Keliasi naktimis dažnai

10. May, 03:46

Sveikos,mamytes sakykite gal kuri turite ta pacia problema,kad reikia prie vaikucio po kelis kartus keltis?Mano mazylis nakti miega,bet jis kaip alkanas ir alkanas,prasosi valgyti kas dvi tris val.ir turiu keltis.Siuo metu jam 11men. Man paciai vis miego truksta per daznus kelimus ir svoris nukrito. Gal patarsite ka daryti? Aciu Jums mamytes sirdingai!!!

28. Dec 2012, 14:38

jungiuosi ir as i jusu buri 😀 mano dukrytei 9 men ir 3 sav naktys kosmariskos keliasi kas valanda, verkia - ko tik nedarom.ryte atsibunda kaip niekur nieko, gerai isimiegojus-pilna energijos.dabar svajone turiu- ismiegoti visa nakti be prabudimu 😃

27. Dec 2012, 15:20

as taipat daug visko ismeginau niekas nepadejo,kai sunelis nori visa nakti ismiega kai nori keliasi kad dvi val,jau susitaikiau su ta mintim ir lauksiu kada pats prades visa nakti ismiegoti 😀

27. Dec 2012, 13:30

apsisarvuokit mamytes kantrybe,vaikas isaugs,ko tik pati as nedariau niekas nepadejo,taip vargom mazdaug iki 1metuku ir 4menesiuku,keldavos kas valanda ir dar dazniau zirsdavo ir nesuprasdavau kas ne taip,tiesiog vaikas turi pats isaugti is to neramaus miego,db mums 1metukai ir 7menesiukai miega jau zymiai geriau buna dar atsikelia 2,3 kartus,o kartais ir 4kartus,buna kad ir visa naktele ismiega tik paryciais pradeda zirsti

19. Dec 2012, 12:01

sveikos mamytės.mano dukrai 11mėnesiu,ir nakti labai prastai miega,kelesi kas valanda,kas dvi atcigere arbatos ir miega.buna 30min.praina ir vel size.patarkit ka daryti.norisi jau pailseti nes jau sausi iseinu i darba.

27. Oct 2012, 15:28

Aciu uz pasiulymus! Man ir reikes bandyti atpratinti,nes norisi issimiegoti ir poilsio,nes taip tik uzmiegu ir keliuos. as jam duosiu virinto vandenuko. labai noreciau kad atprastu.(nors arbatas duodu nesaldzias).

26. Oct 2012, 20:06

reikes pameginti,nes norisi issimiegot visa nakti 😀

25. Oct 2012, 21:52

o man gydytoja sake neduot jokios arbatos.nes arbata gali jam patikt.dake neduot nieko.paverks pavargs ir uzmigs.taip kelios naktys ir supras kad miegot.o jai mamytei sirdis neleidzia vaikiukui verkt tada duot nesaldinto vandens.su vandenuku savaji atpratinau

25. Oct 2012, 21:23

Sveikos mano suneliui 11 menesiu,bet isai iki siol keliasi naktim po du tris kartus nors misinuko nebeduodu duodu arbatas galvojau geiciau atpras ir ismiegos visa nakti bet ne keliasi ir arbatos atsigert.

24. Oct 2012, 15:44

Sveikos mielos mamytes,labai malonu kad jus isitraukete i diskucija! Musu maziukas iki siol kele ir neduoda naktimis miegoti. kele kas 1val.kas 2val. ir prasosi atsigerti. nes jis priprato.pati maitinau iki 1m.ir sekmingia pasibaige pas mane pienukas.maniau ked keltis nereikes,bet deja...
siuo metu ir vyro nera isvaziaves i Norvegija,tai as ji priziuriu ir diena ir nakti. Dabar musu maziukui 1.4men.
Gal turite kokiu patarimu,tai mielai juos isklausyciau.gal kokia informacija pravestu man. Aciu!!!

14. Aug 2012, 16:03

ai nedasiskaiciau kad 10menesiuku tavo jusu maziukui 😀

14. Aug 2012, 16:02

Maniskis per diena irgi du kartus miega,va dabar pamiegojas 3walandas atsikele 😀 na labai noreciau kad susitvarkytu tas miegelis,bet kazkaip nesitikiu dar 😀 kaip ir saket huna geresniu ir blogesniu naktu,tai taip ir pas mus yra 😀 o kiek laiko tavo vaikuciui ? 😉

14. Aug 2012, 14:05

Tikra tiesa,kad svarbu,jog mazuciai zvalus atsikeltu 😀 manasis kai nakti prastai miega tai jam 2-3 kartus diena pamiegoti bent po valandele reikia. Taip ir konpensuoja savo nemigos naktele. O jums, Jovita, gal jau,ziurekit,viskas susitvarkys su miegeliu. Mums irgi buna geresniu ir blogesniu naktu, bet bendra situacija nekokia 😉

14. Aug 2012, 11:15

Nu svarbu kad maziukam uztektu to miego ir diena butu neirzlus 😀 O mes jau iskentesim tas nemigo naktis 😀 Va siandien jau geriausia naktis is visu buvo, nes prabudinejo ne taip daznai 😀

14. Aug 2012, 10:33

As irgi ta nemiga ant dantuku nurasydavau,bet per ilgai jau uzsitese neramumai nakti. Niekas negali pasakyti,kaip padeti leliukui ismiegoti bent kiek ilgiau nei pora valandu nepabudus. Belieka kantriai laukti geresniu naktu 😀 stiprybes visoms 😉

13. Aug 2012, 23:03

kad be,nera jokiu pozymiu kad kaltus dantukai... ir diena feras buna ir pamiega pietuku,nu bet nakti tai siaubas kazkoks...

