Koks jausmas sužinojus, kad laukiatės?

03. Aug, 06:00

koks jausmas kai suzinojote kad laukiates? ir kokios reakcijos buvo artinu zmoniu? :)

06. Apr 2012, 14:57

parasyk man ja asmenine zinute nes mano temaistryneparase kad jau toke yra..ieskojau bet neradau ☹

06. Apr 2012, 14:51

mamukai turiu gera ideja vyruj

06. Apr 2012, 14:44

Nuostabus 😀

18. Mar 2012, 22:16

Neapsakomas - didelė laimė ir džiaugsmas, nes labai labai lauktas ...

14. Mar 2012, 13:18

as pradzioj irgi galvojau kad reikia isvalyma darytis, bet drauges patare to nedaryti, pasiklausiau draugiu, ir to nebegalvoju apie tai...

14. Mar 2012, 11:14

antras nestumas buvo neplanuotas pradzioj jutau baime nenorejau to leliuko galvojau darytis valyma bet susiprotejau kodel gi ne antras vaikiukas juk gerai istekesjus esu su vyrus gerai sutariam turim vietos kur augint viska apmasciau pradejau laaaaabai laukt savo leliaus siai dienai neisivaizduoju be jo savo gyvenimo

13. Mar 2012, 12:59

nezinau kaip grysiu i lietuva, eisu butinai pas daktare, bet jau matosi man pilvukas ,esu laiminga.kazkaip nebegaliu pamiegoti ant pilvo, senau taip miegodavau..

13. Mar 2012, 12:47

as kaip suzinojau, kaip pasakius apsiverkiau , galbut is laimes...

13. Mar 2012, 12:40

O kiek jus laiko lauket sito jausmo? 😀

13. Mar 2012, 12:39

Oj smagu jums, o mes vis dar laukiam to jausmo 😀

13. Mar 2012, 12:35

labas,o as kaip suzinojau,kad laukuosi tai pamenu pirma pasakiau vyru,ir apie nieka tada negalvojau,nes labai norejom vaiko,tai labai dziaugemes,dabar jai jau 2metai😃

13. Nov 2010, 15:51

lafe sveikynu 😀!!! tai jau tikrai kai pamatai savo maziuka visos abejones ir nerymas dingsta😀

13. Nov 2010, 15:49

Labas. Mes norejome lialiaus o kai pasidariau nestumo testa ir supratau kad turesim lieliuka labai apsidziaugiau ir vyras irgi,tik va pirmas dienas keistai jauciausi,nezinojau kaip elgtis😀 o kai nuejau pas gydytoja ir pamaciau savo maziuka,tai buvo geriausia ka maciau savo gyvenime😀

13. Nov 2010, 14:15

Labas. Na, mūsų leliukas buvo planuojamas vėliau, bet jis nusprendė, kad jam laikas jau dabar apsigyvent pilvuke ir išvyst šį pasaulį. Vėlavo mano dienos, nutariau nusipirkt testą, jis parodė teigiamą, kažkaip negalėjau patikėt, galvojau, gal suklydo, po kelių dienų nusipirkau kitą ir šis rodė teigiamą 😀 Abu su draugu išsišiepėm iki ausų, tik aš vis dar negalėjau patikėti. Apsilankiau pas gydytoją, padarius echoskopiją paaiškėjo, kad tikrai vaikiukas gyvena, gyvas ir širdelė plaka. Toks nerealus jausmas tada apėmė 😀)) Gyvenimas keisis, bet tikiu, kad viskas bus gerai. Juk tai - gyvenimo stebuklas 😀

13. Nov 2010, 13:53

Laba, as labai labai prasiau vyro, kad kaledom padovanotu man leliuka, tai kai suzinojau, kad laukiuosi labai apsidziaugiau, net apsiverkiau, kai daktare echoskopa dare. Ir kai apskaiciavo kada pastojau, spekit? Gruodzio 26ta 😃 Kaledu senelis geras buvo 😃

13. Nov 2010, 13:34

sweikos,na as kai pasidariau testa,ir radau teigiama atskayma,ejau vel i vaistine ir nusipirkau dviguba paka,tada kai ir tie parode teigiama,po 3 dienu nusipirkau digital 😃 o tada vistiek nepatikedama ejau pas daktare ir pasiprasiau kad padarytu echo 😀 nebuvo soko mums,bet kazkaip per daug ir nesureiksminom 😀

12. Nov 2010, 21:15

kai suzynojau kad laukiuosi btai mano veide tik sypsena didele buvo ...zynoma nebuvau net nustebusi kadangi lb laukiau stebuklo kada tai iviks😀o jau ka kalbet apie vyra😀!

