Kam atitektų vaikas po skyrybų?

06. Apr, 01:31

Laba diena, pradejau nesutart su vyru, jis man jau pradejo grasint skirybom, as pastojau pries profesinius egzaminus, islaikiau egzaminus, stojau i birza , nors ten nieko negaudavau todel kad nei stazo nei ko, tik ka po mokyklos. dabar vaikui jau 3.5 menesio, pajamu savu neturiu, vyras kas du menesius vazinejas i uzsieni dirbt, nes ten komandiruotes, ant popieriu uzdirba 1500lt o realiai ten gauna daugiau. Jai visgi taip nutiktu kad skirtumemes, as atitektu man vaikas, neturinciai nei stazo nei pajamu? ir ar ka galeciau prisiteist daugiau is jo? beto jo darbuote tai yra ofisas per kuri vazinejas yra cia lietuvoj.

06. Apr 2011, 14:03

tai vat būtent, kad turi profesiją, bet pastojus neturėjai galimybės praktikuotis, toliau mokytis, todėl paaugus vaikeliui galėsi susirasti darbą ir užtikrinti sau ir vaikeliui ateitį

06. Apr 2011, 13:44

vaiva, as baigusi profesine mokykla, visus 3 kursus, bet turejau omeni jog poto neturejau galybes dirbti kadangi laukiausi jau. Begalo dekinga uz informacija....nusiraminau net

06. Apr 2011, 11:58

Nesvarbu, kad Jūsų vyro darbdavio administracija Lietuvoj ar kitoj šaly, jei oficialiai dirba, teismas pateiks užklausą apie jo pajamas, bet būtinai turėsit nurodyti, kad galimai jam moka: komandiruotpinigius, padengia išlaidas už telfoną, suteikė kompiuterį, gauna premijas ir panašiai. Darbdavys teismui turės patekti pažymą apie asmenį. Aišku, jei pažymės, kad gauna tik 1500 lt ir nieko daugiau, vyrui galit pasakyti, kad pranešit mokesčių inspekcijai apie komandiruotpinigių ar kitų išlaidų padengimo vokeliuose, bet turit būti įsitikinus 100 proc..Prašyti galit savo sugalvotą sumą, bet teismas priteis pagal Jūsų sudarytą išlaidų lentelę, pagal tai, kokia dalis liks Jūsų vyrui pragyventi, ar yra daugiau išlaikytinių be Jūsų bendro vaiko, Jūsų padėtis, kad jauna pastojusi negalėjote mokytis ar dirbti (atsakomybę už vaiką neša abu), na ir daugelis kitų aplinkybių. Aš jau 100 kartų minėjau ir dar kartą paminėsiu, kad niekas iš Jūsų vaiko neatims, jei Jūsų padėtis finansiškai prastensnė už vyro: Jums padeda tėvai, seneliai. Pagrindinis ir svarbiausias argumentas išlaikymo bylose Jūsų naudai: jei tėvas ir nesikirtų išlaikymo visai, o dažnai ir neskiria, nes oficialiai niekur nedirba, vaiką vis tiek auginate, maitinate, rengiate jį ir rūpinatės, artimųjų pagalba, valstybės. Taip kad dėl to nesukite galvos, geriau pagalvokite, ką galite padaryti, kad vaikas turėtų daugiau nei minimumą: pažadėkite sau, kad tik vaikui paaugus stosite mokytis, ieškosite darbo, naudositės visomis siūlomomis Darbo biržo galimybėmis. Kai tikrai nuspręsite santykiuose dėti tašką, nueisite pas nemokamą advokatą ir viskas bus aiškiau

06. Apr 2011, 09:44

as kai skyriausi ir pajamu negaudavau tik vyras bet vaikas atiteko man

06. Apr 2011, 09:39

nemoka tu 315lt man tos baigusiems mokslus, todel kad as vedusi o mano vyras dirbatis

06. Apr 2011, 08:51

na bet kiek inau kad į darbo biržą įstojusiems ką tik baigusiems mokslus turi mokėt pašalpą, na iš kur pas tave bus stažas jei mokeisi. Nors žinant lietuvos valdžią gal kas ir pakeista, kaip sakoma kas dieną po naujieną.

06. Apr 2011, 01:31

Laba diena, pradejau nesutart su vyru, jis man jau pradejo grasint skirybom, as pastojau pries profesinius egzaminus, islaikiau egzaminus, stojau i birza , nors ten nieko negaudavau todel kad nei stazo nei ko, tik ka po mokyklos. dabar vaikui jau 3.5 menesio, pajamu savu neturiu, vyras kas du menesius vazinejas i uzsieni dirbt, nes ten komandiruotes, ant popieriu uzdirba 1500lt o realiai ten gauna daugiau. Jai visgi taip nutiktu kad skirtumemes, as atitektu man vaikas, neturinciai nei stazo nei pajamu? ir ar ka galeciau prisiteist daugiau is jo? beto jo darbuote tai yra ofisas per kuri vazinejas yra cia lietuvoj.