Londono ligoninės

07. Jul, 02:29

Sveikos, londonietes mamytes. Pasidalinkime ispudziai apie vietines ligonines. As, asmeniskai, jauciuosi siaubingai nusivylus. Antra mazyli gimdyciau tik Lietuvoje. Likau sokiruota ir saltos gimdyklos, to, kad man gimdant buvo nenoreta leisti man nulipt nuo lovos, nes sutepsiu grindi. Nuleido vandenys, nors saremiai tik prasideja buvo kas 4 min ir buciau naturaliai kuo puikiausiai pagimdzius. O baisiausia buvo, kad mano ant mano naujagimes mazyles uzmete ranskluosti ir ikise mano draugui ir sesei i rankas isejo pamainos keistis. Nors turejau jai atsivezus ir rubelius, ir viska. Grizo mazdaug po daugiau nei pusvalandzio, tik tada sutvarke ir pasvere. Ugio vaiko taip suzinot ir neteko. Nematavo.

07. Nov 2011, 12:40

sveikos mamytes,gal kuri yra gimdziusi newham ligoninei,as planuoju ten gimdyti bet girdejau nelabai kokiu atsiliepimu apie ta ligonine,tai biski bijau:-(

03. Nov 2011, 16:47

sweikos mamytes 😀 noreciau paklausti gal kuri ka zino apie Harlow ligonines?kuri geresne?ruosiames i ten kraustytis ir norisi geresne pasirinkt,nes kiek girdejus tai vienose isvaro ir liepia kai gimdai ateit,prieziura prasta-tiesiog siaubas,o kitose ir rupestis ir prieziura tiesiog puiki,tai noretusi i geresne papult 😀 aciu uz atsakymus 😉

15. Oct 2011, 14:40

Sveikos mamytes, gal kuri gimdet mayday hospital? kokie ispudziai?

07. Sep 2011, 21:41

aciu giedre 😀, reiks tavo drauges patarimu man pasinaudoti 😀, nes cia jiems nelabai rupi,kad tau vandenys nubego ar kas,jei negimdai vaziuok namo, man ir nepatinka ju tokia tvarka.

07. Sep 2011, 08:41

Dar karta labas 😀 pilnai suprantu,nes norisi zinoti,kaip kas bus.Siaip tai as tuo laiku kai gimdziau,tai likau patenkinta.Tik ta ju sistema,kad reik guldyt kai jau beveik gimdai tai tikrai nera gera.man vandenys nubego,bet tik po 2 dienu pagulde,vien delto vaikui skyre antibiotikus 2 paras,kad nebutu kokiu ligu ateity.o pries tai jiems buvo nesvarbu,kad man nubege vandenys.kaip man drauge patare,tai jei kas cia reik nenusileist jiems,prasyt,reikalaut,pagazdint,kad pasiskusit,tada jie issigasta ir sutinka su tavo norais.sekmes tau!ir jei ka klausk,jei galesiu pagelbesiu 😀

07. Sep 2011, 00:09

labas giedre,zinau,kad cia ir namo isvaro su tik prasidejusiu gimdymu. mano drauge viena nepersirase,iki ligonines apie pusvalandis jai su masina buvo vaziuot,jei trafiku nera,kol nuvaziavo,isvare namo,paskui vel vaziavo. arti ir as manau,kad tikrai geriau,tik norisi,kad mamytes patirtimi toje ligonineje pasidalintu. lendu i forumus ir klausineju,nes lietuviu mamyciu londone daug yra,gal atsiras gimdziusiu toje ligonineje. man nei 5 min su masina nebus iki jos 😀

07. Sep 2011, 00:07

labas giedre,zinau,kad cia ir namo isvaro su tik prasidejusiu gimdymu. mano drauge viena nepersirase,iki ligonines apie pusvalandis jai su masina buvo vaziuot,jei trafiku nera,kol nuvaziavo,isvare namo,paskui vel vaziavo. arti ir as manau,kad tikrai geriau,tik norisi,kad mamytes patirtimi toje ligonineje pasidalintu. lendu i forumus ir klausineju,nes lietuviu mamyciu londone daug yra,gal atsiras gimdziusiu toje ligonineje. man nei 5 min su masina nebus iki jos 😀

06. Sep 2011, 19:36

Labas jolita.siaip tai nieko negirdejau,bet manau,kad reiketu persirasyti,vien todel,kad ji tau arciau.as birzeli gimdziau kings college ligonineje.tai labai dziaugiausi,kad galima sakyti as ligonines kieme gyvenu.nes cia tokia sistema,kad priima tada kai jau beveik gimdai.

06. Sep 2011, 19:16

sveikos mamytes, gal kuri ka zino apie king george ligonine? esat ten gimdziusios?mes kraustysimes greit,ji arti namu bus,tik nieko nesu girdejusi apie ja ☹. dabar whip cross priklauso,bet toli bus,kai persikraustysim,galvoju reiks persirasyti i sita. nezinau ka daryti, mums jau 31 savaite 😀, norisi pasiruosti, geresne ligonine pasirinkti.

07. Jul 2011, 21:22

Maniske menesiuku jaunesne. Ir ramus vaikiukas? As dabar drebu laukdama, kol prades dantukai augt...

07. Jul 2011, 17:12

4menesiukai, o jums?

07. Jul 2011, 13:10

kiek jau laiko maziui? 😀

07. Jul 2011, 12:58

man tai gan ilgokai viskas vyko 17 valandu net. lb letai gimda daresi.. maniskis gime 3.160kg
na as irgi su rekimu neatsikilau nuo visu kitu 😃DD

07. Jul 2011, 12:47

Oh. Keistai siaip. Nors visi sake, kad kaip pirmas vaikas, tai pasakiskai lengvai gimdziau. 😀 2.5 val truko visas gimdimas, 3.4kg mergyte turejau. Nei plysimu, nei nieko. Bet vistiek pacios "geriausios" valandos mano gyvenime buvo 😃 Taip rekt dar nebuvo teke 😃 Kaip paciai?

07. Jul 2011, 12:39

na taip gali buti 😀 kaip gimdimas sekesi?

07. Jul 2011, 12:39

na taip gali buti 😀 kaip gimdimas sekesi?

07. Jul 2011, 12:24

Tam paciam Queens'e. Gal pataikiau ant tokiu...

07. Jul 2011, 11:08

Sveika na nezinau kokioi tu cia ligoninei gimdei, as gimdziau Queens hospital ir likau patenkinta viskuom iskyrus naktine pamaina😀))

07. Jul 2011, 02:29

Sveikos, londonietes mamytes. Pasidalinkime ispudziai apie vietines ligonines. As, asmeniskai, jauciuosi siaubingai nusivylus. Antra mazyli gimdyciau tik Lietuvoje. Likau sokiruota ir saltos gimdyklos, to, kad man gimdant buvo nenoreta leisti man nulipt nuo lovos, nes sutepsiu grindi. Nuleido vandenys, nors saremiai tik prasideja buvo kas 4 min ir buciau naturaliai kuo puikiausiai pagimdzius. O baisiausia buvo, kad mano ant mano naujagimes mazyles uzmete ranskluosti ir ikise mano draugui ir sesei i rankas isejo pamainos keistis. Nors turejau jai atsivezus ir rubelius, ir viska. Grizo mazdaug po daugiau nei pusvalandzio, tik tada sutvarke ir pasvere. Ugio vaiko taip suzinot ir neteko. Nematavo.