Knygų maniakai

20. Apr, 04:08

Sneka eina apie filmus, tai reikia ir apie knygas:) Esu pamisusi del ju, net kaku nepadarau jei rankose neturiu knygos:) Maistas irgi ne ten nueina, jeigu valgau neskaitydama:) Anksciau pirkdavau knygas is knygynu, internetiniu parduotuviu, o dabar badauju del tos krizes:( Prisipazinsiu, kad nemegstu "sunkios" literaturos. Vieniteles knygos, kurias skaiciau daugiau nei menesy yra "Fuko svytuokle", "Sofijos pasaulis". O skaitau daugiausia nuotykines, romaniukus, detektyvus (sie pirmoje vietoje), fantastika, istorines.

Mindaugas Mindaugas 24. Sep 2020, 15:04

Sveiki,
Galbut kazkas is Jusu, turite ieskoma knyga “Narcizai-grobuonys tarp musu” ir noretu ja padovanoti o gal ir perparduoti? ?
Knygos labai reikia, o niekur negaliu rasti, todel buvo pasiulytas sis puslapis ?
Dekoju

05. Apr 2016, 17:19

Sveikos mamytes 😀 uzsukau cia ,nes nusprendziau pasidalinti nuostabiomis knygomis kurias parduodu 😀 jeigu sudomino, apsilankykit cia: https://parduoduperku.lt/n/5773🤓livija , del kainos galiu susitarti asmeniskai, vienos naujos, kitos skaitytos, bet svarbiausia, tai kad, su siomis knygomis laisvalaikis bus dar idomesnis! 😀 o galbut ir gyvenime atsiras dar daugiau pokyciu 😀

24. Jul 2015, 12:10

PDF nemokama knyga moterism, man patiko, gal ir jums patiks 😀 http://esulaiminga.lt/knyga-moterims/

15. Mar 2013, 11:09

laba ryta😀 perskaiciau tik su dukra ir sudeginta gyva...tai labai jautrios knygos,labai labai seniai skaičiau tokias geras knygas...

09. Feb 2013, 01:11

Man labai patiko knyga pavadinimu "tik su dukra". Si knyga paremta tikrais faktais, ismoko pajusti ka jaucia mama netekusi savo vaiko.

08. Feb 2013, 14:05

skaiciau ir as sudeginta gyva,labai dideli ispudi paliko,o siaip man patinka Paulo Coelho knygos,labiausiai patikusi jo knyga 11minuciu,apie paleistuve 😀

08. Feb 2013, 11:57

Mano paskutinė perskaityta knyga Haroldo Robino - Perėjūnai.
Labai įdomi istorija ir greitai itraukianti 😀
https://www.knygos.lt/lt/knygos/perejunai/

16. Nov 2012, 15:40

skaiciau abi dalis raupsotuosios man patiko taip pat

liuks liuks 03. Apr 2012, 23:44

Siaip galeciau laiko atrast,kol maziukas miega,bet nesinori is vyresneles jos laiko atimt,tai kolkas skaityma atidejau velesniam laikui😀

03. Apr 2012, 16:51

Sutinku su tavim. Jei vaikai tampys uz skverno ir sauks mama ta, mama ana, tai ta pati puslapi kelis kartus is naujo reikes skaityti 😀

liuks liuks 03. Apr 2012, 16:47

Geriau,bet knyga skaitant,bent man reik susikaupimo ir but atsipalaidavusiai visiskai😉

03. Apr 2012, 16:38

Man gera knyga geriau nei zurnalas 😀

liuks liuks 03. Apr 2012, 15:58

Kad paskutiniu metu reikalai darbai,tai dziaugiuos,kad bent pries miega koki zurnala paskaitineju😀

03. Apr 2012, 15:53

As dazniausiai skaitau, kai dukryte miega 😀 Tada turiu atokvepio valandele

liuks liuks 03. Apr 2012, 15:47

Oj merginos as jau senokai kokia nors knyga skaiciau vis laiko nerandu☹

03. Apr 2012, 13:32

Sveikos as visai neseniai skaiciau labai idomia, sukreciancia knyga "Sudeginta gyva".tai per stebukla islikusios gyvos moters pasakojimas. Cia kynga tu krastu, kur moteris yra vyro nuosavybe, kur meile pries vedybas yra mirties sinonimas. Uz tai kad mergina "nuplese seimai garbe", jos svainiui liepiama merginai ivykdyti mirties nuosprendi, kuris vadinamas "garbes nusikaltimu".

