Maitinimas buteliuku

07. May, 10:48

sveikos,rasau jums su nerimu,maitinu pati savo dukryte krutimi,jau 3 menesiukus:) ,bet matau,kad jau mano mazyle yra neytin soti,tai nutariau ja primaitinti buteliuku su misineliu;) (viena maitinima noriu pakeisti) ,bet deja mano maziuke neima buteliuko,pabandzius maitinti ja buteliuku mums kyla asaru pakalnes,vaikutis tik susierzina...padekit,man mano mazylei susidraugauti su buteliuku :( laukiu patarimo:) tiesa,ciulptuka imam kai buname laukuti:)

07. May 2013, 11:35

sveika.. man buvo tas pats tik mano leliukui tik trys savaites bet man neuztenka pienuka tai as pries nakties mieguti taip pat primaitinu is buteliuko... reikia daug kantrybes nes man ir sunkiai ime is buteliuko... bet po biskiuka priprato ir dabar nebera problemu...bet kol pavalge pirma karta tai reikejo geros valandos...

07. May 2013, 11:32

O gal cia tariama triju menesiu krize? dek prie kruties nors ir kas 5min, taip vaikutis zyzdamas tau stimuliuos pienuko gamyba ir paskui susinormalizuos.

07. May 2013, 11:16

na ji vis alkanute ir alkanute yra vakarop,nes ja maitinti galiu ir kas 10 min.tiesiog mano krutys nebuna dar pagaminusios pienuko.Gabi buna irzli,ciulpia savo rankytes..

07. May 2013, 10:52

O is ko sprendi kad maziukei neuztenka tavo pienuko?

07. May 2013, 10:48

sveikos,rasau jums su nerimu,maitinu pati savo dukryte krutimi,jau 3 menesiukus😀 ,bet matau,kad jau mano mazyle yra neytin soti,tai nutariau ja primaitinti buteliuku su misineliu😉 (viena maitinima noriu pakeisti) ,bet deja mano maziuke neima buteliuko,pabandzius maitinti ja buteliuku mums kyla asaru pakalnes,vaikutis tik susierzina...padekit,man mano mazylei susidraugauti su buteliuku ☹ laukiu patarimo😀 tiesa,ciulptuka imam kai buname laukuti😀