Kitas tėtis

14. Nov, 08:49

Na mamytes pasidalinkit savo patirtimi. Kaip jusu vaikutis reaguoja i nauja vyra? Kaip ji pristatot?

20. Dec 2011, 10:32

buterfly perskaiciau ir pagalvojau kad ir manes tai gali laukti kaip vaikui pristatyti savo nauja drauga,ne jo neturiu gyvenu tik su mergaite,bet tetis ir lankosi vos pora kart per metus mergaite ji ir prisimena.daug esu prisigalvojus bet vistik manau kad pirma reiktu susidraugaut su vaiku,per zaidima veikima kartu ,ir kad nesikistu i vaiko auklejima bent pradzioj kol vaikas priims kaip nauja mamos drauga,aisku ir mama turetu padeti,ir jokio skirtumo ar vadins dede ar vardu ar tevu,juk nuo to niekas nesikeis svarbu kad sutartu ir priimtu vaikas.

13. Dec 2011, 00:50

teisingai sako anastazija,nieko nereikia vaikui kist per prievarta,jai tas draugas ar vyras bus vertas vaikas pats ivertina ir vadina taip kaip jam jis atrodo,mano gyvenime du atvejai,pirmas kai dukrai buvo tik treji tai jis buvo vadinamas teciu,o antru atveju kaip kitai dukrai buvo dvylika liko tik dede,ir niekam del to nebuvo jokiu priekaistu.Vaikas pats renkasi ka kaip pavadint,o as jiem pati vardu nedejau.

15. Nov 2011, 16:44

aciu labai uz patarimus 😉

15. Nov 2011, 14:57

visu pirma nereikia vaikui kisti per prievarta ale "naujo tecio" nes tikra teva,labai sunku atstoti... as pati augau su pateviu... pagrindinis dalykas,ka naujas tetis turi daryti,tai myleti vaika,taip kaip savo tikra,nes vaikai tai labai gerai jaucia..ir viskas paskui palaipsniui ateina... naujas vyras seimoj turi labai daug bendrauti,zaisti ir kalbetis su vaiku,pradzioj jis tegul net nesikisa tarp mamos ir vaiko,na sakykim auklejimo ar panasiia.. vaikas pats parodys,kada nores pradeti klausyti naujo tecio,ir pats parodys,kada jau prieme i savo sirdele...

15. Nov 2011, 14:45

sveika, nepyk,bet vaikas mano manymu niekada nieko sugriaut negali.reikia elgtis naturaliai. pati turiu sunu ir naja drauga, kuris lieka nakvot net, tai supazindinau juos pradzioje, o dabar leidziu jiems tarpusavyje su laiku issiaiskint. aisku nebentvaikui 15 metu ir jis maistauja pries nauja vyra. vaikas ipras su laiku,tik reikia santykius rutuliuot po mazu,is leto. jei suaugusiam vyrui nepavyko sumaza mergaite susikalbet tai gal nelabai ir norejosi jam.tad tau pasiseke, kad jis isejo😀

14. Nov 2011, 21:12

praėjusią savaitę buvo laida "Ką manai" kaip tik šia tema... pažiūrėk per TV3play...

14. Nov 2011, 21:00

Turiu beda,mano dukrytes tikrasis tevas nelabai bendrauja su ja. Tai pasirodo ant keliu savaiciu,tai dingsta metams,bet ji niekada nepamirsta jo. Todel keblu daresi su mano draugu. Kartais nezinojau kaip ji turetu i ji reaguoti,ir tai sugriove musu santikius. Dabar turiu kita drauga,negyvenam kartu,susitinkam tik savaitgaliais,jis myli mano dukra,jai jis taip pat patinka. Bet kartais jos elgesys ir jos kalba mane gazdina,nezinau kaip jai paaiskint kas jis. Ir dar,jis pats turi du vaikus is buvusios santuokos.

14. Nov 2011, 20:49

Na mamytes pasidalinkit savo patirtimi. Kaip jusu vaikutis reaguoja i nauja vyra? Kaip ji pristatot?