Kiek laiko darbdavys privalo saugoti darbo vietą išėjus motinystės atostogų?

29. Apr, 05:57

Noreciau paklausti, kiek laiko ( vienus ar du metus ) darbdavys privalo saugoti darbo vieta, isejus vaiko auginimo atostogu.

10. Nov 2011, 20:40

niu va mane priims dirbt turesiu eiti kada bus banketai ir savaitgaliais kartais kadangi as dirbu bare

06. Nov 2011, 13:56

ne vienai mamytei iskilo kazkokiu klausimu su darbo vietos islaikymu isejus motinystes atostogu... noretusi teisininko komentaro 😀

04. Nov 2011, 12:01

jis tikraine is geruju o jaj jis mane tarkim atleistu ar turetu sumoket kokia iseitine ar kaip?

04. Nov 2011, 11:51

siprak neturi teisies taves atgal i tavo darbo vieta nebepriimt,arba turi tau pasiulyt kita darba,bet nesunkesni ir uz tuos pacius pinigus.bet as tokiu nesuprantu darbdaviu,jau susidirbo 😀))) tas zmogus kuris dirba vietoj taves turi turiet terminuota sutarty arba ji turiejo perspiet,kad jisai dirba laikinai ir uz zmogus kuris dekrete😀 bet yra tokiu tikrai nesaziningu darbdaviu ☹

04. Nov 2011, 11:24

sweikutes mamytes vakar buwau pas direktoriu jau ir ka jusmanot sako nera vietos jau visi cia susidirbe ir pan.o as jau gruodzio turiu gryst dirbt pagal viska nezinau ka daryt kokios mano teises ir pan liepe man ateit pirmadieni dar

01. Nov 2011, 14:09

sveikos 😀 jeigu darbe prasyma atostogoms esu parasiusi iki kol vaikui sueis 2metukai, o darzelyje vieta gausime tik nuo rudens, t.y. kai vaikui bus jau 2,5m, ar galima prasitesti motinystes atostogas? gal kas zinote? aciu 😀

16. May 2011, 10:22

Na bet turbut ne visose istaigose. Dirbu viesajame sektoriuje, vietoj manes laikinai priimta kita darbuotoja, jos darbo sutartis terminuota.
Turbut nesaziningu darbdaviu daugiau pasitaiko privaciame sektoriuje....

15. May 2011, 15:48

3 metus saugo 😀

15. May 2011, 15:00

aiste, cia teoriskai turetu priimti, bet deja praktiskai retai kas taip elgiasi. isdalina tavo kruvi kitiem darbuotojam ir nebera jau kur grizti 😉

15. May 2011, 14:53

Kiek as girdejau, tai ta pacia darbo vieta saugo 2 metus, o jei imate motinystes atostogas 3 metams, tai galite grizti i ta pacia darboviete, bet darbas gali buti pasiulytas kitas. Bijau nusisneketi, bet taip kazkur girdejau.
O kol bunate motinystes atostogose, vietoj jusu priima kita zmogu terminuotam laikotarpiui.

02. May 2011, 16:01

reiks ir man eiti pakalbeti jau😀

02. May 2011, 15:55

mamukai- viskas priklauso nuo imones vidaus politikos. Jei del krizes panaikino etata, tai tures pasiulyti kita darba, panasaus pobudzio ir su vid. darbo uzmokesciu. O jei kazkam padalino tavo darbo kruvi, tai tau grizus, vel dirbsi kaip dirbusi. Zodziu- laukia pokalbis su darbdaviu.

02. May 2011, 15:54

karmen- pagal sveika logika, ta mergaite, kuri dirba vietoj taves, turejo but priimta terminuotai tam laikotarpiui, kuriam tu esi isejusi motinystes atostogu.

02. May 2011, 15:47

Sveikos. As irgi ruosiuosi gristi i darba birzelio 20 d., tik vat nezinau kaip cia bus su mano pareigom - nes dirbau as apskaitininke, tai vietoj manes yra priimta kita mergina. Kaip dabar bus su manim?

29. Apr 2011, 19:07

sveikos. as i darba tureciau grizti birzelio 20. Bet vietoj manes nieko neprieme. tai isaugojo mano vieta ar ne?

29. Apr 2011, 18:58

Man rugpjucio 30 diena bus du metai.

29. Apr 2011, 18:50

Bet man atrodo du metus tai tikrai turetu saugoti.

29. Apr 2011, 18:50

Nes mane gasdina, direktore kad tik metus privalo saugoti.

29. Apr 2011, 18:41

o, tada isvis faina 😀

29. Apr 2011, 18:30

na man tai atrodo, kai pasirasai prasyma motinystes atostogoms, pasirenki kuriam laikui eini, tiek ir turi saugoti darbo viena. as iki sukaks 2 metai ejau, tiek ir saugot turi pagal ideja.

29. Apr 2011, 17:57

Noreciau paklausti, kiek laiko ( vienus ar du metus ) darbdavys privalo saugoti darbo vieta, isejus vaiko auginimo atostogu.