Kreivos kojytės

22. Aug, 02:11

mano suneliui 1,5metukai ir jo klysos kojytes:(ir jos pasidare nuo vaikstynes.tai dukrytes sakiau nebedesiu i ja.gyvename uzsienyje ir nezinau kur kreiptis.gyditoja sake laukt menesi,o mes jau laukiam 3men.ir jokio atsakymo

16. Oct 2009, 15:05

mes vaikstynes net neturejom ir vitaminus gerdavom ir vistik klysos

03. Oct 2009, 23:43

bet nevisiem vienodai sureguoja buvimas visa diena vaikstynem,vienu kojytes sugadino kitu ne,nes mano drauges vaikuciui lygiai tas pats.

03. Sep 2009, 00:25

nezinau ar cia i tema parasysiu, bet vistiek ikelsiu sita nuoroda 😉 as skaiciau zurnale si straipsni, o dabar ta pati radau ir internete. cia viskas parasyta apie vaikstynes, sokliukus 😀 http://www.tavovaikas.lt/articles/122/4.html

01. Sep 2009, 19:55

gali buti klisos kojytes nuo vitamino d trukumo gal prasidejas rachitas?butinai pasikonsultuokite su pediatru savo😉

01. Sep 2009, 13:31

leja1 pritariu tau maniskis ir nemazai laiko praleisdavo vaikstyneje kad as net spedavau visus darbus pasidaryti ir nieko vaikui nera kojytes tiesios ir labai jau grazios

26. Aug 2009, 10:48

na as tai tikrai nemanau kad nuo vaikstynes, nes mano dukryte ne 30min joje per diena praleisdavo jos neidavo is te jos iskrapstyt net po geru poros valandu, ir nieko neatsitiko kojytes tikrai tiesios. cia gal paprasciausiai vaikuciui truksta vitaminu

25. Aug 2009, 10:19

as irgi nekarta girdejau, kad nuo vaikstynes kolites klysa

24. Aug 2009, 01:14

dekui jums uz patarimus ir atsakymus

22. Aug 2009, 16:27

jei kojytes klystu butu jos uzdraustos,,cia tas pats kas nesiokle,,bangyk suglausti,,kas tada gaunas?

rainiukas rainiukas 22. Aug 2009, 12:39

Del to mes kasdiena profilaktiskai nuo 4men geriame vitD, zuvu taukus. Pradedant vaiscioti visiems pakrypsta siek tiek kojytes, jos issitiesins laikui begant, tik reikia papildomai vitamino D3. Nemanau, kad nuo vaikstynes, nes ju negamintu ir nepardavinetu, jei taip kenktu, nebent jose vaikas visa diena praleidzia, o reiktu ne daugiau kaip 30min.

22. Aug 2009, 02:11

mano suneliui 1,5metukai ir jo klysos kojytes☹ir jos pasidare nuo vaikstynes.tai dukrytes sakiau nebedesiu i ja.gyvename uzsienyje ir nezinau kur kreiptis.gyditoja sake laukt menesi,o mes jau laukiam 3men.ir jokio atsakymo