03. Apr 2012, 11:38

Na mamytes, pasidalinkit kokia knyga neseniai perskaitete. As dabar skaitau "Popiežė Joana". Jau 150 psl. perskaiciau ir galiu pasakyti, kad man ji labai labai patinka. Senai tokia gera knyga skaiciau. Lengvai skaitosi, greitai klostosi ivykiai, atrodo skaityciau neatsitraukdama, bet nelabai laiko yra.

liuks liuks 06. Feb 2012, 12:49

laba,zinoma,kad galima😉

04. Feb 2012, 15:12

labas, galima i jusu rateli?

liuks liuks 05. Dec 2011, 10:18

Sveika,o gal gali papasakot placiau apie ka knyga?😉

05. Dec 2011, 08:28

sweikos mamytes as skaitau romana kuris susideda is keturiu daliu knygu neseniai rode filma bet knyga skaityt visai kitoks efektas "isvarymas is edeno" dvi knygos ir "sugryzimas i edena" senos knygos bet labai geras romaniukstis

21. Oct 2011, 23:19

Na, as irgi tikejausi KAZKO TOKIO. Bet po knygos turbut nei vienas filmas geras neatrodo 😃

21. Oct 2011, 22:49

as maciau ta filma"valgyk,melskis,mylek" idomu,bet isivaisdavau tikrai geresni...

21. Oct 2011, 22:44

kokia knyga ir koki filma?

21. Oct 2011, 22:37

Gal kas zinot kokiu knygu panasiu kaip "Valgyk, melskis, mylek"? Na, tokiu apie dvasinius ieskojimus ir atradimus? Kazkaip patrauke ant tokiu siuo metu. Perkaiciau sia knyga ir ziurejau filma, kuris man visai nepatiko 😀 Nors tie, kas neskaite, sake kad filmas liuksusinis 😀

21. Oct 2011, 22:22

sveikos.l patinka skaityti knygas.katik perskaiciau knyga "Raupsuotiji" l gera knyga,visiems rekomenduoju.jos yra dvi knygos.Net verkiau skaitydama gala☹ ..bet taip normaliai verkiau,lyg butu viskas nutike man...
Dar viena perskaiciau neseniai.irgi rekomenduoju. pav " Tik su dukra" irgi begalo gera...ir dar viena rekomenduoju "Dingusi dukte"

liuks liuks 08. Sep 2011, 12:42

Skamba visai viliojanciai😀

08. Sep 2011, 11:16

ten isiziebia meile tarp cigono ir paneles. tas cigonas ja paskui atsiveza ja i savo tabora,parodo savo gyvenima,bet nesako,kad yra karalius. ja tikrina visais budais ar gera zmona bus,ten visokiu nuotykiu ivyksta, galiasiai jis pasiryzta ja vesti ir tada pasako,kad yra karalius,ja atsiveza i savo rumus,ten paskui jiems gimsta vaikai,tada siek tiek meile pradeda slubuoti,bet knygos galas yra laimingas 😀 nu esme panasi,ta knyga skaiciau,pries kelis metus,per buhalterijos paskaitas 😃 tokia nera stora,lengvai skaitosi ..

liuks liuks 08. Sep 2011, 10:02

Lauraei,o gal galetum truputi placiau ta cigonu karaliu aprasyt?😀

liuks liuks 08. Sep 2011, 10:02

Lauraei,o gal galetum truputi placiau ta cigonu karaliu aprasyt?😀

1 2 3 4 ... 6