Kosulys ir liaudiškos priemonės

21. Feb, 11:16

gal patarimu

20. Nov 2010, 22:15

imbieras+citrina+medus lygiom dalim po arbatini sauksteli bent du kartus dienoj,ciobreliu arbata gert ir dar inhaliacijas gali su ta arbata daryti. siaip inhaliacijos po kaldra dazniausiai baigiasi bronhitais tai patarciau inhaliatoriu isigyti.

18. May 2010, 00:01

man vienos bulves visai dienai laikau puode uzdengusi ant spinteles ir duodu po sriubini sauksta

17. May 2010, 13:51

aciu jurgum...o kiek saukstuku duoti ?ir kur ta skysty laikyti saldytuve?ar kas kart vis nauja bulve pjaustyti? na seip mes jau geriam antibijotikus,bet ir tos bulvikes noreciau duoti,o be to ,kad zinociau kitam kartui....😀

17. May 2010, 12:20

jurga80-tai as manau kada vaikuciui pradedi duoti normalu maista nuo tada ir bulve galima duoti.
o ciobreliu arbata as taip pat visada girdau su medumi tik dar pasiskaninu imbieru arba citrina.
o kad cia airijoje geriausias daktaru siulomas vaistas CALPOL-tai aisku!😀tik as jo niekada neperku.bet nurofenas tai tikrai liuks mus gelbeja nuo aukstos temperaturos geriau nei bet koks lietuviskas vaistas 😉

16. May 2010, 21:31

mamukai,o jus pameginkit ciobreliu arbata su medum.ypac skani arbatyte,nors 3m pypliui gal nebus "saldainis" bet 5m turetu gerti.as pati sau nuo kosulio vaistuku nebeperku,tokia arbata gydausi..pameginkit,vis naturaliau,nei antibijotikai 😀

16. May 2010, 21:21

o su ta bulve tai mum pradzioj ir gerai buvo.... kol nepriprato merginos organizmas 😀 dabar jau nebepadeda 😀 mum 3 😃

15. May 2010, 18:43

o tas su bulve tai nuo kiek amziaus vaikiukui tinka...kaip tik siuo metu kosinejam..jurgum mes ir airijoje gyvenam,tai mums antibijotikus pstoviai raso ir aisku calpol arba neurofen😥

14. May 2010, 13:10

taigi taip nutiko kad mano mazoji pagavo pavasarini kosuli.na ir labai knietejo cia parasytas vienas receptukas.ku bulve supjaustyta cukrumi apiberi.as pati nustebau koks jis skanus!kadangi koseti pradejau ir as o esu 5-ta men nescia vaistu jokiu gerti negaliu.taigi su bulve kankinomes is viso tris dienas.tai fantastiska!

20. Apr 2010, 22:07

nuo kosulio tokio amziaus vaikiukuj lb padeda ciobreliu arbata.anksciau skeptiskai i vaistazoles ziurejau,bet isitikinau.svarbiausia rinktis lietuviskas vaistazoles.arbatyte lb skani,o dar pasaldinus medum.nauda dviguba.

20. Apr 2010, 21:51

mes esam nusipirke kompresorini inhaliatoriu.man tai geriausias gydymo budas inhaliacijos,arbata,eukalipto tepalu istepti padukai,krutinele ir i lova

01. Apr 2010, 10:35

kas dar yra bandziusios si metoda gydimo?! 😀

13. Mar 2010, 22:06

na,parasyta neperskaniausias tai tik gerti😀

13. Mar 2010, 20:28

cia ta sirupiuka gerti reikia?! 😀

13. Mar 2010, 11:06

zinokit man net suaugusiai padeda, o keik vaikiukui laiko? siaip nuplauni svariai bulve, ja nulupi. tada i puodeli supjaustai gabaliukais ir cukrupi apipili, po kiek laiko pasidaro saldus saldus skystimelis, ( jis tikrai neperskaniausias) bet man 100% padeda nuo kosulio. pameginkit jei vaikiukas ne lb maziukas.

13. Mar 2010, 10:55

as tada uosvienes paklausiau,salia stovejo ir viska pati dare,pask jos ta duona su spiritu turi karsti istraukti... bet pasirode kad negerai pati patare.. 😀

12. Mar 2010, 16:20

na kas lietuvoje gyvena tai gerai susirgo vaikas pasgyditoja vaistu doze israsyta piryn!mes tai airijoje ir medicina cia zemo lygio daktaras pasiulo duoti paracitamoli ir tiek.taigi tenka lietuviskais liaudies patarimais gyditis.bet as ir pati puikiai zinau kad kai temperatura kompresu nededam,o geriausia degtine istrinam ir temperatura nukrenta😀

12. Mar 2010, 13:20

mes kazkada tai deje esam ir kompresus ant pado su dektine ir duona,tai nuo gyditojos gavau velniu kai pamate 😀 sake kad tokie kompresai niekam tike,jie karsti sulaiko ir t.t...😀 mes tuo tarpu dar ir karsciavom.

12. Mar 2010, 12:10

Mes taip pat gydemes arbatelem (salpusniu,pusu pumpuru,avieciu stiebu),dejau karsta bulve ant krutinytes,nakciai tepdavau resorban tepaliu krutinyte ir padukus ir apmaudavau vilnones kojinytes.Manau namu salygom stiprus kosulys neisgydomas,tik apmalsinamas.

12. Mar 2010, 11:59

sveikutes,
as savo dukrytem nelabai linkusi vaistuku girdyti tai nakciai visada dedu degtines arba medaus kompresa padukus tepu eukalipto aliejumi ir apmaunu vilnones kojines.dina girdau arbatytes ir dedu druskos kompresus ant gerklytes.

12. Mar 2010, 08:58

na mes tai bandom pastoviai arbatomis ,bet siaip tai nelabai ka ir padeda,vistiek tenka vaistuku pagalbos paprasyt... siaip mes laringitines esam,tai daznai garinames po paklode palindusios 😀 bulve virta ant kaklo dedam

21. Feb 2010, 23:16

gal patarimu