Kudikis nenori zysti

23. Feb, 12:24

gal kas susiduret su panasia situacija.... gimus kudikiui pirmas dvi dienas jie nieko nevalge, paskui prasidejo gelta ir leliukas buvo per silpnas zysti kruti, tada pradejau maitinti is buteliuko. Pieno turiu daug, is buteliuko vaikiukas puikiausiai valgo, bet kruties jau nebeima.. o jei ima tai patraukia kelis kartus ir sukasi nuo jos... nezinau ka daryt... ar yra galimybe vel ji pripratinti prie kruties? gal kuri mamyte susidure su panasia problema?

23. May 2016, 18:50

👋
Čiulptukų laikikliai
Kurie papuoš, Jūsų mažą špokelį, apsaugos bei visad neš sėkmę!

https://www.facebook.com/Špokelis-1778089722419596/

02. Mar 2014, 15:40

nu jo problema, na bet jei buteliuka ima - tai ne problema 😀

01. Mar 2014, 15:14

jau antra diena sekmingai valgome is papuko 😀)) kairioji krutis dar nera labai megiama bet jei padarem toki dideli darba, ismokome valgyti is krutines atsisake buteliuko, visa kita juoku darbas 😀) mamyte labai labai laiminga... 😀)))

27. Feb 2014, 15:31

bandau, bet kuo toliau tuo maziau mano maziukas rodo susidomejima krutim... jejgu buciau zinojusi kuo viskas baigsis aisku buciau elgusis kitaip, bet maniau akd medikai zinoks kaip tinkamai elgtis nepakenkiant nei mamai nei vaikui.... kad ir kaip viskas pasibaigtu bent jau dziaugiuosi kad vaikas gauna mamos pieno o ne misinuku... per 2 dienas priaugom 200gr, sirdis dziaugiasi bent del to kad vaikutis puikiai auga, nors labia noretusi pajust ta dziaugsma ir artuma paciai maitinant savo mazyli....

mama ingrida mama ingrida 27. Feb 2014, 08:34

Man irgi buvo panasi problema. Savo maziuka nuo pirmu gyvenimo akimirku pradejau maitinti krutimi buvo viskas gerai,bet po triju dienu prasidejo gelta pagulde po lempom. Is pradziu laksciau kas valandzike maitinau is krutines,bet po to gavau velniu kad jis ilgiau buna su manim nei po lempom. Po to kiek neinu tiek miega,nesuprantu kodel valgyt nenori. Ir pataikiau ateiti kai pasirodo maitino mano maziu is buteliuko misinuku.Aisku sakau kaip suprast,na tai atseit jei jis dagiau laiko praleis prie krutines tai dar ilgai jums cia but teks.Nu tada pradejau nusitraukineti. Na o kai atidave ji man tai teko truputi pavargti ir vel puikiai trauke krutine.Taigi manau kantrybes kantrybes kantrybes.Ir svarbiausia duoti krutine ir tik po to jei matai kad nei kiek nepasisotino nusitraukti,bet manu vistiek po to vel krutine duoti kad ir kas desimt minuciu.Pamirsti visus kitus reikalus ir atsiduoti vien tik savo ir maziaus tikslui maitinti krutimi!!!Sekmes...

26. Feb 2014, 10:02

mano pirmasis vaikas po gimdymo labai verke kol neturejau pienuko.gydytojos nese buteliukus su misinuku.dziaugiausi kad sotus ir ramus vaikas.bet kai atsyrado pienuko jau spjaude,neeme kruties.tai ir pasidaviau bet del to save labai griauziau.o si vaikuti kai pagimdziau jam buvo stipri gelta,gulejo po melynom lempom renimacijoj.o ten mamytems maitint negalima.sake reikia nusitraukti pienuko ir duot is buteliuko.as uzprotestavau ir laimejau 😀 sedejau nuolatos salia ir kai pabusdavo duodavau pati pienuko.paskui del tam tikru komplikaciju vel gryzom i renimacija bet tada state lasines.pradzioj diena nakty sededavau salia kad pamaitinti,miegodavau ant fotelio,tik gryzdavau i palata pavalgyt ir vel sededavau salia.sededavau salia tik todel kad neduotu buteliuko(dabojau).gydytojos mate kad man per sunku,tai liepe eit i palata,o kai pabus paskambins ir pakvies.na kelis kartus pakviete greitai.vienu metu pakviete po 5val.atejus prie jo lovytes radau istustinta buteliuka.na ka,ir vel pradejau sedet salia ir dabot.viska dariau tik tam kad neikistu buteliuko,nes zynojau kaip paskui bus sunku isiulyt kruti.tuoj bus 2men ir kuo puikiausiai maitynu 😀

atsyprasau kad papasakojau,tiesiog man labai liudna kai naujos mamytes,nepatyrusios ir nezinancios daugelio dalyku patiki kitais ir tada kartais tenka gailetis ☹

