Labai prisirišęs prie mamos

06. Feb, 09:21

1.8metu žadame leisti dukryte i darželi,bet turime didele problemele ji niekur manes nepaleidžia net i virtuve nei i tualeta bega paskui ir verkia,o ka ir kalbėti kai noriu kur išeiti verkia ir viskas,ištisai turime sedeti prie juos.gal turite kokiu patarimu?

31. Oct 2011, 21:59

Neskaiciau visu komentaru, bet esme suprantama... Pas mus irgi tokia situacija. Vyras uzsienyje dirba, o as auginu dukryte. Manes ji nepaleidzia nei per zingsni. Jei tik pamato, kad velkuosi striuke ar imu rankine, iskart parbega istiesusi rankas, kad tik jos nepalikciau su kuo kitu. I tualeta nueiti vienai irgi grieztai draudziama. Tai palyginti dar nieko: beda ta, kad isvis artyn neprileidzia zmoniu prie manes, iskart klykia, jei kas per arti, lyg sirena isijungusi... Vyras buvo atostogu gryzes, tai ji pripazino per laika ir net leido apsikabineti mums 😃 o siaip vargas koks su tokiais kleckais, tai ojoj...

31. Oct 2011, 18:30

patarciau paskaityt apie prieraisiaja tevyste 😀

15. Mar 2010, 17:06

mano el p avaitkutu0117@yahoo.com

15. Mar 2010, 17:06

serijSS1

15. Mar 2010, 17:04

zinoma 😉 arba skype gali atsiust

15. Mar 2010, 17:04

O tu nori su manim bendraut?

15. Mar 2010, 17:03

prasau gali man parasyt irisiuke0@gmail.com 😉

15. Mar 2010, 17:01

Smagu buvo pakalbet... 😀 Uzsidarius namie, pasiilgau bendravimo jau, niekur neiseinu, salta lauke... Gera draugija buvo, paguodei, vis ramiau pasidare 😀 Aciu

15. Mar 2010, 17:00

nepergivenk susitvarkys viskas ir laikas prabegs greit ir vel busit kartu 😉

15. Mar 2010, 16:59

Jo, senelis dar ir per geras bus. Viska leidzia. Sake man jau neatiduos vaiko 😃 O mociute tai paaukles ten deramai, pasirupins.

15. Mar 2010, 16:58

Kai vaikas buvo dar kudikis, ji supo daug zmoniu, nes vis gyvenamos vietos keitesi pas mane ir pan. Tai jam buvo visai nesvarbu kas su juo, o paskui kai likau as su juo tai ir iprato...

15. Mar 2010, 16:58

paprasyk seneli kad sugalvotu ivairiu zaidimu kartais leistu per puodus su saukstu pabarskint vaikams tokie zaidimai patinka arba iseina pasivaiksciot lauke

15. Mar 2010, 16:56

Na, reiketu bandyt, bet jau nelabai laiko yra... Balandzio pirma isvykstam.

15. Mar 2010, 16:55

juk su vyru visa laik gali pasneket manau supras ir duos geru patarimi😉 tu gali daba jau pradet pratint vaikuti palik valandai pas senelius gal po biski pripras ir pats nores

15. Mar 2010, 16:52

Aha 😃 As ir daznai zvengiu, tada ji uzkutenu 😀 Net nezinau, as tikriausiai taip pat prie jo prisirisus kaip ir jis prie manes. Neisivaizduoju kaip reikes issiskirt. Nelaukiu to. Kai tik pradedu galvot, tuoj pat apsiverkiu, vyrui nesakau, o dar pazvenks...

15. Mar 2010, 16:50

na ir isdykes gi 😃 😃 😃

15. Mar 2010, 16:49

Tai jau ir dabar neturiu, kai jis vaiksto negaliu ir prie kompo but, zirzia, atejes atkisa savo uzpakali; tipo kelk sodink mane ant saves. Pasisodini ir tai dar negerai, turi uzsiimt su juo 😀 jei tvarkausi virtuvej, tai jis voliojasi ant grindu, jei ziuriu tv, nesa daiktus visokius, kad zaisciau su juo, o jei einu i tualeta, tai nusitveres duris man darineja ir kai noriu jau is ten iseit, nenori isleist, uzremes laiko 😃 😃 😃

15. Mar 2010, 16:46

😃 pritariu nieko nepakeisi vaikas yra vaikas, bet ir sokdinamos nesileiskit, nes paskui isvis neturesit laiko sau 😉

