Karvės pienas ar mišinukas?

16. Mar, 12:28

Sveikos mamytes, susiduriau su problema. Mano suneliui 1metukai ir 2men. Jauciu kad jau pienelio savo nebeturiu, tad galvoju ka daryti nustojus maitinti. Susiduriau su dvejomis priesingomis nuomonemis: vieni pataria pereiti prie misiniu, o kiti sako kad jokiu misiniu nebereik, nes tai sintetika. Tad nebezinau net ka mastyti...Ka jus manote siuo klausimu?

17. Mar 2011, 23:11

maniskis MP pats atsisake 1mir 4men...laisvidute o kodel nori nutraukt jau maitinima?metai ne riba vaika maitinti...

17. Mar 2011, 22:56

Jums jau lengva, nes vaikutis beveik viska valgo,o kai mamytes, pvz.kaip man, nelieka pienuko nuo 3men. ar dar anksciau, tai kas belieka?tik sitetika, t.y. misinukas 😀

17. Mar 2011, 22:54

maniske misinuka valge nuo 3men., iki metuku, poto pati atsisake, nuo tol tik arbatos, kompotai, sultys, vanduo, pieno negeria, nes nemegsta,bet manau pienukas geriau uz misinuka 😉

16. Mar 2011, 14:12

mano mergyte MP geria ir nezinau ka daryti kaip reikes nutraukti MP jau jei metukai,gal galit patarti?

16. Mar 2011, 14:11

mano mergyte MP geria ir nezinau ka daryti kaip reikes nutraukti MP jau jei metukai,gal galit patarti?

16. Mar 2011, 09:44

maniskis atsisake MP budamas 1m ir 4men...po to siuliau misinuka nuo metuku skirta..deja jis jo negere..tad gerem visa kita,sultis,arbateles.vandenuka.parduotuvini piena ir t.t 😀

16. Mar 2011, 00:28

Sveikos mamytes,
susiduriau su problema. Mano suneliui 1metukai ir 2men. Jauciu kad jau pienelio savo nebeturiu, tad galvoju ka daryti nustojus maitinti. Susiduriau su dvejomis priesingomis nuomonemis: vieni pataria pereiti prie misiniu, o kiti sako kad jokiu misiniu nebereik, nes tai sintetika. Tad nebezinau net ka mastyti...Ka jus manote siuo klausimu?