Kūdikių gelta. Ar labai pavojinga?

28. Dec, 05:30 mamyt mamyt

mūsų sūneliui 2 parų amžiaus prasidėjo gelta.gydytojų pagalbos dėka po poros parų ji išnyko.noriu paklaust mamyčių,kaip jos mano,ar ji kuo nors atsilieps vaikučiui vyresnio amžiaus?

05. Jan 2010, 15:22

nu gal nes man kazkaip itarimas kilo kad kazko geltonas buvo vis klausiau seses ar neatrodo kad kazkoks geltonas mazius bet ji ats sake kad ji nieko nemato, taj gal tik nezymiai buvo pageltes😃

04. Jan 2010, 17:03

Indrex,ji tikrai buvo bet turbut net ne zymi,kad nepastebejot😀as savajai ir net nebuciau supratus pasake sesute tik,kuri atvaziuja po gimdymo i namucius😀

04. Jan 2010, 15:37

as zinau kad kuo anksciau,tuo geriau,dazniausiai gime leliukai perserga,o jau vyresniems sunkiau ta liga pasireiskia.Buna kad kiti dar pilvelyje gelta perserga,tai jiems visai niekas nebegresia😀

04. Jan 2010, 14:09

o mano vaikui jos nebuvo ar dar bus? mum jau tuoj 2men

mamyt mamyt 02. Jan 2010, 21:26

dekoju mamoms uz pasisakymus

29. Dec 2009, 23:47

Visiems kudikiams gelta pasireiskia 2.3para reikia laikyti kuo daugiau prie sviesos t.y. jei yra galimybe,net kudikelio lovyte perkelt prie lango.Ir tikrai nemanau,kad ateityje bus kokiu komplikaciju mum taip pat buvo...Nemanau,kad verta panikuot del sito😀

29. Dec 2009, 17:39

o mums buvo mamos pieno gelta kai buvom gal 2 men

28. Dec 2009, 20:17

Visiems kudikiams buna gelta,tik ne visiems vienodai pasireiskia,t.y.vieniems greiciau praeina,kitiems uzsitesia,kaip mums.

mamyt mamyt 28. Dec 2009, 17:30

mūsų sūneliui 2 parų amžiaus prasidėjo gelta.gydytojų pagalbos dėka po poros parų ji išnyko.noriu paklaust mamyčių,kaip jos mano,ar ji kuo nors atsilieps vaikučiui vyresnio amžiaus?