Kaip baigti maitinti?

03. Mar, 06:18

as jau gal 3sav kaip per para pieno turiu tik po 20g ir man jau atsibodo ji nusitraukineti rankomis del tokio kiekio, savo vaikuciui vis tiek jo nebeduodu. ka daryt? kaip ji galeciau pradanginti? gal yra kokia tablete ar kas nors panasaus?

17. May 2012, 15:31

pora tableciu ir pieno nebus

17. May 2012, 15:30

sveika esu girdejusi apie tabletes vaistineje kurios mazina laktacija😀 kreipkis i vaistininka😀

17. May 2012, 09:22

sveikos,turiu ta pacia problemele,bet man jokios metos nepadeda

16. May 2012, 16:32

labas,ziuriu sita tema jau kaip is perkalbeta,bet klausiu vel mamytes jusu patarimu,pasiulymu situacija tokia.Vaikas 1,7 men miega kartu su mumis,nakti vis dar keliasi valgyti,per diena gauna papuka 5 kartus jau cia nuo jo priklauso,valgo mazai nes prisigeria pieno.Aiku gal kitos pasakys tai neduok krutines,bet isterijos didziausios krenta ant zemes draskosi,vienu zodziu baisu paduodu papa vel gerai,neimanoma toliau as bijau ,kad veliau visiskai nebeis su vaiku susitvarkyti.Pavargau moraliskai,nuolat uzsimanius krutines vaikas turi ja gauti antraip isterijos,kaip nustosti maitinti,maniau,kad galesiu ta padaryti palaipsniui,bet jauciu teks gerti metu lasus,arba arbata.Bukit geros pasidalinkit patirtimi ACIU

26. Sep 2010, 10:52

O mano drauge va maitina viena krutimi jau antra menesiuka, jai pienuko kolkas nemazeja, nors kudikiui zysti neduoda, maitina buteliuku. Daug vargo, nes pienelio nedaug. Tai vat ir domimes kaip ta pieneli pradanginti

26. Sep 2010, 09:48

mano drauge pradangino pieneli paprastai- isgere kazkiek metu lasu (yra vaistinej) ir viskas. O siaip yra vaistai laktacijai nutraukti.

26. Sep 2010, 09:40

nevisa, tik kad krutines neverztu. Na is pradziu tekdavo po ir iki 100ml nutraukt, taciau palaipsniui pienelio mazejo, kol neliko visai (jei taip galima sakyti).

26. Sep 2010, 09:21

Redvelvet, tai tu istraukdavai ne visa pieneli, t.y. palaipsniui mazindavai nutraukiamo pienelio kieki?

25. Sep 2010, 21:45

mums sis klausimas ir aktualus 😀

25. Sep 2010, 17:01

as nutraukinejau palaipsniui. Kai tik pajusdavau, kad krutine pilna, po truputeli nutraukdavau pientraukiu ir sumaitindavau mazylei buteliuku, arba saldydavau. Man asmeniskai buvo sunkiau pripratint mazyle prie misinio, nei pradangint pieneli 😀

25. Sep 2010, 16:34

Ne ne, as ne sau klausineju, ne taip supratai Redvelvet 😀 As savo maziuka dar savo pienuku maitinu ir ketinu toliau maitinti, kol pienelis nepasibaigs. Tiesiog viena drauge iesko informacijos, o as jai padedu 😉

25. Sep 2010, 16:19

nuevo, o tu nebandei skatinti laktacijos, tavo maziukas gi dar labai mazas.. spesi ant misinio pereit

25. Sep 2010, 16:15

Palaipsniui nutraukti tai turi galvoje mazinti nutraukto pieno kieki, Astonija, ar nutraukti vis reciau?

