Kaukės nuo spuogų

17. Nov, 01:48

Niekada neturejau problemu su veidu,niekada nebuvo jokiu spogu.. Kai pastojau ju atsirado ir tikrai nemazai :S koki krema patartumete naudoti? Gal zinote kokia gera kauke nuo spogu? Yra daug kremu nuo spogu,taciau manau neverta pasitiketi ka raso ant etikeciu.. Noreciau suzinoti is mamyciu gal buvo ir jum tokia problema ir gal zinote gera kremuka kuris tikrai padetu?

19. Nov 2009, 11:55

na va man tas pats,jau dabar 5 menuo...siandien paziurejau,truputi pradeda geret.. stengiuos nekrapstineti,kaip kitos daro 😀 nes taip isvis galima veida uzkrest..tad va ziuriu po truputi tie spuogeliai nyksta.. pagaliau 😀

18. Nov 2009, 18:27

as ir daziau, ir nedaziau, bet kokius 5men atrodziau tikrai baisiai😀

18. Nov 2009, 17:02

reikes nueiti pas savo konsultante pasiziureti gal bus,tai reiks nuspirkti.. nes kuo toliau tuo baisiau daros 😕 galvojau gal kosmetika bloga,bandziau kuri laika nesidazyti,taciau vistiek tas pats..

18. Nov 2009, 16:52

atrodo buvo is natural linijos, veido prausiklis

18. Nov 2009, 13:59

o tas is avon kur sakei neblogas,gal pameni kaip vadinasi? 😉

17. Nov 2009, 17:53

mano anksciau buvo misri, o db sausoka. turejau prausikli is avon, tai truputi sumazino, nes buvo negrazi oda, kaip paaugles. o db turiu krema iwon, is euro vaistines, bet negaliu pasakyti, kad gerai palaiko dregme, nors sake, kad tinka sauseti linkusiai odai. zadu keisti i geresni😀

17. Nov 2009, 17:08

as irgi naudoju garnier dabar 😀 jauiu sioki toki pokyti taciau nelabai 😕 reikia gal ir man papildomai koki prausikli pabandyt.. o koki prausikli adatele naudoji? 😀 mano oda tai neriebi,atvirksciai sausoka,o ypac ziema,tai man reikia koki kremuka panaudot 😀

17. Nov 2009, 14:32

man taip buvo. tada naudojau garnier veido krema ir ivairius prausiklius😀

17. Nov 2009, 14:13

man padeda RASOS tonikas probleminei odai.as taip pat turiu nemazai spuogu,tai kremo jokio nenaudoju,nes oda ir taip riebi.

17. Nov 2009, 14:06

oi net nzn,man tai atvirksciai buvo kai pastojau tai veido oda kaip kudikio pasidare

17. Nov 2009, 13:53

Oij rasydama padariau klaidu.. ne spogu o spuogu 😀))

17. Nov 2009, 13:48

Niekada neturejau problemu su veidu,niekada nebuvo jokiu spogu.. Kai pastojau ju atsirado ir tikrai nemazai 😕 koki krema patartumete naudoti? Gal zinote kokia gera kauke nuo spogu? Yra daug kremu nuo spogu,taciau manau neverta pasitiketi ka raso ant etikeciu.. Noreciau suzinoti is mamyciu gal buvo ir jum tokia problema ir gal zinote gera kremuka kuris tikrai padetu?