Makaronų mišrainė su rūkyta paukštiena

10. Dec, 07:32

pakelis makaronu(buna tokie maziukai maziukai grudeliai arba kriauklytes) 1 rukyta paukstienos slaunele, pomidoras, puse indelio kukuruzu, kelios krabu lazdeles Makaronus isverdam,atvesinam paukstiena supjaustom kubeliais,krabu lazdeles, pomidora taip pat, viska sumaisom su makaronais t.y. paukstiena, pomidorus, krabu lazdeles, kukuruzus. sumaisom su majonezu, siek tiek druskos pagal skoni. Skanaus:*

07. Feb 2010, 22:07

o as gaminu dar taip rukyta slaunele,poras,konservuoti ananasai ir majonezas.ir kas be ko druska ir pipirai

07. Feb 2010, 13:53

LABUKApritariu,kad makaroniuku misrainytes yra skanios ir idomesnes negu mums nuo seno iprastos ryziu ar bulviu,as ja darau tik su BARILLA firmos makaroniukais-kaspineliais tokiais mazuciais,melyna dezute,liksiskai tinka nei per mazi nei per dideli,o dedu visko ko turiu saldytuve- kukuruzai zirneliai,pomidorai agurkai,tik vienas pagrindinis produktas tai rukytas kumpelis ar kazkas panasaus.

02. Feb 2010, 21:19

jo tokie maziukai, as darydavau is tokiu maziuku formytem yra, kaip kam labiau patinka😀

19. Jan 2010, 21:32

Zinau tuos mazycius makaronus, tokie ryziu formos gal? Ju ne visur buna, bet jie laaabai skanus 😀

03. Jan 2010, 21:17

saunu😘

02. Jan 2010, 23:19

paniurele,as isbandziau tavo misraine sventems,patiko man ir mano seimynai, SUPER😃

18. Dec 2009, 11:04

o as gaminu paprastesni warianta.1rukyta slaunele,indelis kukuruzu,majonezo,truputis muskato riesuto.man labai patinka.reiks pamegint ir su makaronais

18. Dec 2009, 06:48

mmm reiks sventem pabandyt 😉

10. Dec 2009, 19:32

pakelis makaronu(buna tokie maziukai maziukai grudeliai arba kriauklytes)
1 rukyta paukstienos slaunele,
pomidoras,
puse indelio kukuruzu,
kelios krabu lazdeles
Makaronus isverdam,atvesinam
paukstiena supjaustom kubeliais,krabu lazdeles, pomidora taip pat, viska sumaisom su makaronais t.y. paukstiena, pomidorus, krabu lazdeles, kukuruzus. sumaisom su majonezu, siek tiek druskos pagal skoni. Skanaus😘