Kur perkate rūbelius?

03. Aug, 02:12

Kur jus mamytes dazniausiai perkat savo stebukliukams rubelius? Ar ziurite i rubeliu kokybe?:)

Saule_ Saule_ 30. Apr 2021, 00:05

www.princesita.lt - nuostabios suknelės kūdikiams ❤️

29. Jul 2010, 14:10

Sveikutes.Mes tai turime 5 metu broliuka😉Tai daug kas liko jo.O siaip perkame Baby city parduotuveje jei ko pritruksata.

21. Sep 2009, 13:15

hem, o mes paprastai nueinam i "Cipolina" ir nusiperkam, dar perkam "rubai vaikams" 😉

02. Sep 2009, 09:44

mes perkam is www.bambuziukas.lt www.kinderiukas.lt www.rubaivaikams.lt ir dar is skelbiu.lt

29. Aug 2009, 22:53

mums irgi drabuzelius atiduoda, dar ilgai nereikes pirkt. bet vistiek viena kita nuperku, kai negaliu praeit pro vaikiska skyreli

23. Aug 2009, 18:57

Rūbelių mažai perku nes kaime vyresnės išaugtinių labai daug,o ir tetos,draugės daug gražių dovanojo.Su tiek rūbelių ir trečią galima užsiaugint.

16. Aug 2009, 13:01

Mes nemažai rūbeliu gaunam dovanų, o jei reikia - užsisakau pas draugę, kuri pastoviai i Angliją važinėja su reikalais ir man ko reikia tuo pačiu parveža. Rūbeliai iš užsienio daug kokybiškesni ir pigesni nei čia Lietuvoje. Nebet Lietovoj perku iš ekologiškų parduotuvių. Vasarai nusipirkom šliaužtus iš natūralaus bambuko, tai labai likau jais patenkinta. Mažiukas nesušyla su jais, jokių bėrimų, nes su jais gerai kvepuoja odelė ir yra antialerginiai, medžiaga jų plona, švelni, nu labai faini. Dar pirkau iš tos pačios parduotuvės kostiumėlį krikštynom iš lino. Aišku ten kainos truputį aukštesnės, bet mano nuomonė tokia, kad geriau keli kokybiškesni daiktai, nei krūva belekokių, kurie po vieno išskalbimo išsitampo, apsivelia ir t.t.

16. Aug 2009, 12:45

Rubelius perku dazniausiai akcijinius, rimi yra smelinuku nebrangiu, mociute labai daug priperka anukeliui, pasitikiu jos skoniu, nes visi faini ka ji padovanoja😀 Visada ziuriu kokybe

12. Aug 2009, 15:55

Mes perkame rubelius RIKI2 arba Cipoline. Ne mazai rubeliu parveza mano suneliams is Airijos teta 😀

09. Aug 2009, 23:09

tikrai labai super nuoroda ir gražumėlis, tik vat kazkaip pvz aš prisibijau pirkti kažką internetu kaip naktinukus arba maudymosi kostimėli, nes prisimeruoti negaliu ir matuojantis o čia nesimatavus, tikrai apsigaučiau, bet ir kainos labai super,

09. Aug 2009, 22:22

gera nuoroda tikrai grazus 😀

09. Aug 2009, 22:18

www.tavosapnas.lt cia yra labai graziu pataleliu waikams 😉

Gintarep Gintarep 06. Aug 2009, 09:03

Mes prisipirkom Ispanijoje,Portugalijoje per ispardavimus.Ju ideali kokybe ir kainavi 1 ar 2 eurus.Lietuvoje to net su ziburiu nerasi.Panasus maciau kainuoja 50 ar daugiau lituku,daug pati nusimezgiau,nusineriau ar pasisiuvau.Turejau ir uzsiemima ir nauda.

05. Aug 2009, 23:48

mums tai daug rubeliu tetis parveza,kartais nusiperkam padevetuose kai pamatom itin grazaus o seip beveik viska perkam vakisku rubeliu pardotuvese

05. Aug 2009, 22:29

gal galit parasyti interneto psl kur uzsisakot rubeliu?

04. Aug 2009, 15:58

tikrai dag rubeliu gaunam dovanu,pas mus ju kalnai,tai mociute kanors nuperka tai as pati neatsilaikau koki grazesni pamaciusi,kiek yra visu net neapvilksiu,bet gal dar viena leliuka susiplanuosim,tada tikrai visko turesim per akis ir del ramu tai tikrai nereikes sukt galvos😀 bet cia jau ko gero mamu silpnybe tokia pirkti ir pirkti vienus uz kita grazesnius😀

04. Aug 2009, 09:22

mes ir per ispardavimus apsiprekinam, tik dabar sunkiau nes teteis nebedirba ☹ tai tenka pasiieskoti ir devetu rubu parduotuvese. Bet visada ziuriu kad butu kokibiski. Man labiausiai nepatinka turginiai dazniausiai tokie vienkartiniai buna

04. Aug 2009, 08:48

na draugės dovanojair atiduoda savo mažylių rubelius, tai koki naujesni tik šiaip isigijame specializuotuose vaikų parduotuvėse per išpardavimus.

vaidlina vaidlina 04. Aug 2009, 08:35

Daug rubeliu mums atiduoda-dar visas maisas laukia,kol priaugsim. O siaip,jei reikia striukytes ar kokio megztuko,tai ieskau devetu rubu parduotuvese. Zinoma,butu kitaip,jeigu dukryte eitu i darzeli,tada reiktu ieskoti kokybiskesniu rubu...

03. Aug 2009, 22:31

Aš tai perku internetu iš užsienio arba Lietuvoj vaikų parduotuvėse kaip būna akcijos.

03. Aug 2009, 19:05

O rubeliu dukrytei pirkau lenkijoj, nes daug pigiau. Gavau is draugiu. Ir dar siaip perku devetuose rubuose, aisku ziuriu kad nebutu sunesioti. Gerai iskalbiu ir viskas.

03. Aug 2009, 14:43

be abejo pasiziurime i kokybe 😀 as asmeniskai tai ivairiai, buna kad ir is interneto uzsisakau, visaip 😀

03. Aug 2009, 14:12

Kur jus mamytes dazniausiai perkat savo stebukliukams rubelius? Ar ziurite i rubeliu kokybe?😀