Klaipėdos gimdymo namai

04. Feb, 05:22

Sveikos busimos ir esamos mamytes :) Laukuosi antro vaikelio ir dabar turiu didelia dilema kur gimdyti????Pati esu is Kretingos.Pirma vaikeli gimdziau kretingoje,o del antro labai abejoju,nes kretingos ligonines atsiminimai ne kokie :( Gal galite ka pasalyti apie klaipededos gimdimo namus.P.S.Numanau,kad ir antras gimdimas bus cezaris.Tai pasidalintik savo nuomone :)

10. Oct 2014, 13:29

Mamytes kur jus dingusios,gal yra mamyciu kurios nesenai gimdet Klaipedos gimdymo namuose,kaip ten padetis😀

07. Apr 2013, 11:43

As taipat esu patenkinta,gulejau paprastoj palatoj ir vyras galejo likti,labai priklauso kokios seseles budi ta nakti.

06. Apr 2013, 12:21

kai as gimdziau,tai gydytojos labai bjaurios pasitaike,nemalonios,kauke ant manes,nors tikrai nebuvau ten kokia nepatenkinta ar nemandagi,stengiaus likti rami, bet po gimdyviniam skyrius sesutes buvo nuostabios,labai malonios,labai draugiskos,rupestingos, aplinka irgi faina,viskas sutvarkyta,jauku,man nereikejo mokamos palatos,nes gimdziau nakti,tai ta nakti vyras buvo kartu iki pat ryto,ir niekas nieko nesake,kai pagimdziau paryciais abu isvarge uzsnudom,jis ant fotelio as ant gimdymo lovos,nes niekas neskubejo i palata perkelti 😀 o paskui vyras i darbuko isvaziavo,aisku nuobodu buvo tas 3dienas,nes vaikutis daug miegojo,bet turejau zurnalu,ir kitokiu laiko stumimo priemoniu 😃 manau antra karta klaipedoj nenoreciau gimdyti 😀

05. Feb 2013, 14:46

reiks ir man tik atvykus dometis apie ta mokama palata

05. Feb 2013, 14:42

Mes tai i eile buvom uzsirase tai palatai gauti. Ir po paros ligoninej atsilaisvino,tada ir persikelem.

05. Feb 2013, 11:29

aciu labai uz pagalba mergaites 😀

05. Feb 2013, 10:47

jeigu taip pigiai butu,kad uz visas paras tik tiek,tai manau ten niekada nerastum laisvos palatos 😃 uz kiekviena para moki pinigelius. ir dar gali buti taip,kad kai pagimdysi net nebus laisvu tu mokamu palatu,cia tiesiog laimes dalykas ja gauti.

05. Feb 2013, 10:19

Uz kiekviena para po tiek.

05. Feb 2013, 07:27


lauraei sakyk ar uz visas 3 paras tik 50 lt?

04. Feb 2013, 22:11

na jei toj mokamoj busi tai ir reikes moketi,o jei paprastoj tai ne,bet vyras negales likti. Nors pirma para mes buvom paprastoj,nes tu mokamu nebuvo laisvu,bet susitarem ir leido likti vyrui. Tik jau jam nei atsigulti nebuvo kur.

04. Feb 2013, 21:45

oj,atsiprasau,sumaisiau,man atrodo 50lt ta palata,kur yra televizorius.o mes taip,teisingai,irgi mokėjom 30lt. vyras gali buti visa laika,mes gulejom 3 paras,tai tiek laiko ir buvo kartu.

04. Feb 2013, 20:49

o tai kodel taip kainos skiriasi?o vyras gali buti visa ta laika(kol paleidzia) ar viena para?o jej noriu,kad tik viena para butu ar ir po to reiktu moketi ar ne?nes seip skaitosi ta jau mokama palata kaip suprantu

04. Feb 2013, 20:18

Mes 30lt uz mokama mokejom,uz para.

04. Feb 2013, 19:50

buvo patogu,vyras buvo salia,kartu kavojo,vc buvo,o siaip daugiau jokiu paogumu.

04. Feb 2013, 19:50

mes turejom mokama palata,tai para kainavo 50lt,

04. Feb 2013, 19:38

kazin kiek tos mokamos palatos?gal kas domejosi?😀

04. Feb 2013, 18:59

As kai gimdziau tai viena pamenu sedejo koridoriui prie kavos aparato😃 nebuvo laisvu gimdyklu.

04. Feb 2013, 18:50

Gimdymo palatos tai tikrai geros. O po gimdyviniam guli po viena,yra ir mokamu kur gali vyras buti kartu. O gydytojai tai as manau kaip ir visur,visokiu yra. Man pasitaike gera.

04. Feb 2013, 18:36

o kaip palatose po kelis ar po viena gimyve guli?

04. Feb 2013, 18:17

na viska apie gyditojus ir prieziura,palatas.internete nieko nerandu kur galeciau paskaitineti,kaip ten viskas .

04. Feb 2013, 18:13

As pries 2 metus gimdziau Klaipedoje. esu labai patenkinta ir prieziura ir daktarais 😀 nemaciau ten jokiu minusu 😀 sekmes😀

04. Feb 2013, 18:13

As pries metus gimdziau Klaipedoj. Bet pati,ne cezaris. O ka tu butent nori zinoti?

04. Feb 2013, 17:22

Sveikos busimos ir esamos mamytes 😀 Laukuosi antro vaikelio ir dabar turiu didelia dilema kur gimdyti????Pati esu is Kretingos.Pirma vaikeli gimdziau kretingoje,o del antro labai abejoju,nes kretingos ligonines atsiminimai ne kokie ☹ Gal galite ka pasalyti apie klaipededos gimdimo namus.P.S.Numanau,kad ir antras gimdimas bus cezaris.Tai pasidalintik savo nuomone 😀