Konsultuoja teisininkas A.Petrauskis

17. Feb, 10:45

Gerb. mamytės, jeigu Jūs susidūrėte su teisiniais keblumais ir nežinote, kaip juos išspręsti, išdėstykite savo klausimą ir aš pasistengsiu į jį atsakyti kaip galima greičiau ir išsamiau. Pagarbiai, Aurimas Petrauskis

07. May 2015, 10:58 patraika

Taip galima. Tokiu atveju reikia teikti teismui ieškinį dėl išlaikymo priteisimo. Jei reikia pagalbos, kreipkitės. Mielai padėsiu.

07. May 2015, 10:52 EgluteV

Sveiki, p. EgluteV, namas ir po santuokos liks Jūsų nuosavybe, nebent sudarytumėte vedybinę sutartį, kurioje numatytumėte, kad jūms priklausantis asmeninis turtas, įgytas iki santuokos, po santuokos sudarymo tampa jungtine nuosavybe.

09. Apr 2015, 18:50

Laba diena,
Kreipiuosi į Jus netekusi vilties. Esu jauna ir vieniša mama,auginanti 4 metukų mergaitę. Tėvo dukrytės nėra nuo to laiko kada dar laukiausi. Gyvenimas nesusiklostė,daug kankino. Nuo dukrytės tėvo pabėgau besilaukdama 5 mėnesį. Jis mane mušė,spardė,gėrė,grasino,kartą net šoko su peiliu ant manęs. Negalėjau leisti gimti dukrytei prie tokio tėvo,negalėjau pati to kentėti,gelbėjau mus abi. Palikau jį. Gimus dukrytei daviau savo pavardę ir auginau ją viena,niekada nesikreipiau niekur prašyti kažko, stengiausi dėl mūsų. Tėvo nedaviau į teismą dėl elementų ir tėvystės,norėjau viską užmiršti ir gyventi ramų gyvenimą,be jo. Tik aš ir dukrytė. Bet atsitiko bėda. Šiais metais užsiregistravome į darželį, nes rudenį mums bus 5 metukai,iki tol mergaitę prižiūrėdavo mano mama,kad aš galėčiau dirbti,kad mergaitei nieko netrūktų. Dėl to metė darbą mano mama,bet ji ir nori užsidirbti savo pensijai. Mes taip pat norime lankyti darželį,aš noriu dirbti. Bet kad gautume darželyje vietą su lengvata musų reikalauja teismo dokumentų. Mes juk jų neturime ir nenorime gręžiotis atgal,nenorime prasidėti su tuo žmogumi,mes net neįsivaizduojame kur jis,neturime kontaktų,norime ramiai ir laimingai gyventi,o ne ieškoti jo ir kreiptis į teismą dėl bylinėjimosi. Prašau,Jūsų supratimo ir patarimo,ar galima gauti teismo kažkokį dokumentą,kad mes esame dviese,neieškant tėvo,nenustatinėjant tėvystės,nesibylinėjant teismuose?? Mes turime tik gimimo liudijimą kuriame tėvo nėra,dukrytė turi mano pavardę ir iš registrų centro pažymą,jog mūsų šeima susideda iš dviejų asmenų (manęs ir dukrytės). Prašau Jūsų pagalbos.
Ačiū

09. Mar 2015, 21:09

Laba diena noreciau paklausti jei zmogus nemoka vaiku elemntu ir nebendrauja ir nenori pasirasyti dokumentu ar gali buti tesismo sprendimas priimtas be tevo?

07. Mar 2015, 02:38

Sveiki norejau pasidometi ar teismui pripazinus musu su dukros tevu savo valia pries teisma pasirasyta sutarty del elementu galima skysti i apeleciny teisma? Jei taip tai per kiek dienu?

03. Aug 2013, 12:08

Sveiki, laukiuosi astunta menesi, bet vaiko tetis pabego, todel butu idomu, kaip man elgtis vaikuciui gimus. I kur kreiptis, kad ji surastu? Kieno pavarde duoti, ir kokias pasalpas galiu gauti? Esu labai pasimetusi.. Noreciau betkokia informacija gauti i el pasta. Buciau labai dekinga.

