Kūdikiam skirtas vanduo

25. Jan, 03:05

Laba diena mamytės, Norėjau pasiteirauti ar kuri nors naudojate kūdikiams skirtą paprastą vandenį? Ar geriau duodate virinto vandeniuko.Nes nusipirkus Hipp košytę, pastebėjau užrašą, kad gaminti su kūdikiams skirtu vandeniu. Ar jūs jį perkate?

04. Mar 2014, 14:41

Mitas ar teisybė, kad mamytėms po nėštumo geriausia gerti mineralinį vandenį http://www.borjomi.com/lt/water/origin.php ?

26. Jan 2011, 20:43

👍

26. Jan 2011, 20:12

Istrauka is zurnalo"Mazylio maistas".

26. Jan 2011, 20:11

Jeigu mazylii girdote virintu vandeniu, pastovejusio virdulyje pakartotinai nevirinkite, nes jame susikaups daugiau nitratu. Noredamos svaresnio vandens, mamos kartais ji supila i inda ir laiko, kol nusistoves. Sis budas nera labai geras del to, kad vandenyje gali imti veistis bakterijos. Beje, svaresnis vanduo tampa ji uzsaldzius ir vel atitirpinus. Mokslas dar tebetiria si fenomena, bet mes puikiai galime juo naudotis.

26. Jan 2011, 00:04

nu jei jau gincijames,tai iki galo 😃 tu kalbi apie "viduriuka,kai viskas normos ribose",bet manau lyginant visiska aplaiduma ir perdeta steriluma,sergamumas butu aplaidumo nenaudai 😛

25. Jan 2011, 22:15

vistiek maziu serga nelepus vaikai, tik aisku proto ribose, butinoji higiena privaloma😀

25. Jan 2011, 20:42

o jau nepriziureti tai neserga...isimciu aisku rasime visur 😉

25. Jan 2011, 20:32

paskui ir serga tie super steriliai, siltnamyje auginti😃

25. Jan 2011, 20:29

jei ka tai ten neadresavau tos "vienodai sviesiancios mamos etikete" niekam,tiesiog mano tokia nuomone ,akd jau geriau perdetai rupintis,nei visiskai nesidometi ir i nieka nereaguoti 😉 aisku geriausia yra viduriukas🌷 o LT vandens pati nenuvertinu,tiesiog sakau,ka matau-paziurekti savo virdulius,o po tu laidu tai isvis kraupu,na bet aisku grize i LT geriame ta vandeni,nesivezam is Norvegijos 😃

25. Jan 2011, 19:22

Siaip naudojau virinta vandenuka is krano. Tik visai neseniai suzinojau ,kad yra tas specialus,kai skaitant misinuko sudeti,uzkliuvo ,jog gaminti tik su tuo pirktiniu vandeniu. Jo ne sykio nepirkau,galiojimas neilgas atidaryto,o tara gan nemaza.. Dabar daznai Neptuna perku,bet irgi reik gilintis kokiu geriau nepirkt,pvz zalia giria girdejau labai prastas...

25. Jan 2011, 17:38

Tas filtras statomas namuose prie kriaukles

25. Jan 2011, 17:24

Ot kompas durniuoja mano

25. Jan 2011, 17:24

Medyte, o kur tuos tyrimus galima pasidaryti?

25. Jan 2011, 17:23

Medyte, o kur galima pasidaryti tuos tyrimus? įdomu butu sužinoti koks mūsų vandeniukas.

25. Jan 2011, 17:12

as toki vandeni maciau pirkti bet niekad nepirkau naudoju virinta vandenuka 😀

25. Jan 2011, 17:10

Mes turime akva filtra nuo maziuko gimimo ji naudojam ir jokiu problemu mes neturime

