Lėtai auga plaukai

06. Nov, 12:06

mano dukrytei sunkiai auga plaukai gal kas turite patarimu ka reiktu daryt?

21. Oct 2015, 15:34 sandrita20

Mano dukrytei jau beveik 3 metai o plaukuciai dar gan trumpi ir silpni atrodo. Manau ,kad tai turi itakos ir garbanotumas. Pastebejau, kad pas garbanotus vaikus plaukuciai trumpesni ir silpnesni. Pati esu garbanota ir man taip mazai buvo nors dukros amziaus jau turejau ilgesnius plaukus.

12. Mar 2012, 15:08

pas mano dukryte ir nepasakyciau kad greit augtu plaukucei...noreciau kad greiciau augtu

12. Dec 2010, 16:40

nemanau, nes mumi neslenka. na bet kaip eisim pas gydytoja pasiklausiu.

29. Nov 2010, 09:47

Gal kalcio suspencija pagelbetu? Mano dukrytei labai slinko plaukai,tapo tokie nususe,tai gydytoja patare pagerti kalcio. Ir gerai suveike!

23. Nov 2010, 14:31

mano merginai jau 3.6m ir ji tikrai neturi tokiu kasu kaip as noreciau. o dabar pradejom plauti su kiausinio baltymu tai pokytis matosi. o va kol plovem visokiais baby dzonson sampunasi tai neaugo. paskaiciau cia etikete po laidos apie kosmetika ir ka radau visas tas dalis kurios gali tureti itakos plauku augimui ir galvos odai. nuosprendis ISMECIAU.

23. Nov 2010, 13:57

😃 nepanikuokite!😃 musu mergina iki 1.8menesiu buvo tik su keliom "rolkom"gale....virsugalvis,beveik plikas..kur beveik!!PLIKAS!😃 labai pergyvenau...bet suejo 2metai,kai pradejo augt😃 siuo metu mums 2.5m plauku grozis..!!!!!!!!!!!visi aplinkiniai giria kai pamato.....tikrai grazus,o as tiek pergyvenau..prades augt nepergyvenkit😀

14. Nov 2010, 10:07

na pas mus ir menkai auga 😀 dar tik 8men,,, tad luktelsiu bent iki metuku 😀

14. Nov 2010, 10:05

pabandykit duot zuvies taukus,mano draugei gydytoja patare,tai zinokit pradejo augti

06. Nov 2010, 12:06

mano dukrytei sunkiai auga plaukai gal kas turite patarimu ka reiktu daryt?