Maitinimo bedos

17. Jun, 07:06

Sveikos mamytes, prasau jusu pagalbos, mums su mazyliu jau menesiukas maitinu krutimi kas dvi valandas viskas buvo gerai kol paskutiniu metu vaikas tapo labai irzlus, paemes krutina siek tiek istraukia ir ima draskytis verkti , duodu kita kruti patraukia ir vel tas pats. Pamaniau gal mazai pieno ar kas, pameginus nutraukti teisejo tik 30ml issigandau kad per mazai, nes visur raso kad vaikas turi daugiau isgerti tai pradejau duoti misinuka, ji valge labai godziai taciau vaikas eme tiesiog vemti lauk ta misini tai nustojau ir ji duoti, dabar esu nevilty ir isvis nebezinau ka daryti, prasau pagalbos labai...

21. Jun 2015, 11:47 simute0226

Jeigu vaikelis rieciasi ir pyksta, tai gal jam pilvuka tiesiog skauda?

18. Jun 2015, 18:58

Sveiki, greičiausiai jums augimo šuolis. Pieno tikrai nėra mažai, jis nuolat gaminasi ir ištraukus "tik" 30 ml. aš, du vaikus ilgai žindžiusi ir dar vieną tebežindanti, galiu pasakyti, jog tai labai daug, nes su antru aš išspausdavau vos lašą kitą. Be to niekas netikrina taip pieno kiekio, o geriausias pientraukis yra kūdikis, t.y. joks aparatas tiek neištrauks. Klaida mišinio davimas, nebent nenorite žindyti pati. Ir jaučiasi, jog apie žindymą nesat domėjusis.
Jūsų išvardinti kūdikio veiksmai ir rodo augimo šuolį. Žindykit pagal poreikį ir viskas.

17. Jun 2015, 23:39

Bet jei mazylis patraukia is krutines ir vel ima draskytis ir pykti, riecias visas per puse, ka tai galetu reiksti?

17. Jun 2015, 12:04 Daiurchy

Aciu uz patarima

17. Jun 2015, 08:46 Daiurchy

Bet bijau kad jis neprivalgo, nes kai bandziau nutraukti pienuka is krutines tai labai mazai tebuvo tik 40ml is abieju

17. Jun 2015, 08:11 vilmantas

Menesis tik, bet is krutines kai maitinu jis nevemia