Kaip sužadinti vaiko apetitą?

10. Jan, 01:10

mano vaikas labai mazai valgo ka daryt?

01. Dec 2010, 11:31

aha😀

01. Dec 2010, 11:28

......žirgas😃😃

04. Feb 2011, 20:11

mano mazius ir nevalgus,visada negaud valde bet jei uztenka tai tegul.tik va jei nesveika tai vos kasneli ikisu tai dabar geriam dr.theis multivitaminu sirupa,nes dantukai dygsta tai normaliai valgo 😀

31. Jan 2011, 16:03

Perku zurnalus mamoms, ir kaskart randu aktualia man tema 😀 Taip buvo ir si menesi. Apie nevalgiukus raso gana daug, mano dukra irgi is tokiu. Bet paskutiniu metu imu ja suprast, dygsta 6 dantys vienu metu... nerami, siek tiek kaprizinga... Nors nevalgi nuo 7menesiu. Ko tik nebuvo... Ir viduriai kietejo ir mazakraujyste ir t.t. Zodziu, dar labai daug itakoja valgymo rezimas, kultura, nuotaika ir maisto kokybe bei pateikimas 😀 Niekaip nepateisinu savo mamos, nes ji kisa ir kisa ir kisa maista, tai to tai ano (gyvenu pas tevus)... Jau nusibodo vienas ir tas pats pareiskimas "Ir vel nevalgius eina miegot". Kai senele iseina i darba vaikas valgo ka nori ir kaip nori, nes as jos nespaudziu. Leidziu paciai valgyt, kokiu nori tempu, kiek nori tiek pasisemia, ka nori ta pasmeigia... Valgo mesa pirma, paskui darzove sugrauzia arba kruopas vien tik, neliesdama mesos... Sriuba tas pat. Nori isgeria pienuka is pieniskos sriubos, nori - suvalgo tik tirstima... Nu imk ir pasakyk, kad valgytu viska 😃DDDD juk numes sauksta ir nepriprasysi daugiau. Buna, kad po pietu prisirankioja kasneliu (tai duonos rieke, tai obuoliuka, saldaini) ir vakarienes nenori nieko arba tik jogurto ar arbatos isgeria.. Bijau suformuot netinkamus mitybos iprocius...
P.S. pries keleta menesiu teko sunaudot visa buteliuka gelezies papildo ir dabar Marsieciu vitaminu geria 😀

24. Jan 2011, 19:53

oj pas mus tas pats buvo iki metuku.nu dabar atrodo daugiau jau,nes patinka musu suaugusiu maistas.matyt del to jok skonis geresnis.o siaip gyd sake c vit sukelia apetita.arba i vandenuka ilasinti kelis lasus citrinos...tai va.laikykites .viskas susitvarkys😀 svarbiausiai nekisti per prievarta..

23. Jan 2011, 20:16

nu jo gerai toms mamoms kurie valgo ir pavalgo nereikia zaisti....

22. Jan 2011, 14:15

maniske taippat, uzeina dienos nieko neisiulysi, atrodo ir is ko pas ja jegu.Va dbr sergam, per diea indeli jogurto ir puse sumustinio, daug arbatos, dar vakaarienei kokiu 5 saukstukus koses gal isiulysiu ☹ musu gydytoja sake kai serga normalu, kad nenori valgyti, bet kad jau nevalgo kelios dienos, tai neramu..........

22. Jan 2011, 10:57

taip mes vartojam- TEDIS

21. Jan 2011, 21:08

o jus ar vartojat vitaminus?

21. Jan 2011, 21:03

mano mergaitei 1,7m.as taip pat skaitau,kad cia nenormalu,bet prievarta vaikui niekaip neikisi.mes ryte tik atsikelusios geriam vis dar tokia putrike padarau,o kiek veliau valgom ka nors rimciau.taip buna tokiu dienu,kad daugiau suvalgo,bet buna,kad vos minimaliai

21. Jan 2011, 19:24

o jus goduliukas kaip manot ar vaikui yra gerai taip kazka pakramsnoti,ar skrandukui nieko baisaus nebus,neprisoks kokios ligos?o kiek jusu mazajai yra laiko?

21. Jan 2011, 19:21

na manes taip pat klause,sake gerai yra viskas o kai buvom apsirge ausis skaudejo sake gulkites i ligonine greiciau isgysit,nu ir ten eme kraujo tyrimus,kai grizom namo ejom pas savo daktare tai liepe pasidaryti dar karta kraujo tyrimus nes lyg nekoks kraujas sako kad nebutu mazakraujyste,tai seip taip israse vitaminu,o seip kad sakydavau nevalgo nekreipdavo demesi,nors tie vitaminai neskatina valgyti,tik paciai ramiau.....

21. Jan 2011, 18:40

musiske taip pat mazai valgo.as daktarei esu sakiusi,tai ji paklause taip visiskai nieko ir nevalgo.😀.as sakau tai uzkandziauja tai sio,tai to.reiskia jai uztenka,dar tuo labiau jeigu vartojat vitaminus

21. Jan 2011, 18:22

sveikos,manasis yra 1metu 5men.kiek mes vargstam su valgiu,labai sunkei nieko nenori,jei ir valgo tai trys saukstai sriubikes ir visas valgis,geriam vitaminus,gal neisivystys kokia liga kad taip mazai valgo,ir pati nerimauju....gal dar kokiu mamyciu yra kurios vargsta su savo vaikiuku valgymu.... ???

11. Jan 2011, 16:56

nusiraminkit, jam vadinasi taip norisi, tikrai jau ne mazas, moka pasiprasyti, alkanas nebutu 😉

11. Jan 2011, 12:37

mano sunui 2metai ir 4menesiai... jis viena diena suvalgo kai suauges beveik o kita diena neisiulysi o kakuciu daro tai kokius 4kartus per diena kai nevalgo, sakau gal kad pilni viduriai uz tai nevalgo...

10. Jan 2011, 19:39

maniske vasara valge visai mazai, beveik nevalge, gyva uogomis ir arbata buvo, pasidarem kraujo tyrimus, puikus 😉

10. Jan 2011, 19:37

Kajuko mama, visu pirma nusiraminti 😉 mano mergaite taippat mazai valgo, bet as jau nusiraminau, nes kiek ji suvalgo, vadinasi jai tiek uztenka, irJusu suneliui taippat 😉 o kiek maziukui laiko??? mano jau pati pasipraso kai isalksta. as stengiuosi ziureti ka duodu, kad ir mazai valgo, bet stengiuosi, kad tai butu sveikas ir pilas vitaminu maistas, gera , visaverte mesyte ir pan 😉

10. Jan 2011, 13:10

mano vaikas labai mazai valgo ka daryt?