18. May 2013, 22:51

sveiki.turiu klausima.zadu skirtis su vyru ir vaika issivezti i Anglija,kol vyksta skyrybu procesas.ar as galiu tai padaryti be jo leidimo?ar geriau vaika atsivesti ir tada paduoti skyribom?aciu uz atsakima is anksto

15. Apr 2013, 15:52

Naujiena! VietaSkelbimams.lt

05. Apr 2013, 11:27

Sveiki, norėjau pasiklausti kaip būna su skolomis po žmogaus mirties. Na, pavyzdžiui vyras turi skolų viskas perduota antstoliams, jų padengti nėra galimybės, su vaiko tėvu mama nesusituokus. Kaip sako yra posakis, kad valstybė skolų nedovanoja. Tai ką paskui vaikai turėtų jas padengti? Įdomu kaip yra ištikrųjų. Gal kas susidūrėt su tokia situacija? Ačiū

06. Mar 2013, 11:49

norejau paklausti,balandzio men baigiasi dekretines atostogos,buvau pasirasiusi 3metams,is darbo zadu eiti lauk,ar man priklauso kokie atostoginiai,nes girdejau ,kad per 3metus dar susidaro,iseinant i dekreta visas atostogas isnaudojau ir atostoginius sumokejo,aciu

25. Feb 2013, 12:20

tevas gali duoti savo pavarde

19. Feb 2013, 22:41

Laba diena. Turiu problema, ir norėčiau paklausti patarimo. Dirbu kasininke, esu nėsčia. buvo atvejis kai atnešė moteris netikra kupiūrą, o aš jos nepriėmiau, bet nekviečiau apsaugos. Po kurio laiko iškvietė i policija, ir vos spėjus ateit man pareiškė, kad už tai, jog neiškviečiau apsaugos įtarus netikrą kupiūrą, man gresia baudžiamoji atsakomybė, kitaip sakant teistumas.Patarė, kad į parodymus rašyčiau, kad tiesiog aš nepriėmiau tos kupiūros, nes man atrodė kaip išskalbta, ir išdažyta melynais dažais. Nežinau ką daryt, ką rašyt ir manau, kad dėl tokios situacijos mane iš darbo atleist gali, ir pasodint.

18. Oct 2012, 13:07

nu matai čia priklauso nuo darbdavio gerovės, teismas juk nevyks visą dieną, kelioms vaalndoms turėtų išleisti ir atidirbti neturėtum, bet jei tau mokės alga, o tu visą dieną darbe nesirodysi tai logiška, kad gali prašyti atidirbti😉

17. Oct 2012, 20:32

as rodziau jiem saukima,bet jie vercia atidirbti,ar gali taip buti?

17. Oct 2012, 20:22

laurita turi turėti teismo šaukimą ir tada privalo išleisti, nes į teismą asmenys kviečiami su šaukimais😉

17. Oct 2012, 20:21

lialia aš taip pat tau atsakiau, kad gali savininkai ką nori priimti, ką nori išvaryti😉

17. Oct 2012, 20:10

lialia , gali 😀

17. Oct 2012, 19:05

labas vakaras. ar gali darbdavys neisleisti i teisma? dar kaip as esu kaltinamoji?

17. Oct 2012, 16:53

Vistiek ačiū, čia gali būti, kad įvyko per klaidą kažkas 😀

17. Oct 2012, 16:45

Gyvenam su vyru kartu su mano teveliais, namo seimininkai yra abu tevai, bet as esu prirasyta. Tai man toks klausymas, mane is namu gali tevai isvaryti,ar neturi teises jeigu esu prirasyta? As noriu kad man i si klausima ats, o ne apie vaikucio prirasyma, nepajniokyte 😀

17. Oct 2012, 15:24

negaliu komentuoti šios situacijos nematydama kas, nuo kada , kur ir t.t. buvo registruoti, pasitaiko įvairių situacijų ir nesusipratimų visur, ypač buvo daug nesklandumų, kai gyvenamosios vietos deklaravimą iš migracijos tarnybos perėmė seniūnijos 😉prisiminkit juk prieš daugelį metų atvykimai ir išvykimai buvo pildomi namų knygose, pildomi adresų lapeliai ir t.t, būtent tada ir vykdavo daug painiavos, todėl šiais laikais deklaravimas vykdomas per duomenų bazes😉