15. Mar 2010, 16:44

Tai aisku. Arba reikalus pasidaryt. Ka jie cia prisigalvojo, taranuot savo mamas 😃

15. Mar 2010, 16:43

nepergyvenk ladyangel atpazins o vaikas visa laik verkt negali paverks ir nustos as su psichologe snekejausi ji patare palikinet vaika pas seneliu dazniau pratint ji ir daug kalbet sia tema jie girdi bet neviskas taip greit gaunas beja kaikuriems tikrai sunku,bet juk ir mamos turi teise pailset

15. Mar 2010, 16:42

Jo jo, as kai isejau i parduotuve, tai vyras sake, kad vaiks ir tupejo verkdams prie duru, niekur nesitrauke, kol jis nenusinese jo ir neleido ten eit...

15. Mar 2010, 16:39

jus norit po europa keliauti, mes negalim net i koki rengini iseiti☹, nes jis su niekuo nenori pasilikti. kai buvau pas tevu, palikau savo teciui 15min, nes vedziau suni pasivaikscioti, tai sake visa laika verke ir sedejo prie duru, kol neparejau. tiesa sakant, visai nejuokinga darosi, kai tokia situacija

15. Mar 2010, 16:39

Tai va. As ir nezinau. Jo, varau del darbo ir del dokumentu tvarkymo, kad ateity jau su vaiku galeciau ten nuvykt. Bet galvoju vis, o jei manes parvykusios vaikas neatpazins? ☹

15. Mar 2010, 16:34

o tai del darbo vaziuoji? mane sazine ir griauze kai tekdavo palikinet o daba mes su vyru planuojam vasara po europa pakeliaut ir pati nez kaip reiks palikt abu vaikus nes vyresnysis nei kur nelieka nei pas senelius nei pas tetas ☹

15. Mar 2010, 16:31

Ir ka daryt, kai taip vaikai daro? Lyg specialiai... Man po 3 savaiciu reiks isvaziuot i uzsieni 4 menesiams. Vaikytis pas mociute bus. Bet kaip palikt? Mane jau dabar ir taip griauzia sazine, o kai jis prades taip klykt, ka tada? Visa kelia zliumbsiu...

15. Mar 2010, 16:27

mes kai pradejom lankyt darzeli tai dar metus verke ir spyriojosi kai reikedavo palikt tai aukletoja visa laik imdamo ant ranku ir jis rekdavo kol iseidavau o kur detis juk i darba nenusivesi, o paskui apsiprato daba jau pats nori eit ir jam patinka,nezinau gal del to,kad aukletoja pasikeite ir ji jam labiau patinka 😉

15. Mar 2010, 16:23

mano yra 1.5men ir be manes ne zingsnio. pagal ji esu jo nuosavybe ir niekieno daugiau😀 visur einam kartu, niekur nepaleidzia ir su niekuo nepasilieka. jei turiu iseiti, tai asaros ir klykimai, kol negriztu. ka reikes toliau daryti, net nenutuokiu, nes rudeni turetume pradeti lankyti darzeli, bet ar pasiliks? vaiku nori,. bet kai giminaiciu mergaite priejo ( 2metuku), jis pradejo verkti ir sakyti "bijai bijai", ir man ant ranku, ir sedi. jei taip ir toliau, nelabai gerai. smagu, kai vaikui reikia mamos, bet paskui, gal turetu atsiskirti?

15. Mar 2010, 16:18

pas mus ir ta pati probleme mano pirmajam suneliui jau beveik 5 metukai bet jis vis sekioja ir sekioja net su juo vakare turiu eit i lova,kad uzmigtu nepaleidzia o kai isvaziuojam pas senelius ir reik i parduotuve o ji palikt norisi😀 tai isterijos priepoliai prasideda

15. Mar 2010, 16:14

Man ta pati problema su sunum 😀 Juokas ima, nors nejuokinga. Metu ir treju men o be manes niekur, sekioja kaip suniukas. Kaip jis be manes istvers, kai vaziuosiu i uzsieni? NEZINAU KA DARYT.

07. Feb 2010, 17:06

jo leisti jau norime nuo rugsejo,nes jau kantrybes nera su ja☹o dar mokytis tolaiu noriu ar dar kazkom uzsiemineti,gana tuose namuose su vaikais buti.ziuresime ardar pakliusime

1 2