Kodel vaikas nekramto?

02. Dec, 06:48

Kazkaip neramu pasidare,kai vaikutis 14men. beveik nekramto,tiesiog ka be duotum viska greit nurija,kodel taip ira,ka daryti?

15. Mar 2010, 16:23

Manasis visai isdyko. Ka turi burnoj, to ir nekramto. Laiko laiko o jau kai negali islaikyt, tai ne tai ka ispjautu, o istysina su visom seilem, arba galiausiai paspringsta. Ir kaip jis tai daro nesuprantu. Neina peraukleti, jau ir i subiniuka gavo ir vistiek savo. Uzsispyres kaip velnias.

09. Dec 2009, 14:16

duok sausainuku, džiūvėsėlių, duonos kampelį, kad būtų skanu ir kieta, tada po truputį mokinsis kramtyti

06. Dec 2009, 17:52

kai mano dukryte buvo 4 men musu masaziste liepe mums nieko nesmulkinti smulkintuvu, nes tada vaikai neismoksta kramtyti, o smulkinti sakute. mes taip ir darem, tai problemu su kramtymu niekad neturejom.

05. Dec 2009, 16:12

mano mazylei 1,2m tai kramto kaip didele.jau nuo 8men pradejo kramtyt.atsimenu pas drauge nuwaziawom dawe jai agurka,priestarawau,bijojau,kad uzsprings ir nieko,kita karta brolio uoswiene dawe namines duonos-sukramte wiska.taip po truputi emem kramtyt.db wiska nuodu jai i rankyte,pati atsikanda graziai sukramto ir nuryja.

03. Dec 2009, 19:14

nu mano irgi ne viska kramto,gal tau tik taip atrodo rinoja,manau tokio amziaus vaikas jau tiokrai jaucia ka jam reikia kramtyt o ka gali nuryt

03. Dec 2009, 09:10

maniskis ir taip darydavo tokio laiko bet palaipsniui jis ismoko ir tai karts nuo karto vis dar patyngi kramtyti

02. Dec 2009, 18:48

Kazkaip neramu pasidare,kai vaikutis 14men. beveik nekramto,tiesiog ka be duotum viska greit nurija,kodel taip ira,ka daryti?