17. Oct 2012, 15:06

dikuza, aš dirbu globos namuose ir pernai tvarkiau vaikų gyv. vietos deklaracijas, viskas buvo netvarkyta, tai po mūsų stogu gyveno keli šimtai žmonių ir kaip jie ten "pateko" vienas Dievas težino, bandėm aiškintis, tai buvo net mirusių žmonių ir tokių, kurie jau seniai sulaukę solidaus amžiaus, bet jų gyv. vieta buvo deklaruota būtent mūsų globos namų adresu. Pati seniūnijos darbuotoja, kuri tvarkė deklaracijas, tai sakė neturi žalio supratimo kaip tiek žmonių pas mus "gyveno" ir kaip jie ten pateko, tai gal tu gali kažką pasakyti? O pas mus dirba moteris, kuri tikrai išmano įstatymus, ją pažįstu iš anksčiau.

17. Oct 2012, 14:24

taip linestra, be seserų sutikimo jūsų niekas nepriregistruos, dėl savivaldybių taip pat labai sugriežtinta tvarka😉 pirmiausia norint būt registruotam prie sav, turite būti niekur neregistruoti, o jūs šiuo metu esate, nebent prašykite anų savininkų kur esate registruoti, kad naikintų jūsų gyvenamąją vietą, tada liksite kaip niekur nedeklaravę, plius turite neturėti savo nuosavybės ir tada pateikti prašymą būtį įtrauktiems į Šiaulių rajono savivaldybę, nurodant visas priežastis, tarp jų , kad negalite stotis į eilę dėl darželio😉

17. Oct 2012, 14:18

Dikuza, tu ismanai 😀 tai gal man tada gali paaiskinti 😀 Va mes dabar persikelem i kuzius. Del tam tikru priezasciu kur gyvename prisideklaruoti negalime, nes namas priklauso ne tik mano teciui ,bet ir jo seserims. Jos sutikimo neduoda. Vaika noriu leisti i darzeli, bet negaliu, nes neesam deklaruoti, o prie savivaldybes nedeklaruoja, nes paaiskino,kad turim gyventi prie konteinerio arba turim buti grize is ikalinimo istaigos. Tai, ka man daba daryti,savo turto neturiu, o teklaruotis neleidzia man. Siuo metu dar esame deklaruoti prie mano tevu buto,Siauliuose.

17. Oct 2012, 08:55

jei kreipėsi jis ,to reikalauti negalėjo!! gal čia kokia kaimo seniūnija, kurie dažnai reikalauja to ko nereikia arba nežino, yra gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymas ir jis turi galioti visiems😉 kitoms mamos ateityje rekomenduoju iškilus tokiai situacijai susisiekti su Gyventojų registro tranyba
www.gyvreg.lt

17. Oct 2012, 08:48

sima o kas kreipėsi tu ar draugas registruojat?

17. Oct 2012, 08:43

mes gyvenam pas uosviene,draugas yra registruotas pas ja,o as ne, tai kai dukryte norejom priregistruoti,jos paraso ir asmens kodo ir net rastisko sutikimo reikejo

17. Oct 2012, 08:37

silvijana svetimų žmonių niekaip nepriregistruosi, kaip ir vaikų iš kitų santuokų, nes jei tėvai gyvena skiriumi vaikų gyvenamoji vieta nustatoma teismo arba tėvu susitarimu, tai jeigu vaikai gyvens su motina tai ir bus registruoti su mama😉

17. Oct 2012, 08:31

merginos aš pati dirbu su gyvenamosios vietos deklaravimu, taigi 😉
Dėl nepilnamečių vaikų gyvenamosios vietos deklaravimo. Jei vienas iš tėvų pateikia vaiko gyvenamosios vietos deklaraciją tuo pačiu adresu, kaip ir jo deklaruota gyvenamoji vieta, vadovaujantis vaiko teisių konvencija, savininko sutikimo nereikia (taip pat ir nuosavybės dokumentų).
Registruojant svetimą suaugusį asmenį reikia savininkų sutikimų😉

16. Oct 2012, 20:30

silvijana savo tevu namuose 😀

1 2 3 4 ... 8