Keistas vaiko elgesys

23. Nov, 06:01

sveikos,mamytes ;) norejau pasiteiraut,gal ka neramina koks neiprastas vaiko elgesys,galetume cia aptart tai.na tarkim mano metuku berniukas visus daiktus nori apverst aukstyn kojom.na taburete,staliuka,visus zaislus,lekste :D kazkaip idomu pasidare,gal dar kieno taip daro?nes draugiu vaikai panasaus amziaus nei viens taip nedaro..

03. Dec 2009, 15:04

as tai nieko cia KEISTO nematau 😀 vaikui tiesiog taip idomu ir tiek 😀 As ,atsimenu,stebejausi savo dukreles elgesiu,kai ji viska deliodavo labai lygiai i eile 😃 Mes daug ko nesuprantam vaiko elgesyje,mums atrodo baisi betvarke,o vaikui gali atrodyt,kad tai yra labai grazu 😃 Tuom jie ir idomus!

25. Nov 2009, 14:29

galiuko cia turbut 😀

25. Nov 2009, 14:26

oi negaliu kaip parajuokinai.nepyk dianuk bet sakitau gliuko ir nesuprantu

25. Nov 2009, 14:23

mano vaikas tai belekoki zaisliuka ima dvieis pirsukais uz pacio gliuko kazkodel,labai idomiai😀

25. Nov 2009, 10:04

norejau paklaust kaip jusu mazieji su rankutem zaidzia, ta prasme stumdo kokia masinele, mano labai keistai, istiesia rankute ir su mazuoju is tos puses stumia taip letai masinyte. kaip anyta pastebejo, jog vaikas su kaire ranka keistai stumia ir kitaip ima zaisla, sako kad nebutu kas rankutes, kokios sausgysles

25. Nov 2009, 10:00

mano sunus dar beveik 11 men bet labai retai kada duoda bucki, visada kai pabunda nes nakti atsinesu pas save i lova tai ateina ir badosi kaip oziukas,sakau bu bu bu ir badomes, nors ir oziaragis ir dar jaucio metai gimes.

24. Nov 2009, 15:59

faina kai vaikiukas jau gali isreikst kad myli mamyte ar teveli 😃

24. Nov 2009, 15:58

😃 man tai labai malonu buvo,kazkaip net nesitikejau 😀

24. Nov 2009, 15:45

maniske tai jau nuo metuku buscki duoda 😃 is ryto visada duoda, seip kartais jai uzplaukia ateina ir kelia galva kad buciuot ja 😃

24. Nov 2009, 15:41

saunuolis😃

24. Nov 2009, 15:02

😃 isivaizduoju 😃 bet uztat jau bucki mum duoda kai pasakom duok buciuka 😀 o jam tik metukai

24. Nov 2009, 15:00

mamytejulyte,neimk i galva,gal jis vaikas paeme kada apverte daikta ir jam patiko,del to ir varto visus dabar😀pamatysi kai dar po metu prades viska vartyt😃

24. Nov 2009, 14:54

mano neapsnudes,ir nakti miegojo,nu bet jau zizia tai istisai,stogas baigia nuvaziuot,gal kad sloguoja☹

24. Nov 2009, 13:46

mano vaikas keistas pasidare,persirgo,jau temparaturos nera,bet zizia atrodo apsnudes,glaudziasi,ziuri kur atsigulti,del ko jis taip daro? nakti ismiegojo normalei,bet vistiek kaip apsnudes.

24. Nov 2009, 12:54

pradzioje reikia suprasti, kas yra teisinga, o kas ne😀jie daro, kaip jiems atrodo teisinga😀

24. Nov 2009, 12:32

neidomu viska daryt teisingai 😃

24. Nov 2009, 12:24

tai turbut dauguma vaiku viska daro atvirksciai, kol supranta😀 jiem viskas nauja, ko noreti

24. Nov 2009, 11:51

😀 nu va,reiskia ne mano vienos toks 😀

24. Nov 2009, 11:43

maniske ir visur viska vercia, ne tom pusem zaidzia 😃 anksciau eijau paskui ir tvarkydavau, rodydavau kad ne taip reikia laikyt, o dabar manau kad tegu zaidzia kaip nori, jai taip idomiau 😀

24. Nov 2009, 11:37

mano maziukui buvo uzeje, kad piesimo lenta apsivercia ir ant kitos puses bando piesti, ne ant tos, kur reikia😀 arba grojanti zaisla apversdavo ir spausdavo, kad grotu. aisku grodavo,nes mygtukai lengvai spaudziasi, taciau jam iki siol atrodo, kad su tuo zaislu reikia zaisti atvirksciai apvertus😀xsavo kedute daznai apvercia ir tempia. bet jam taip idomiau, nauju detaliu pamato , na ir tegul, tegul mokosi😀

24. Nov 2009, 11:32

😃 suprantu mamytes,bet esme ne tame,kad jis padaro betvarke ir t.t.,ko gi daugiau galima tiketis is vaikiuku.bet jis gali ramiai sedet kad ir pas mane ant ranku,tada nulipa,nueina ramiai sau apvercia visusdaiktus aukstyn kojom,o tada vel pareina pas mane 😀

23. Nov 2009, 19:12

na pagalbos cia kaip ir nereik gi ne liga kokia 😃 man idomu gal dar kieno vaikuciai taip daro,skaiciau visas temas cia MK,bet kazkaip neradau.. kazkaip man idomiai atrodo,kad jam patinka kai viskas atvirksciai,na tarkim lavinimosi staliukas,jis pradzioj apvercia ji,o tik paskui zaidzia 😃

23. Nov 2009, 18:13

na nezinau pasiskaicius MK mamyciu kurios tokio amziaus vaikus turi beveik visos tuom skundziasi.na bet nezinau gal kas pades tau 😀

23. Nov 2009, 18:01

sveikos,mamytes 😉 norejau pasiteiraut,gal ka neramina koks neiprastas vaiko elgesys,galetume cia aptart tai.na tarkim mano metuku berniukas visus daiktus nori apverst aukstyn kojom.na taburete,staliuka,visus zaislus,lekste 😃 kazkaip idomu pasidare,gal dar kieno taip daro?nes draugiu vaikai panasaus amziaus nei viens taip nedaro..