Labai pergyvenu

03. Jan, 02:32

Sveiki. Esu netoli pilnametystės ir neseniai pradėjau seksualinį gyvenimą. Viskas yra gerai, tik tiek, kad aš labai pergyvenu dėl netikėto nėštumo... na aš naudoju tik vieną barjerinę priemonę (gumutes) ir nesuprantu, kaip moterys būdamos blaivaus proto, pilnai apsisaugodamos su šypsena taria: "aš laukiuos ir tai netyčiukas!". Juk kažkaip turėjo įtarimų, kad maždaug tą dieną plyšo? Buvau mačius vieną post'ą, kuriame buvo parašyta: "labai džiaugiuos mūsų mažu stebūklėliu, vis dar nesuprantu, kaip pastojau, juk naujodom ir prezervatyvus ir žvakutes..." kadangi neturiu mamos, neturiu su kuo apie tai pašnekėti... tad kreipiuos čia. Gal yra mamyčių, kurios gali man detaliai išaiškinti, kaip joms įvyksta netyčiukas, jei jos saugojosi? Nejaugi man teks nutraukti seksualinį gyvenimą ir kitą kartą panėginti "tik po vėstuvių"??? Labai laukiu jūsų atsakymų!

05. Jan 2016, 01:34

Labai dėkoju *kulkele*!!!

04. Jan 2016, 21:32

Sveika, tinkamai naudojant prezervatyvus, jie apsaugo 99%, tad tikrai nepergyvenk- nepastosi. Na o jeigu taip jau neramu, pasitark su savo ginekologe, ji tau patars ir pasiulys kitu kontraceptiniu priemoniu. O jeigu jau taip ivyktu, kad prezervatyvas plysta, nusmunka ar kazkas panasaus, visada gali isigyti vienkartines greito veikimo kontraceptines tabletes, jos parduodamos be recepto. Sekmes