Kūdikiai ir auskarai

01. Mar, 05:54

Sveikos mamytes noriu pasiteirauti, gal kuri esate isvere savo mergytei auskariukus, kaip sekesi, ar greit uzgijo? Pasidalinkit patirtim. :)

05. Nov 2014, 11:21

Mes tai savo dukrytei pravėrėm, kai buvo 5 metukai. Pati labai norėjo, tai negaljo pykti, kad skauda. Vėliau nupirkome <a href="http://www.vertejewelry.com/lt/auskarai/auksiniai-auskarai.htm
" alt="auksinius auskarus">čia</a> 😀

27. Sep 2011, 18:06

O mes savo dukrytei praverem kaip buvo 1menesiukas .Esu labai patenkinta,labai graziai sugijo ir nebuvo jokiu komplikaciju 😀

27. Sep 2011, 12:46

As versiu tada,kai pati dukryte to nores, man grazu, nesmerkiu tu kurios veria, vienu metu vos pati nenuvedziau verti, bet po to pagalvojom, pasitarem su vyru,kad spesim😉

29. Aug 2011, 12:12

metuku proga noriu savo mazylei ivert auskariukus, gal mamytes zinot kur Vilniuj veria tokiem mazuciam, pasidalinkit

11. Aug 2011, 16:56

As taip pat nesmerkiu nes man labai labai grazu ir miela, tik kaip minejau klausimas ar ne pavojinga 😀

11. Aug 2011, 10:56

aš irgi sakiau versiu auskariukus tada kai ji pati to užsinorės, aš pati ausis prasivėriau būdama 16 metų😀, bet nesmerkiu tų kurios savo dukrytėm veria anksčiau

11. Aug 2011, 10:45

mano vyras tokios pat nuomones kaip burnickiene ir jokiais budais neperkalbesi jo kai uzsispiria, ypac kas liecia su dukterimi. Taip su grieztumu atsako tai net geda palieka kam pagalvojau apie tai ir juo labiau kam uzsiminiau 😃 o istikro jei jau labai labai noreciau nepasiduociau, bet matyt bijau kad zalos vaikas nepasidarytu su auskariukais. Juk kiek buna kad pametu pati auskarus arba drabuzius velkantis uzkliuna ...

10. Aug 2011, 20:48

niu cia ir logiska:-)

10. Aug 2011, 20:32

aš sakiau versiu tada kai ji pati to norės 😀

10. Aug 2011, 19:58

sveikos auginu mergaite jai dar ne puses metuku nera o jau su auskariukais. yvereme kai suejo du menesiai

10. Aug 2011, 19:57

sveikos auginu mergaite jai dar ne puses metuku nera o jau su auskariukais. yvereme kai suejo du menesiai

10. Aug 2011, 19:26

man grazu, bet ex vyras kategoriskai pries 😀

15. Jul 2011, 15:37

as savo mergytei auskariukus iveliau metuku proga ir tikrai nesigailiu nors dvejojau dabar kai draugiu didesnes mergytes nori auskaru bet bijo ir drauges pacios gailisi tai dziaugiuosi labai greit uzgijo net neverke mano pupa gal del to kad viena diena viena ausyte isdure kita kita diena abi dienas tik susirauke ir viskas 😃 dziaugiuosi kad isduriau nors mano puske jau 3 men mergytei dure ausis cia jau skaitau drastiskai bet maziau vargo nepuliuoja greit gyja ir nenusikrapsto is smalsumo 😀

15. Jul 2011, 15:35

pritariu zemiau pasisakiusiom maytem del auskariuku 😀

15. Jul 2011, 15:33

as savo mergytei auskariukus iveliau metuku proga ir tikrai nesigailiu nors dvejojau dabar kai draugiu didesnes mergytes nori auskaru bet bijo ir drauges pacios gailisi tai dziaugiuosi labai greit uzgijo net neverke mano pupa gal del to kad viena diena viena ausyte isdure kita kita diena abi dienas tik susirauke ir viskas 😃 dziaugiuosi kad isduriau nors mano puske jau 3 men mergytei dure ausis cia jau skaitau drastiskai bet maziau vargo nepuliuoja greit gyja ir nenusikrapsto is smalsumo 😀