25. Jan 2011, 17:04

Nu as ir pirma karta girdziu apie toki vandeni 😀 Naudoju virinta vandeni 😀

25. Jan 2011, 17:03

As siaip esu pries visokius pirktinius vandenukus ir panasius dalykus. Nesu labai kategoriska ir nesmerkiu tu kurios perka, bet as tikrai neperku. Mes pasidareme issamius namu vandens tyrimus, pasidomejau, ar virinimas ir nusistovejimas padeda sumazinti tuos negerus parametrus ir viskas 😀 Siaip tai daug domejausi vandeniu ir trumpai esminiai dalykai - ne visus blogumus pasalina virinimas ar spec. filtrai, nevirintas vanduo turi ir visokiu geru mikroelementu, kurie zuna virinant, pirktini vandeni, atidarius buteli, reikia sunaudoti per 24 val. nes stovinciame H2O labai veisiasi visokios bakterijos, ir dar - plastikine tara!!! Jau yra irodyta, kad gazuoti gerimai is plastiko prisigeria ivairiu nuodu, bet negalima visiskai atmesti galimybes kad ir su paprastu vandeniu taip nera. Va, trumpai parasiau ka suzinojau apie vandenuka 😃 Tikiuosi buvo naudinga ir jums. Ne pati cia viska sugalvojau 😃 Apibendrinant galiu pasakyt, kad as po visu tyrimu ir skaitymu, dabar naudoju visoki vandeni - kartais maziukei duodu gerti is krano vandenuka, kartais pirktini (bet ne spec. vaikams, o pvz. Neptuna ir pan.), o dazniausiai virinta 😀

liuks liuks 25. Jan 2011, 17:01

Kadangi buvom pirke masinai vandens parduotuvinio galioja iki 2012metu rugsejo,o atidarius suvartot per tris dienas😀

25. Jan 2011, 16:58

Na, gal ir nestovi po kelis metus.Bet vistiek man įdomu buvo sužinoti ar mamytės jį naudoja. 😀

25. Jan 2011, 16:55

tau is manes visada vien komplimentai 😀

liuks liuks 25. Jan 2011, 16:51

aciu uz dar viena komplimenta😃

25. Jan 2011, 16:35

tas akvariumas tai prajuokino 😀 taip ir matau savo varliuka plaukiojant 😀

25. Jan 2011, 16:30

Na tik jau nereikia varyt ant Lietuvos. Geriamas vanduo tikrai yra visoje salyje normalus (nekalbu apie suliniu, kur pavirsiniai vandenys subega). Ir tikrai nesijauciu "poichuistine" mama, nes savo vaikams nepirkau specialaus vandens. Pussesere mano pirko, iki mokyklos vien toki vandeni ir kas is to gavosi? Vaikui alergine astma issivyste pradejus eit i mokykla. I darzeli eit taip pat negalejo, nes buvo uzaugintas perdaug steriliai. Siandien bernui jau 16 metu, o geria vaistu tiek, kiek mano pensininkas uosvis. Reziumuojant- kiekvienos mamos pasirinkimas, kaip auginti savo vaika ir enreikai cia tuoj pulti tu, kurios mano kitaip. TOLERANCIJOS prasyciau!

liuks liuks 25. Jan 2011, 16:25

aciu uz komplimenta😀

mergele35 mergele35 25. Jan 2011, 16:25

agneciuke na nemanau kad stovi po kelis metus nes as bent nuejusi i savo parduotuve nevisada jo gaunu nusipirkti tai manau nestovi tikrai po pora metu

25. Jan 2011, 16:20

Kai vanduo virintas man jau bent ramu, kad visos bakterijos jame žūva. O tuose buteliuose stovi lentynose po kelis metus, ir neaišku ar tikrai ten tas vanduo "šaltinio" ar kažkaip spec.apdorotas.

25. Jan 2011, 16:16

as ir pirma kart isgirdau apie toki vandenuka,taciau,jei tik butu irodyta,kad jis tikrai geriau ir nera ten kokiu nesamoniu,tai tikrai buciau ji naudojusi bent iki metuku gyvendama LT,juk jie tokie jautrus..ir siaip jau geriau akvariumas,nei ,atsiprasant, pochuistiskas auginimas 😉 bet siaip naudojame virinta vandenuka,nes gyvename Norvegijoj,kur vanduo kaip saltinio 😛

mergele35 mergele35 25. Jan 2011, 16:09

na mano mazosios pilvukas iskart sureaguoja jei su kitu vandeniu padarau va ir akvariumas 😀

25. Jan 2011, 16:04

Šeip aš ir viską su virintu darau. Nes man tai nėra patikima tas pirktinis vanduo.Bet norėjau sužinoti ir kitų mamyčių nuomonę.

1 2