Kaip naudoti Tommee tippee šildytuvą?

23. Aug, 10:26

mamytes ar zinote ar pilasi i tomme tippee sildytuva vanduo ir ar turi degti lempute istisai ir kada zinoti ar pasilo maistelis vaikui

06. Oct 2012, 21:40

Instrukcija yra 😃

06. Oct 2012, 00:37

Turejau TT pardaviau, syla ilgai, speliok ar apsilo ar nepasilo. Turiu Avent QI. idedi, nustati ka idejai, kose ar misini , nustatai kiek ml, nustatai is kur paeme, ar is kameros ar kambaio temp ar is saldytuvo, ir supypsi kai susyla 😀) Mokejau uz padeveta apie 120 lt, bet super !

27. Aug 2012, 23:11

as bunu anksciau uzsivirinus vandeni,o kaip laikas valgyti,pasildau vandenuka oir jokiu man problemu 😀

27. Aug 2012, 09:31

Na jeigu ir naujas taip veikia, tai tikrai tada, kad nesamone ☹ Kaip minejau, daug greiciau misinukas pasils elektriniu virduliu uzvirinus vandeni ir i ji istacius buteliuka

27. Aug 2012, 02:46

Mano kad ir naujas bet zinok vistiek labai ilgai kol pasyla.... du kartus sildziau ,nusivyliau ir padejau i spinta supakavusi 😉 irgi man uzsidegdavo svoesikes ir zalia ir raudona ir isvis dingdavo,o paragavus maistelis vis budavo ir budavo saltas 😀 zodziu nesamoningas pirkinys ( bent jau man )

24. Aug 2012, 11:34

Tiesiog uzlasink misinuko ant rieso ir suprasi ar uztenka siltumo. Pas mane tai daug sykiu zalia ir raudona uzsidega kol vandenukas pasyla. Todel reikia ziureti kada misinukas jau reikiamo siltumo. Gal mano kai devetas toks nesamoningas ☹ As dar tik viena karta ji bandziau.

24. Aug 2012, 00:22

as galvojau nesipila i ji vanduo o kada zinoti kad pasilo maistelis ar ten uzsidega kokia lempute kaip pasyla maistelis

23. Aug 2012, 23:48

Pries kelias dienas ir as susiduriau su siuo klausimu 😀 Nusipirkau Tommee Tippee sildytuva pagal skelbima ir nezinojau kaip ji isbandyti. Tada parasiau pardavejai ir ji man atrase, kad reikia ipilti i sildytuva vandens, istatyti buteliuka ir geriausiai uzstatyti ant 3. Laikyti tol kol buteliuko turinys pasyla iki norimos temp.Na siandien isbandziau as ta sildytuva, bet jis nepateisino mano lukesciu, nes gan ilgokai syla tas buteliukas ☹ Greiciau butu uzsikaisti el. virduli ir karstame vandenyje kelias min. palaikyti ta buteliuka

23. Aug 2012, 22:26

mamytes ar zinote ar pilasi i tomme tippee sildytuva vanduo ir ar turi degti lempute istisai ir kada zinoti ar pasilo maistelis vaikui