15. Jul 2011, 15:18

kai turesi mergyte ir as versiu mazytei,man grazu.beto pacios verejos sake,kad maza kai atnesa net nesureaguoja o atveda 5m iveria viena issigasta ir nebeduoda antro 😃

15. Jul 2011, 14:41

na man asmeniskai negrazu kai mazos mergytes o tuo labiau berniukai su auskariukais, kai paugeja tada gal ir galima verti tuos auskariukus, bet tik ne berniukams

15. Jul 2011, 14:10

tai niekas ir nepuls 😀 na man paciai dure su pistoletu,visiskai neskaudejo,o dukriukas ne necyptelejo 😀

15. Jul 2011, 14:09

nesmerkiu nieko, tiesiog išsakiau savo nuomonę, kaip ir jūs 😀
nesuprantu kam reikia kūdikiams auskarų...?... kokiu tikslu...?... juk ne dėl jų tai daroma, o dėl to, kad mamytės to nori, joms gražu, bet skausmas tai kūdikiams...
vienu žodžiu 😀 kiek žmonių, tiek nuomonių 😀 dingstu iš šitos temos, kol manęs neužpjovė 😃 😃

15. Jul 2011, 14:01

p.s. maziem vaikaim maziau puliuoja,nes jie neciupineja ausyciu.ir mes i auksinius perverem po 2ju sav.- ir kosmetologe paaiskino,kad kuo mazesnis vaikas tuo lengviau gyja. tad cia tik mamos gali nuspresti verti ar ne. kiekvienai svaaim ir nereikia smerkti ne vienos issakytos nuomones 😉

15. Jul 2011, 13:59

Vaikui pradurem ausytes lygiai 6men,taip pat niekur nesusidurem su problema,kad neveria 😀

15. Jul 2011, 13:49

na taip, visos su savo nuomone, jos vaikas, joms ir spręsti ištikrųjų 😀
o jūsų pupa be galo graži, šypseniukas toks užkrečiantis 😀

15. Jul 2011, 13:30

kūdikiams manau ir taip pakanka žavesio, mažos princesės ir taip be galo gražios, leiskite joms pačioms pasirinkti...
negirdėjote uždraudimo? tai pasidomėkite-niekur dabar neveria auskariukų neturinčioms trijų metukų, nesenei viena pažįstama savo mažylei norėjo praverti, visą Kauną apėjo-niekas neprisiima

15. Jul 2011, 01:07

awrytea,PRITARIU visu 100%,kodel mamos nusprendzia uz tas mazas princeses,o kada jus isiveret auskarus?As manau,kad reik palaukt,kol ims suvokt,kad nori tu auskariuku.As jau paaugle buvau,kai isiveriau,bet gerai atsimenu,kai norejau pavalyti zaizda,kol buvo neuzgije ir kaip net akyse aptemo.....O pagalvokit apie tas mazyles.....Ar jums NEGAILA??????Juk PACIOS skaudinat,nors paskui vaikai ir nepamena.

14. Jul 2011, 18:22

vien dėl grožio šitaip rizikuoti kūdikio sveikata.... juk mažylė gali labai išsigąsti staigaus smūgio ir paskui vėliau pradės kalbėt ar net mikčioti. ką jau kalbėti apie šiaip nesklandumus,kai ausiukai pūliuoja ir t.t... beto-jų tokios mažos ausytės, jautri odelė, nemanau, kad miegant, gulint ant šoniuko-nesijaučia auskariukų... neveltui dabar yra uždrausta verti auskarus jaunesniems, nei 3 metų kūdikiams

20. Jun 2011, 14:14

Mes ir turim auskariukus manajai buvo 3men kai pradurem atrodo super 😉

20. Jun 2011, 13:47

as savajai praduriau sesiu menesiu(jai dabar 10 men.) ir labai dziaugiuosi,nes labai graziai atrodo ir pamirso ta skausma kai sove su sautuvu:}

30. May 2011, 20:56

na as neveriau kai prades lankyt mokykla tada, mazas vaikas tur buv vaikas..suspes tokiems dalykams

30. May 2011, 18:49

gal ne visi liecia ausis, bet vis tiek manau, kad dar per anksti verti auskariukus, kai paauga tada jau galima

30. May 2011, 17:55

manau kad dar peranksti verti tokio amziaus vaikams auskarus, juk jie tokie judrus gali bet kada juos issilupineti, ar uzsikabinti kur nors.

1 2 3 4 ... 7