MALDAUJU PAdekit mano maziukui! ;(

05. Mar, 06:34

nebezinau ko griebtis mano vaikui 2 men. jam labai isokusi bamba jau 3sav kaip nepraeina. gyditoja liepe masazuot bet tai nepadeda gal jus zinot kokiu budu kaip gyditi ar jus buvot su tuo susidure?

22. May 2014, 18:46 Monika ir Martin

zinai mano pirmam maziukui irgi buvo ir nieko nedariau,ir grazi dabar pas ji bambyte,pati susileido.man rodos geriausia su daktarais pasitarti o nesiimti gidimu be ju zinios.paprastai buna kad apkirpa ir palieka per daug,dabar turiu kita suneli ir jam tas pats,bet jau ziuriu kad po truputi susileidzia,pirmam tokiam amziuje buvo labiau issokusi.ir sitam irgi nieko nedarau 😃

20. May 2014, 09:49 Monika ir Martin

Kas tas 2p ?

20. May 2014, 00:02

Berniukam tai budinga. Sako reikia labai priziureti kad neverktu nes bambyte isoksta ir nuo stenejimo ji isoksta. Mano maziukui irgi atsirado nuo antro men bet mama sake uzdeti 2p ant jos vatytes ir pleistriuka uzklijuoti ant virsaus. Keisti tik kai maudai. Ir per men susileido. Kai parodziau daktarui tai sake taip buna pati susileis tai taip paziurejau y jy taip kad jis pats susileis😃 tokie neismaneliai cia kad baisu..na jei y mokamas klinikas eitume tai manau kitokio aptarnavimo sulauktume 😀

22. Mar 2014, 12:27

Kaip sekasi? Ar buvot pas gydytoja?

08. Mar 2014, 15:48

pirmiausia gydytojos pasiteirauk del pleistriuku.nesiimk bet ko be ju zynios

08. Mar 2014, 14:09

maniskis daug valgo ir jo kietas pilvukas taip pat patare gyditoja guldyti ant pilvuko taciau jis isteriskai rekia kai ji paguldau labai nemyli guleti ant pilvuko. kartais kai pamasazuoju atrodo lyg ir gerai bet jis ispucia pilvuka ir vel ji isokusi, nebezinau megint reiks tuos pleistriukus ir ziuresim kaip pavyks.

05. Mar 2014, 21:55

Pas mus buvo isvarzele, bet nedidele, liepe dazniau ant pilvuko guldyti

05. Mar 2014, 21:52

greiciausiai isvarza.sako jai vaikutis stipriai verkia gali susidaryti isvarza.mano pirmajam buvo.vykom i kauno klinikas.ten parode kaip bambyte ispausti i vidu ir kaip uzklyjuoti spec pleistriuka nuo isvarzu.ji reikejo keisti kas savaite ir mazdaug per menesi bambyte nebebuvo issokusi.mes naudojom si pleistra http://www.lohmann-rauscher.hr/hr/proizvodi/zbrinjavanje-rane/flaster/specijalan-flaster/porofix-flaster-za-pupcanu-kilu.html

05. Mar 2014, 19:06

Į gyd. kreipkitės.

Lukunia9 Lukunia9 05. Mar 2014, 19:05

mus buvo perspejusi sesute ,kad pas berniukus taip gali buti.
bet sake jei taip nutiktu kreiptis pas daktara.
cia berots skaitosi kaip isvarza,arba gal seip tokia bambute gali but,gal taip apkirpo