13. Aug 2012, 22:20

jovita, gal dantukai jam dygsta?

13. Aug 2012, 22:07

Sveikos mamytes 😀 Prisidziaugiau ir as ... Maniskis nuo 3menesiu ismiegodavo visa nakti, uzmigdavo 9-10h ir prabusdawo tik 7h ryte... O dabar jau kokias 2saw kaip maziukas keliasi irgi kas walanda, kas pusantros... Prasideda viskas nuo puse 1h nakties, ir jis nevalgyti nori, bet as nezinau kas jam darosi, nes pradeda inksti, akys stacios ir daryk ka nori... atrodo jau uzmigo, pati uzmiegu, praeina walanda arba net maziau ir vel labas rytas mamyte... tai as irgi ziauriai esu pavargusi, nes maniskis uk siuo metu, tai as viena ir nakti ir diena turiu isbuti ;/ Gydytoja patare Nota lasiuku gerti 3kartus per diena, bet kad nieko jie mums nepadeda... Va dabar uzmigo neseniai, bet neaisku kiek laiko miegos... Mums 6menesiukai 😀

13. Aug 2012, 16:27

Sveikutes nemiegancios naktimis mamytes 😀 Jau maniau tik mane mano mazasis taip kankina...nuo 4men keliasi naktimis labai daznai,dazniausiai kas valanda ☹ Jam dabar 10men ir visa ta laika kankinames. Maitinu dar pati tai turejau itarima,kad nepavalgo sociai,nes pienelio sumazeje,bet misinuko neima,reikalauja kruties. Is kur ten tiek pieno bus kai kas valanda praso. Nepadeda mums nei melisos, nei kiti panasus dalykeliai. Nebezinau,kiek tai tesis ir kiek dar istversiu be miego

16. May 2012, 13:11

sveikos mamytes,as ir turiu didele problemele,mano vaikutis labai tankei prabudineja buna kas pusvalandis ir dar tankiau,bet valgyti jis nenori,ji reike pasukti ant kito soniuko ir palaikyti uz rankytes kad miegotu toliau,bet tai ilgai netrunka jam yra 7 menesiukai,gal kas susidurete su panase problema,gal galite ka nors patarti ka daryti?

15. May 2012, 13:06

Sveikos mamytes,aciu kad pasidalinate su manim savo gyvenimo dalimi.Tikrai nezinau ka man daryti.jis per daznai mane kele.Taip as mautinau savo pieneliu.jo turejau labai daug ir dar iki siol truputi duoti,bet jau pas mane pienelio mazai,pati jauciu ir matau ant saves.Krutimi nemaitinu,duodu naktim misinukus,bet ir maza tai siuo metu maitinu karves pienu(turiu kaima).Duodu karts nuo karto ir arbatos,bet su ta arbata miega tik pusvaladi ir vel valgyt kele.Tiek su misinuku tiek su pienu miega ilgiausia 2 ar 2,5val.ir vel tas pats...
Diena jis valgo darzoviu su jautiena su zuvimi kosytes,i tarpus duodu banano,kivi,tai varskes sureli,labai megsta mazas baronkytes.nesiskundziu dienos valgiu,valgo.diena labiau duodu arbatu vaisiniu,zoleliu.
Dienomis jei nebuname kur isvaziave sveciuose ar mieste,tai miega du kartus po gera 1val.arba po 1.5val.Vakare einame miegoti dazniausiai 22val. ir 22.30val.ir is karto su siltu pieneliu uzmiega.
Butu gerai,kad dar ka patartumete daryti?☹ Gal tik vandeni duoti,kad atprastu nuo maitinimo.net nezinau su vyreliu abu sukame galvas.Abu neissimiegame,nes ir jis man padeda kelesi prie naktimis,kad as pailseciau.Mane pavaduoja.Taip ir eina diena,naktis ir vel tas pats bega dienos lyg upeliukas. 😀

10. May 2012, 22:03

Sveika😉 o tu pati maitini maziuka? Galbut jis neprivalgo ir vis keliasi kas kelias valandas valgyti.. Ir gal diena miega daznai? priprato prie tokio ritmo ir kelinejasi. Nes 11men tai jau turetu ismiegoti visa nakti,mano maziukui tik 3men bet jis jau nakti nebesikelia nei karto😉 tao dabar ir pati pailsiu gerai😉

10. May 2012, 18:00

Sveika, mano dukrytei irgi 11 mėnesių ir naktį keliasi dažnai. Tai, kad pati pamiegočiau, pasiguldau pas mus į lovą, tai taip ir išmiegam. Kai prabunda ji, tai maitinant ir užmiegam abi. O šiaip manau miegas susitvarkys, kai pati nebemaitinsiu.

10. May 2012, 15:46

Sveikos,mamytes sakykite gal kuri turite ta pacia problema,kad reikia prie vaikucio po kelis kartus keltis?Mano mazylis nakti miega,bet jis kaip alkanas ir alkanas,prasosi valgyti kas dvi tris val.ir turiu keltis.Siuo metu jam 11men. Man paciai vis miego truksta per daznus kelimus ir svoris nukrito. Gal patarsite ka daryti? Aciu Jums mamytes sirdingai!!!