Maitinančios MP

03. May, 09:05

ka darote kai nuo maitinimo sutruksta speneliai?as ir kompresus naudoju ir tepaliuku tepu ir leidziu oru pakvepuot ir vistiek nepraeina:(

27. Oct 2012, 00:45

Ne visi vaikučiai taip dažnai valgo, bet kiek teko domėtis, tai daug kam taip būna, kad dažnai valgo.

26. Oct 2012, 23:48

Oj joj nu jo na ziuresim tada kaip turesiu jau😀

26. Oct 2012, 23:32

Kai maitini savo pienuku, tai vaikelis neretai valgo labai dažnai. Maniškė kartais valgo kas pusvalanduką, tai nelabai kur spėsi nuvažiuoti.

26. Oct 2012, 23:30

Na kai yra tokios wietos kur gali pamaitinti tai gerai nes siaip kazkur wiesai ,wistiek man kazkaip nejauku butu😀arba tada leliu pamaitini ir greit iki miesto warai 😀

26. Oct 2012, 22:30

o man dzin as maitinau visur ...gi nesakysiu mažyliui palauk kol grysim...juolab ,kad pas mane krutines tvinsta nuo pieno pertekliaus

26. Oct 2012, 20:30

Sandrute, aš su tokia pat problema susidūriau ir tiesiog maitinau mašinoje, prekybos centruose yra motinos ir vaiko kambarys, bet tarkim Kaune Akropoly kol jį radau tai prasikeikiau, o poliklinikose irgi paprastai yra motinos ir vaiko kambariai, tik kad reikia klausti kur yra, nes reklamos jokios. O kai vaikutis jau nori valgyti, tai neieškosi kambario. Iš buteliuko pienukas greitai atvės, jei nusitrauksi namie, tuo labiau, jei pienukas gerai gaminasi, tai neužilgo vėl krūtys pilnos bus.

26. Oct 2012, 19:32

Sweikutes merginos na as laukiuosi dar tik 7 sawaiteles bet wat iskilo toks klausimelis pwz kai iswaziuoji i miesta ar kazkur ir maziuka reik pamaitinti man kazkaip kaip pagalwoju nejauku butu kai kitur raso tiesiog imi ir maitini tada gal geriau pientraukiu pienuko istraukti i buteliuka kaip jus darote?😀

02. Sep 2011, 11:54

tai cia faktas kad uzknisa.. ypac naktimis 😃 bet ko nepadarysi, kad vaikas sotus butu..😀

02. Sep 2011, 11:10

Man tai pienuko nusitraukinejimas tikra kancia, nemanau, kad buciau ilgai pratempus jei reiktu visa laika nusitraukineti 😀 mes su pientraukiu priesai 😃 nusitraukiu tik jei pienuko buna per daug arba reik jau kur islekt 😀

02. Sep 2011, 09:03

laiabu, musu maitinimo situacijos panasios! 😀 Galima valgyti viska saikingai, nes per mamos piena vaikas pratinasi prie maisto produktu kuriu gaus nuo puses metu 😛 Tik stebek vaikuti.. jei pabere, reiskias bus nuo avieciu.. jei neisbere, gali valgyti tiek kiek nori. 😀

01. Sep 2011, 20:53

labas 😀 mums dar tik 2 savaites ir 1 diena 😀 taip pat maitinu savo pienuku. tik dabar maitinu ne tiesiai is kruties, o nutraukiu ir is buteliuko duodu, nes mano mazoji pavargsta bevalgydama ir tada pyksta labai. be to, buvo toks itarimas, kad nepavalgo pilnai, todel man dabar ramiau, kai tikrai zinau kiek suvalgo. 😀 beje, jus gal zinot ar zindanciai mama galima valgyti avietes? siandien vyras tokiu graziu parnese, taip kvepia, taip norisi, bet bijau valgyt, nes nezinau ar nepakenksiu savo pupai 😉

ausryte12 ausryte12 01. Sep 2011, 18:57

Sveikos, mamytes 😀 mums jau 10.5 men. ir taip pat dar maitinames mamytes pieneliu 😀 jau noreciau atpratinti nuo zindymo, bet sekasi ne kaip ☹ vaikui reikia papuko ir viskas. Jau pavyko uzmigti kokias 3 savaites dienomis be papuku, nes migdydavomes lauke vezime (buvom kaime), o kai grizom i miesta, tai bute ne kas- vaikas verkia beveik iki isteriju. Bandau jau misinuko duoti, atsigeres jo, vakar uzmigo kuo ramiausiai, siandien paleido triubas! Tai cia apie dienos miegeli, o naktiniui miegeliui tai be sansu kad uzmigs su misinuku.nakti keliasi du kartus. Vis del to manau, kad vaikui dar reikia mamytes silumos. gal maitinti ji toliau ir negalvoti apie nutraukima? siuo metu esu pasimetusi.