24. Sep 2010, 09:45

Negalima kad pienas perdektu, nes mastitai ir susidare gumbai krutyse del pieno pertekliaus gali ateityje labai skaudziai atsiliepti. Mamos nemaitinciancios vaiko krutimi ir laukdamos kol perdegs turi nemaza rizika susirgti kruties veziu. Reikia palaipsniui nutraukti maitinima

24. Sep 2010, 09:39

Tai merginos, visgi reikia nutraukineti is kruties piena, jei jis kaupiasi ar nea? Baisu gauti kokia liga ☹ As kazkur skaiciau, kad pats tas budas, jog reikia nutraukti vis maziau pienuko ir jo mazes. As savo kleckiuka maitinu krutimi, taciau pienuko jau nebepakanka ir damaitinu misinuku. Duodu viena karta vakare. Jei as NEBENORECIAU maitinti krutimi, ka as tureciau daryti? Savaime suprantama nebeduoti kruties, taciau is karto, ar palaipsniui? O krutyse besikauoianti piena reiktu nutraukti? Ar palikti? Bet juk jei paliksi, krutys tampa sunkios, jas verzia? Ar nebus blogai, jei ten pienelis uzsistoves? Neatsiras kokiu guzu?

05. Aug 2010, 08:17

tiesa raimonda sako, nebemaitinu jau metai laiko,o papaudus vis dar teka pienukas 😃 (galvojau, nejaugi del to kad lb isgyvenau kai reikejo gryzti i darba iir nutraukti maitinima, bet matau, jog tai normalu 😀 )as nutraukinejau palaipsniui, sumazinau iki 1 maitinimo pries miega, o pakui nebedaviau visai.

04. Aug 2010, 23:16

taip, mėtu arbata geriausias būdas tapti "bergždžia"...

31. Mar 2010, 18:31

vilte kodel tu negali pati maitint?

17. Mar 2010, 19:00

as btai geriau labai daug metu arbatos ir pienelis dingo

06. Mar 2010, 09:07

as pati negaliu maitinti o pieno turejau kaip karve, tai daktarai kaune tik uz naturaluma, tai sake laukti kol pienas pats perdeks na zinoma teko pakenteti skausmus

04. Mar 2010, 20:37


nu bandysiu nusitraukti i 2paras karta nes labai bijau kad neatsirastu kokie guzai ar seip kokia liga neissivaryciau 😀 aciu labai uz patarimus😀 isbandysiu ir metu arbata 😀

04. Mar 2010, 14:15

taip,maitinau,pirma menesi visus maitinimus.Turejau labai daug pieno,tiesiog fontanais bego,o po to pradejo dingineti,tai primaitindavau viena karta i diena misinuku,po to du,tris...po to tik nakty duodavau,o dabar jau beveik dvi savaites vien tik misinukus valgom ☹

04. Mar 2010, 14:13

aisku, na ka padarysi, bent pirmus menesiukus maitinai😉pas mane ir 1 kruty nebera pienuko,perdege

04. Mar 2010, 14:11

as jo nebandziau pradanginti,mano mama taip dare,kai mus maitino,sake pas ja mastitas prasidejas buvo ir uzdeges pienas buvo.O pas mane jis savaime dingsta.. ☹

04. Mar 2010, 13:48

o kam tu ji bandei pradanginti maus?

04. Mar 2010, 13:44

pas mane pienas dinginejo palaipsniui,is pradziu praleisdavau viena maitinima,po to du,tris,tada tik nakty maitinau.Db mums du menesiai ir savaite ir as jau ja pilnai maitinu tik misinukais,nes kruties jau ji pati nebeima.Pienas gaminasi dar truputy,bet as su juo nieko nedarau,pats dingsta.O siaip girdejau ir man mama sake,pati taip dare,medetku arbata labai gerai padeda...

03. Mar 2010, 20:58

Pienas ilgai dar gali begt paspaudus kruti,man pabaigus maitinma dar bego apie metus,tad kiekvienai individualiai 😀

03. Mar 2010, 20:57

dar vienas mitas,,nebuna motinos pieno lieso ar riebaus...vaje vaje dar like nuo tarybiniu laiku mitai 😃

03. Mar 2010, 20:55

va blogai ir darai,kad nustraukineji,nieko nedaryk jei labai jau bus pilnos krutis tada..o seip pati diziausia klaida nustrukinet....
o jei norejai vaikeli maitint savo pienu reikejo kuo dazniau det prie kruties maziuka,ne stai skatina pieno funkcijas

03. Mar 2010, 20:54

negerk tu jokiu tableciu,kiekviena diena nusitrauk vis po maziau pieno po to isviso netrauk,perdega jis ir dingsta

1 2