Kraujo grupes

11. Aug, 09:53

Ar kam yra taip kad vyro kraujo grupe pliusine o jusu minusine, ar priesingai? Ar tai blogai vaikuciui?

24. Oct 2009, 23:12

Mano minusinė, vyro pliusinė. Dėl to labainesijaudinu. Tiesiog papildoma priežiūra, reikia tirtis ar yra kraujyje antikūnių. Va kitą savaitę man turėtų suleisti gamaglobuliną. Gimus vaikeliui, turėtų iširti jo grupę, jei bus pliusinė, vėl leis tą gamaglobuliną. Tai tiek.

04. Oct 2009, 10:30

Neigiama mamos kraujo grupe itakos savijautai nestumo metu manau neturi, mano -, vyro+, bet nezinojau, kas yra pykinimas ar vemimas 😃Nuo 28 iki 30 nesumo savaites "minusinems" mamytems suleidzia antikuniu, taip pat iskart po gimdymo ir (neduok Dieve) po kiekvieno ivykusio persileidimo...Na kraujo tyrimukus del antikunu reakcijos teko kelis kart kartot, bet viskas gerai😀Tikrai nesijaudinkit ir ramiai nesiokit leliukus, gydytojai viska isaiskina ir pasirupina😀

28. Aug 2009, 21:17

nestumas buvo laabai lengvas 😀 visiskai be jokiu komplikaciju, leidzia gi db tokius vaistus tai nera ko pergyvent 😀 nzn ar tai buvo kuo nors susije, bet mergaite gime mazo svorio, be vandenu, labai maza placenta. bet nemanau kad tai susije 😕

28. Aug 2009, 21:13

mano -1, vyro +1, dukros +2 😃

25. Aug 2009, 00:25

sssaurelija,su kraujo grupemis man isaiskino taip,kad pirmam vaikuciui dar nieko,bet jai gimus vaikuciaui jo kraujo grupe skiriasi nuo tavo,per dvi paras turi suleisti vaistus TAU,kad antram vaikeliui nebutu jokio issigimimo ir pan..nes mano 2+ o vyro 2- ir dukrytei gimus dare tyrimus ir buvo kaip tecio,tai man i ranka suleido ampole..😀

22. Aug 2009, 01:27

va kaip idomiai su tom kraujo grupem,,pas mus visoj giminei 2+,,

18. Aug 2009, 19:38

p.s. pamirsau pamineti kad musu dukryte gime sveika kaip ridikas, nors gimdymas buvo sunkokas.

18. Aug 2009, 19:38

mano kaujo grupe 2-, o vyro 1+, dukrytes irgi 1+. as irgi labai pergyvenau nestumo metu, bet nuejom pas gydytoja ir pasake, kad maziau klausytis pasaku, aisku yra didesne rizika nei kitiems bet besilaukiant pirmo vaiko komplikaciju retai buna, va o jau del antro vaikiuko.... visko buna, todel jei sugalvosim kad norim dar vieno leliaus tai butinai eisim pas gydytoja ir viska issiaiskinsim iki galo.

17. Aug 2009, 23:54

na mano kraujio grupe 1+ ir vyro tokiapat 1+,o nestumai abu buvo normalus

17. Aug 2009, 20:26

Vienos pazistamos seima skirtingais rezusais, bet sunus sveikas, aukstas ir t.t. bet va nestumas tai labai sudetingas jai buvo, pykino ziauriai, nieko valgyt negalejo ir pan.

14. Aug 2009, 17:50

mano - , o vyro + , tikrai jokio pavojaus nebuvo, dabar gi leidzia tokius vaistukus. daktarai viska paaiskina, svarbiausiai nesinervuot ir pamatysi kaip viskas bus gerai 😉

13. Aug 2009, 11:17

Kai nesutampa rez., tai šiek tiek pavojinga besilaukiančiai ir kūdikiui, bet, jei iš pradžių viskas gerai, tai taip bus ir iki galo, pamatysi 😉 man tokios problemos nebuvo, nes abiejų +

12. Aug 2009, 13:28

nu man siek tiek baisu yra nes mano grupe -1 o vyro +1, skaiciau buna ivairiu komplikaciju, nu bet tikiuosi viskas bnus gerai 😀

12. Aug 2009, 11:10

nesamone zivile 😃 pas mus ir pliusines o vaikai- berniukas ir mergaite 😀

11. Aug 2009, 20:03

drauge turi minusine o jos vyro pliusine. Nestumo metu daznai vazinedavi i kauna tikrintis(taip priziurintis gydytojas liepe) ir gimdit isvaziavo i kauna, taip pat skatino kad anksciau pagimditu bijojo kad nebutu kokiu komplikaciju vaikeliui. Bet viskas jiems gerai ir vaikiukas sveikas kaip ridikas 😀

11. Aug 2009, 18:35

musu abi pliusines ir viskas gerai,tik mazutes kraujo grupes nezinau

11. Aug 2009, 18:00

mano vyro kraujo grupe pliusine, o mano minusine. pradzioj as del to labai pergyvenau, bet galiu pasakyti kad viskas pas mus gerai. sunelis auga didelis ir stiprus 😀

11. Aug 2009, 17:10

musu taj sutapo abieju pliusines net nezinojau kad del kraujo grupiu gali kilt problemu bet aciu dievuj musu sutapo

11. Aug 2009, 14:11

Mano pliusas, o wyro minusas, kol kas tfu tfu tfu jokiu problemu neturejom, manau wiskas bus ok.

11. Aug 2009, 11:40

mano ir vyro kraujo grypes pliusines mum nekilo del to problemu.O del minusiniu grupiu girdejau kad gali but problemu tik nebuvau susidurus su tokiom porom . Kad tarp kraujo grupiu nesutapimu butu kokiu apsigymimu dar dar ko

11. Aug 2009, 10:22

Kiek zinau siais laikais,tai nera didele beda.Kai laukiesi mazylio leidzia vaistukus ir bina viskas gerai,turejau pazistamu ir vaikuciai sveiki ,kaip ridikai

11. Aug 2009, 09:53

Ar kam yra taip kad vyro kraujo grupe pliusine o jusu minusine, ar priesingai? Ar tai blogai vaikuciui?