01. Sep 2011, 11:09

Mes pankoliu arbata siurbliuojam, nes pankolis ne tik zarnynui gerai mamos ir vaikucio, bet ir skatina oksitacino gamyba. Beto litra vandens isgeriu per diena. Pankoliu isgeriu litra, kartais daugiau. Pieno turiu daugiau nei proto. 😀 Tik pas mus kita beda.. mano pacaniukas neistraukia antrojo, maistingojo pieno, tai tenka su pientraukiu zaisti, kad vaika normaliai pamaitinti. Mums svoris neaugo po gimdymo... O dabar viskas gerai. Dienas is krutines maitinu, nusitraukiu tik jei jauciu jog vaikas neistrauke pieno viso, o paskutini maitinima ir naktini viena darau su pientraukiu istrauktu pienu. Kaifuoju ypac naktimis, nes krutine lengva, ir neskausminga! Galiu normaliai issimiegoti, o ir esu rami nes zinau kiek vaikas suvalge. 😀

01. Sep 2011, 10:49

Pieno gamyba skatina zindymas 😃 mum jau beveik 9men dar valgom MP ir nezinau kaip be jo 😀 iki siol uzmiegam pagrinde geriant pienuka... gal kada isaugsim 😀 pradzioje siaip geriau hipp arbatele pakeliuose, na ji tiesiog man buvo skani 😀 nuo kmynu arbatos tai pykino 😀 bet jos tikrai nepaskatins pieno gamybos 😀

30. Aug 2011, 11:08

Specialiai nieko nenaudoju. Nors kmynų arbata, ramunėlių tikrai nepakenks. O vitaminus geriu dėl savęs maitinančioms Elevit. Nors turiu didelių stresų ir įtampos, visgi pienukas neprapuolė.

Krisliukas Krisliukas 30. Aug 2011, 11:08

rinkiteka, nei arbatos nei vitaminai pieno gamybai įtakos neturi 😉 viskas yra moters galvoje..kuo dažniau glausti vaikutį prie krūtinės reik ir jokių mišinių..abu savo berniukus maitinau daugiau kaip metus, na nežinau ,iš tikrųjų man tai sunkus ir varginantis darbas maitinimas..bet labai patogu, ypač keliaujant 😉 kai "virtuvėlę" vežiojiesi kartu su savimi, nereik sukt galvos kur pašildyt mišinuką 😉

30. Aug 2011, 10:46

O ką nors naudojat, kad pienelis gerai gamintųsi? Kokius vitaminus ar arbatytes?

24. Aug 2011, 07:05

sveikutes saunu, kad maitinat savo kleckus, as taip pat dar maitinu, maniskiui rugseji jau bus du metukai... truputuka jau pabodo, bet mazylis nori tai ir maitinu....

24. Aug 2011, 00:19

labu,mano mazajai 9men ir dar maitinu mp

22. Aug 2011, 12:25

Sveikutės. Sekmės norinčioms maitinti. Dukrytei metukai dar vis draugaujam su "papukais".

22. Aug 2011, 12:18

Sveikos 😀 Kaip šaunu, kad taip ilgai pavyksta maitint.. Mums dabar 2mėn.ir savaitė, pati maitinu ir norėčiau kuo ilgiau tai daryti, tikiuosi pavyks..😀

30. Aug 2010, 14:05

sveikos, mano amziukui jau 10men, jis dar tebevalgo MP, labai tuo dziaugiuosi. matau kad ir vaikui egrai, o ir man neapsakomas malonumas..

30. Aug 2010, 13:35

mums jau greitai 8menesiai,ir tikrai nezadu atsisakyti sito fainaus jausmo.man gerai ir mano dukrytei begalo gera.nekada nesuprasiu situ mamu kurios nenori maitinti savu vaiku..aisku ispradziu buvo ir krutu skausmas,ir asaru buvo bet su laiku viskas susitvarke,reikia kantrybes ir begalinio noro..maitinkit mamos savo kudikius juk gamta neveltui mums tai dave..aukit sveiki ir dideli

29. Aug 2010, 23:17

na man temperatura buvo sukilusi tik pora kartu...taciau nusitruakinejau ir sekancia diena,kad nebutu uzdegimas...acu dievui,kad neskaudejo krutu,tik tuo metu,kai temperatura,bet ir tas skausmas visiskai nedidelis buvo...as turiu savo nuomone apie nusitraukinejima(aisku ne pati sugalvojau 😃 ) todel vengiau bet kokio nusitraukinejimo,tik ,kai buvau priversta 😉

28. Aug 2010, 20:47

nu as nelaukiu kol temperatura sukils

27. Aug 2010, 20:37

na nezinau,man skaudejo,tik kol nesusireguliavo,tai yra pirmomis savaitemis,o pienuko turejau labai daug 😉 tai nusitraukiau kokius 4 kartus,kai temperatura sukildavo,cia pradzioje 😉

27. Aug 2010, 20:31

sveikutes!as ir dar maitinu savo pienuku,o nusitraukineju tik kaip susirenka daug pienuko ir pradeda skaudeti krutine.dazniausia is ryto .

11. Jul 2010, 11:23

Sveikos mamytes as ir dar maitinu savo maziuke.bet man taip nebuna kaip jum kad ilgai nemaitinus skaudetu kruti ir tektu nusitraukti.visa nakti maitinu tik is vienos ir kitos is kurios nemaitinu neskauda ryte.Keista.

29. Jun 2010, 10:33

as irgi nusitraukiu tik tada kai jau per daug pienelio prisikaupia ir ima skaudet 😀

27. Jun 2010, 20:47

Oi, cia tai geras klausimas. 😃 As darau atvirksciai, t.y. jei mano ponaitis sumano ilgai nevalgyti, na, dabar jam dantukai kalasi ir jau vienas islindo 😉, tai traukiu tada, kada jau man skauda, kad ir pries pat maitinima tai butu. O siaip taidabar jau nenutraukineju.

1 2 3