Keksai

04. Sep, 02:37

labai skanus keksiukas is prarugusios uogienes kurios jau siaip valgyti nebeskanu:) reikes: uogienes 1a.s. sodos 2stik cukraus 1s. aliejaus miltai 3kiausiniai nugesinta soda , isplaktus kiausinius su cukrumi ir alieju supilame i uogiene ir dedame miltu tiek kad gautusi grietines tirstumo mase. Paruosta tesla supilame i kekso formele ir kepame ikaitintoje iki 200 laipsniu t orkaiteje kol paruduos bei ibedus degtuka jis liks sausas. iskepusi galima pabarstyti cukraus pudra tikraj labai skanus keksas ir kai pasakydavau kad is surugusios uogienes nieks nepatikedavo:D

23. Mar 2010, 14:38

niam niam reiks ir man issikept 😀

23. Mar 2010, 14:32

aha, gavosi...su melyniu uogiene tik dariau 😀

21. Mar 2010, 15:44

Tai parasyk ar gavosi , nes man pagal sita recepta visada jie gaunasi skanus 😉

21. Mar 2010, 08:55

oi, skaitosi

21. Mar 2010, 08:55

aciu xiza, bandysiu siandien kepti keksiukus bet su tirsta melyniu uogiene 😀 labai jau skaniai tavo receptukas skaidosi 😃😃

21. Mar 2010, 07:15

EKA gal perdaug kepimo milteliu dedi ar per karsta orkaite . Man keksas kazkaip niekad nesukrenta , pabandyk pagal mano parasyta recepta . tesla gaunasi pakankamai tirsta

21. Mar 2010, 07:13

Na jei nesupyksit tai imesiu savo keksiuku recepta , gaunasi tikrai labai skanus , isbandyta n kartų 😉

KEKSIUKAI SU VYSNIOM

Sviestas, minkštas, 140 gramų
Cukrus, 170 gramų
Kiaušiniai, 3 vienetai
Kvietiniai miltai, 200 gramų
Vanilinis cukrus
Druska
Kepimo milteliai, 1 šaukštelis
Vyšnios, tiršta uogienė
Gaminimas:
Mikseriu gerai išplakti sviestą ir cukrų purios masės. Po vieną įmušti kiaušinius ir gerai išplakti. Dėti vanilinį cukrų, miltus, sumaišytus su kepimo milteliais druska, viską gerai išmaišyti. Į keksiukų formeles dėti po šaukštą tešlos, duobutes, į jas įdėti vyšnių uogienės ir vėl uždėti tešlos (paslėpti vyšnias).
Kepti 190-180 laipsnių temperatūroje, apie 15-20 min.
Idara galima keisti razinomis , skanu ir be idaro , apibarstyta aguonomis . galima dziovintu vaisiu

16. Feb 2010, 12:09

norejau paklausti kodel man sukrenta pyragas arba keksas kai isimu is orkaites....

07. Sep 2009, 18:45

skanaus😀

06. Sep 2009, 19:22

mes labai megstam keksiukus bet nesu bandziusi pasigaminti, bet kai tiek paprastu receptuku reikes prisiversti pasidaryti aciu indrex tau 😀

04. Sep 2009, 14:48

ir dar vienas keksas is uogienes tik dabar neprarugusios😀

reikes:

3kiausiniai
puse stik. aliejaus
1stik.cukraus
1stik. tirstos uogienes
2stik. kefyro
1s. cinamono
1s. kepimo milteliu

kiausinius isplakti su cukrumi, supilti alieju, uogiene, kefyra, suberti prieskonius. kepimo miltelius sumaisyti su miltais. miltu deti tiek, kad gautusi grietines tirstumo mase. viska gerai ismaisyti ir supilti i forma kepti 150 laipsniu t orkaiteje..

04. Sep 2009, 14:37

labai skanus keksiukas is prarugusios uogienes kurios jau siaip valgyti nebeskanu😀

reikes:

uogienes
1a.s. sodos
2stik cukraus
1s. aliejaus
miltai
3kiausiniai

nugesinta soda , isplaktus kiausinius su cukrumi ir alieju supilame i uogiene ir dedame miltu tiek kad gautusi grietines tirstumo mase. Paruosta tesla supilame i kekso formele ir kepame ikaitintoje iki 200 laipsniu t orkaiteje kol paruduos bei ibedus degtuka jis liks sausas. iskepusi galima pabarstyti cukraus pudra

tikraj labai skanus keksas ir kai pasakydavau kad is surugusios uogienes nieks nepatikedavo😃