbut kokius 4-5kartus... taigi pradejo kaltis pirmieji dantukai, tai manau cia ju kalte... jei ir dantukams isdygus bus tas pats reikes kazka galvot, nes ilgai taip netempsiu...kol kas nebandziau duot arbatos vietoj kruties

21. Oct 2010, 19:08

mum 8men uz keliu dienu naktys paliko visikai ramios 8val vakaro pamaitinu rimtesniu maisteliu o dar 9-10val misinuku ismeiga iki 7.30-8val 😉

21. Oct 2010, 18:41

bandziau viska ... ir supau, galvojau uzsupsiu, kad nurimtu...bet kur tau...jau kai mergina nori valgyti, tai niekas nepadeda...o vandenuko ar arbatos, nakty isvis isiulyti negaliu ☹

19. Oct 2010, 10:55

Na pirmiausia kai pradeda bust įsitikink ar tikrai nori valgyt,gal šalta gal nori kad už rankos paimtum ar paglostyt,vandenuko pasiūlyk,taip mes atpratom

18. Oct 2010, 19:18

Labuka mamytes 😀 Mano mazgei jau bus 23d. 10 menesiu...Nuo 2 menesiu valgome misinukus...Ir vis dar turiu ta pacia problema, valgome kas 3-2 valandas nakti. Nors ir pries einant gulti, kokia 19 valanda pavalgome labos nakties koseles, po to kokia 21 valanda dar misinuko..Ji vistiek man nakti keliasi daznai valgyti ☹ As jau irgi pavargau, neissimiegu, akys uzjuodusios, o diena laiko neturiu privirst 😀 daug namu ruosos darbu ☹ Taip kad irgi nzn kaip ja atpratinti, arba bent kad jau viena karta valgytu tik, o ne tris ☹

18. Oct 2010, 15:31

as savosios nemigdau pas save lovoj... budavo kad aisku as ir pati uzmigdavau bemaitindama bet kazkaip nepriprato ji..kazkada bandziau dabar uzsimigdyt kartu nes labai prastai miegojo nakti tai vistiek nepavyko uzmigdyt 😀 tik savoj lovytej 😀

15. Oct 2010, 16:02

musu maze irgi su mumis miega😀 ir lovytes jau nepripazista☹

15. Oct 2010, 10:26

Tai va, nemigo naktele praejo... Miega tik musu lovoje. Pripras, nu bet ka dabar padarysi. Geriau visi lovoj kartu miegosim, nei kiekvienas savo guolyje nemiegosim 😃

14. Oct 2010, 12:56

Tai ir man taip atrodo, bet, matyt, klystam. Tai ką dabar darysi, jei vaikui norisi atsikelti. O maniškė tai dar ir zyzia. Tai tas zyzimas labiausiai ir vargina. Jei atsibustų, pavalgytų ir miegotų, tai nieko, bet ji dar per miegus užsimerkusi zyzti pradeda, tai iškart galvą skauda 😀

14. Oct 2010, 11:08

lukuciomamyte, o kam tau jį atpratinti? Na tegul valgo, ar gaila? Pas mane lygiai tokia pati situacija. Žinoma, pavargstu, neišsimiegu, skauda nugarą iš lovytės kilnoti, o dar kandžiojasi rūpužiukė 😀 Bet juk tai laikina. Juk neini dar į darbą, tai ieškok minutės poilsio dieną... Laikykis. Kantrybės tau. Tiesiog pagalvok, kad duodi mažyliui geriausią, ką gali šiuo metu, juk po kiek laiko gal net ilgėsiesi tokio artumo su vaikučiu. 😀

14. Oct 2010, 10:28

jums gerai mes einam miegoti anksti 20val ir keliames veliausiai 7val ir dar pabundam per nakti 4-5kartus.

14. Oct 2010, 10:15

mums 10 men o ne vienos nakties neismiegojo nepabudes keliames 4-5kartus per nakti,bandziau duoti arbatos atsigerti bet jis reikalauja pienuko. Kaip atpratinti vaika valgyti naktim?