01. Jul 2010, 22:39

bet tas jausmas buvo toks stebuklingas 😀

01. Jul 2010, 22:36

as tai gavau soka,nualpau pas gydytoja kabinete. vaikelio mes nelaukeme,beto man buvo tik 16metu, vyras buvo kartu kai suzinojom. atsigavus,pajutau kaip vypas mane stipriai apkabines verke ir dekojo man,kad padovanosiu leliuka, pazadejo kad uz sia dovana stengsis gyvent ir suteikt viska ko tik mums reikes, taigi as ji apsikabinau irgi ir mes kartu verkem, o gydy+oja stovejo isputusi akis 😃

01. Jul 2010, 21:52

Kadangi vaikelis buvo labai neplanuotas, tai kai pamaciau teigiama testo atsakyma,buvo didelis sokas 😀 nors ir tikejausi to,kaip visiems sakiau: "mamos sirdis jaucia",bet sunku buvo patiket 😀 Buvo daug asareliu,juoko, bet tik pamacius ekrane maza taskiuka, supratau,kad cia jau mano ir as jo labai noriu 😀

26. Jun 2010, 12:44

mes pradejom planuot ir is pirmo menesio pataikem... is pradziu nestumo testai nerode... sakiau kad po kt organizmas durniuoja ir veluoja jos...namie jau mane pradejo erzint kad gal tikrai laukiuosi... na pozymiu kaip ir aiskiu buvo, bet tada dar nesusivokiau... nusipirkau pigiausia nestumo testa nes buvau nusiteikus kad vistiek jis neigiama rodys... parejau is parduotuves ir neistverus vistiek pasidariau... sedziu ir ziuriu dvi juosteles ryskeja... idomus toks jausmas, ir juokas ima ir dziaugsmas, sunku buvo patiketi, kad taip greitai pastojau 😃

22. Jun 2010, 13:49

SUPER.Leliuką planavom apie 3metus.Buvau praradus viltį...Bet ko labai trokšti manau vistiek pasieki

22. Jun 2010, 08:37

Jausmas iš ties nerealus, norisi šokinėti iš džiaugsmo! Mes su vyru planavome leliuką, pavyko iš pirmo mėnesio, tai kai pasidariau NT negalėjau patikėti, kad taip viskas greit išėjo. Kadangi pirmas nėštumas buvo nesivystantis, tą džiaugsmo banga greit perraugo ir gilius apmastymus, ar nepasikartos situacija. Bet giliai širdelėje tikrai tikėjau, kad viskas bus gerai. Šiandien mums jau 20 sav, ir einam i echo, gal jau pasakys gydytoja kas ten pas mus pilvelyje gyvena 😀

22. Jun 2010, 07:52

musu neplanuotas, bet pamacius juosteles jokio soko nebuvo,,,,tai normalu....gi ne vejas pripute 😃 tik va dabar jau sukakus 7 menesiukams mano nestumui sunku patiketi kad pagimdysiu sau leliuka, savo leliuka 😀 bet laikui begant viskas susitvarkys 😀 manau 😀

22. Jun 2010, 01:11

Is jusu pasisakymu pastebejau kad ir planuotas leliukas bet vistiek pamacius 2juostelias kazkoks ivyksta sokas...man irgi taip pat nors musu slapukas biskeli veliau buvo planuojamas bet jis nusprende kad jam reikia ateiti pas mus dar siemet na ir puiku as esu begalo laiminga,bet kai pamatai savo kleckiuka ekrane tai ce ne pasakysi nei parodysi tu jausmu juos reikia patirti isgyventi ir vienam ir kitam teveliui nes tai ivyksta tik tada kai pastoji😀 tikiuosi ne paskutini karta galesiu ta jausma isgyventi😀

21. Jun 2010, 15:08

Mes irgi vaikeli planavom.😀 Nesitikejau,kad nustojus gerti kontrac.tabletes,menesiniu jau nebesulauksiu...😀 Tada-testukas😀 kai jis parode teigiama atsakyma,ejom su vyru isitikinti echoskopu. Taip,jau matesi mazas burbuliukas pilve😀 jausmas neapsakomai geras...

21. Jun 2010, 14:19

musu leliukas buvo planuotas 4 menesius, bet as irgi lygiai taip pat kaip aisted jauciau kad laukiuos 😀 teveliui pranesiau telefonu tai jis irgi vargsiukas nustebo labai bet dziaugesi ir tik po keliu valandu atsigavo 😀 lauktas planuotas bet vistiek netiketas nestumas gavosi 😀 dabar jau laukiam kada savo mazyte supsim 😀

21. Jun 2010, 11:31

musu leliukas planuotas, pavyko galima sakyt is pirmo karto 😀 (per menesi) 😀 velavo mmm tai pasidariau nestumo testa, jis rode tik 1 bruksniuka, bet as vistiek vyrui sakau - as laukiuosi, jauciu tai 😀 vyras sako taip nori to leliuko tai prisigalvoji 😀 na po keliu dienu vel pasidarius testa jau parode 2 bruksnelius, nors antras buvo neryskus. Nuejus pas gydytoja su echo nieko dar nemate, sako gali buti negimdinis nestumas, o gal dar lb mazas ir nesimato, atejus po keturiu dienu, jau maciau ekrane savo mazaji taskiuka 😀))) neapsakomas jausmas.... Tai va, moters intuicija geriausia, nuo pat pradziu as zinojau kad laukiuosi ir tikejau kad viskas gerai!!!! db laukiu gimdymo, jau 37 sav. mums 😀 Taigi, pasitikekit savim ir tikekit 😀

20. Jun 2010, 21:31

o as zliumbiau biski, draugui pranesiau sms zinute, sake ilgai ruke ir daug kartu ta pacia zinute skaite, o mama gyvena anglijoj tai suzinosjus, pasake "gerai", po 5 min perskambino, o po 2 savaiciu atskrido aplankyt😀

20. Jun 2010, 21:31

o as zliumbiau biski, draugui pranesiau sms zinute, sake ilgai ruke ir daug kartu ta pacia zinute skaite, o mama gyvena anglijoj tai suzinosjus, pasake "gerai", po 5 min perskambino, o po 2 savaiciu atskrido aplankyt😀

1 2 3