26. Feb 2014, 09:51 justea1

vis dandyk bandyk isiulyti.pientraukis neistraukia viso pienuko,o kudykis gali.o kadangi pientraukis neistraukia iki galo pienuko,tai smegenims siunciamas signalas kad jo lieka tai prades jo maziau gaminti (kad neliktu).bet veliau jo vel viso neistrauksi ir vel maziau gamins... tikrai palaipsniui gali dingt.o kol taip nenutiko,nepasyduok ir vis siulyk siulyk siulyk...

25. Feb 2014, 22:04

kaip as suprantu geltos formos buna skirtingos, vieniems ji pasireiskia stipriau kitiems silpniau, o kadangi mano mziukas gime pririjes vaisiaus vandenu labai daug, ji atpilinejo dvi paras ir nieko nevalge,neturejo is kur gauti energijos o gelta kaip ir betkuri kita liga ta energija dar labiau atima. o kadangi leliukas man pirmas pasitikejau medikais nes maniau kad jie zinos kaip elgtis tokioj situacijoj. del pieno dingimo ar sumazejimo tikrai negaliu skustis, per viena nusitraukimas kas 3 valandas nusitraukiu apie 150ml. kolkas nemanau kad pienukas man dings greitu laiku. tik noretusi kad jis butu valgomas taip kaip turi but... vis dar kantriai bandom mokytis, bet viskas priklauso nuo leliuko nuotaikos, vakar pavalge net koki 10 min, paskui isspjove, o va snd net I burnyte neima

23. Feb 2014, 18:47 Deimantė

tai cia ir taip aisku kad tame problema,bet mamyte klausia kai vaikuti grazinti prie kruties

23. Feb 2014, 15:11

gal pameginkit susirasti specialu buteliuka kurio zindukas toks pats kaip kruties? is jo geriant mazyliui bus daugiau darbo.o kai pripras prie tokio buteliuko pabandyk siulyt kruti.cia mk rodo NUK buteliukus skirtus zindancioms.pameginkit palaipsniui

23. Feb 2014, 15:09

del geltos silpnas zysti? negirdejus to.mano abejiems buvo gelta bet zindymo pokyciu nebuvo

23. Feb 2014, 14:21 justea1

Na kitoj šaly viskas kitaip. Lietuvoj kažin ar patartų duoti buteliuką, Naujagimiams palankioj ligoninėj tikrai ne.
Tiesiog vis bandykit, siūlykit krūtį, gal ims dar, kartais netgi yra gerai ir vaiką pavirkdyti, supras, kad nebus buteliuko ir turėtų imti.
Nusitraukinėti visąlaik menka išeitis, man asmenšikai taip dingo pienukas, kai nusitraukinėjau iš vienos krūties, o buvo uždegimas. Kitos pramaitina iki 2 m. nusitraukinėdamos ir nieko 😀

23. Feb 2014, 01:50 mellisa

man ne patare, o netgi liepe tai daryti gydytoja, nes vaikiukas nevalgydmas silpo.... mes gyvenam Norvegijoje, cia siek tiek kitokia gydytoju metodika. o tuo metu nepagalvojau kad gali taip baigtis, svarbiausia man buvo atsatyti vaikiuko jegas ir prarasta svori. zinau kad vilties mazai, bet kaip sako kelios galvos geriau nei viena, gal yra kokiu gudrybiu 😀 na o jei ne, matyt belieka dziaugtis kad pienuko yra daug ir vaikiukas jo gauna, nors ir ne visai naturaliai....

23. Feb 2014, 00:37

O kas jums patarė duoti iš buteliuko? Jei duodat buteliuką, tai nėra ką norėti, kad vaikas žįstų krūtį.
Aš su tuo nesusidūriau, buvo tik pradžioj pienuko stoka, bet mišinuką girdžiau šaukšteliu arba švirkštu, arba iš buteliuko, skirto maitinačioms krūtimi. Ligoninėj ne kartą sakė, jog jei noriu maitinti pati, tai jokiu būdu neduoti nei paprastų buteliukų, nei čiulptukų pirmaisiais mėnesiais. Man asmeniškai tai pasitvirtino.
Galima bandyti duoti vis krūtį, gal pavyks, bet vilties mažai, protingi tie vaikučiai, iš buteliuko juk traukti pienuką nereikia pastangų 😀