06. Oct 2010, 11:06

mes pirkom fito arbatyte 😀 nes hipo sake kad nelabai tepadeda 😀 mums jau kogero db jau ir 3 kaltis ruosiasi nes jau prasideda neramumai bet atrodo tik diena jie dabar. nakti va 3 kartus prabunda ir viskas 😃 medytei pritariu kartais tikrai padeda kad reikia diena atrasti ir paciai pietuku prigult kai mazyte uzmiega , darbai visi palauks. svarbu paciai pailset 😀 su tom soskytem manoji ir neeme bet as isiuliau... nes labai nerami budavo nenoredavo diena isvis miegot tai tutukas mums praverte bet tik avento 😃 kitos neima... 😀 ir dar as savajai daznai pamasazuoju dantenas nes kramtuku nekrampo 😃 tiesioj nusiplovus rankas su pirstu parinu dantenas tai dar ramina noors ir kai dantys nedygo 😃 ir dar smagus jai uzsiemimas yra manksta su skaiciuotem 😃 viskas jai uzsimirsta😀 daba kolkas dar nezinau 😃 ka dar galeciau pasiulyt 😃 as irgi pasiklausineju ir pasiklausius is visu patarimu kartais bandau ir ziuriu kaip padeda ar nepadeda 😃 tik va dantenas masazuot ir manksteles su saiciuotem sumasciau pati mum bent tai padeda 😃 tik nereikia depresuot 😉 viskas yra gerai 😉 ir reiskia taip turejo but 😀 visada i vaiko pykcius ziuriu su sypsena ir juokiu ir kazkaip ji kitaip reguoja 😃

05. Oct 2010, 16:48

lieposmamyte, siulau tiesiog pabandyti rasti laiko diena ir pamiegoti... Tikiu, kad praeis dukrytei tie naktiniai kvailiojimai kai isdygs dantukai. Va maniske penkta dantuka dvi savaites daigino. Lygiai taip kaip tu pasakoji. Kas 20-30 minuciu. Nakti ilgiau valandos nemiegodavo. Bet tik isdygo ir nusiramino 😀 Labai tikiuosi kad ir jums taip bus. Laikykis!!!

05. Oct 2010, 11:48

tai cia visiems tas pats 😀 maniskiui metai ir 3 men, jau net savaite nebesikelia gerti 😀 pakeiciau buteliuka, tai tyngi turbut 😀 sekmes ir kantrybes 😀

05. Oct 2010, 11:16

lieposmamyte ir mum taip buvo.. bet mum buvo, bet mum buvo tada kai ji dar mazesne buvo 😀 kai pradejau primaitint nes nebeuztekau mp 😀 tai ji vis dar keldavos kas puvelanduka kas val bet ir taip budavo nuo 3 val nakties 😀 tai galiausiai stengdavaus pavakariuku neleist miegot arba labai isvargindavau bet kad nepervargtu. tai pamiegodavo ilgiau. ir galiausiai mazindavau maitinimu kieki. visad kai pabusdavo paziuredavau valandas ir padalvodavau kada valge.. jei dar ne laikas tai ciulptuka duodavau ir toliau miegodavo.. ir su laiku ji man atprato taip daznai keltis 😀o jau dabar jau neuzkalnu ir 8 men tai prasibunda kartais bet tutuka duodi ir miega toliau.. ir beto tau reiktu nusiteikt kad tavo vaikutis pasisotina pavalgo ir privalgo tada ir vaikui ramiau buna ir soti jauciasi.. man ir tai padedavo.... o as dabar nesenai nusipirkau arbatytes pries miega nes mum jau dantukai dygsta vie4nas po kito tai norisi kad ir vaikas biskuti pasiilsetu geriau 😀

05. Oct 2010, 10:31

mano vyresnioji saaulyte iki 1.5men kazkur valge nakti po du kartus o dabar jaei virs dvieju metuku tai ipilam rugpienio visai nakciai i buteliuka ir ramu tada

05. Oct 2010, 10:31

mano dukryte,nuo 8men.nebeatsikeldavo nakti valgyt, pavalgydavo vakare apie puse 10,ir ryte apie 7val.atsikeldavo pavalgyt.jei suniurnedavo nakti duodavau ciulptuka ir toliau ramiai miegodavo.pati savaime,atprato nakti valgyt;-)

05. Oct 2010, 09:24

Maniskei 10 menesiu ir nakti keliasi maziausiai 3 kartus MP atsigerti. Ir tikrai nezadu virkdyti vaiko su arbatelem ar dar kuo. Neplanuoju kazkaip atpratinti vaiko, tiesiog tikiuosi, kad ateis laikas, kai ji pati nebenores arba savaime pienas baigsis... Aisku, maitinimas kazkiek vargina, truksta poilsio, bet juk ne siaip kasmetiniu atostogu isejome, bet VAIKO AUGINIMO atostogu 😃 Tam jos ir suteikiamos, kad kuo geriau vaikuciu pasirupintume, ar ne? 😃

1 2 3