Mamytės iš Karoliniškių :)

21. Aug, 11:37

gal yra mamyčių iš karoliniškių norinčių pabendrauti

gintarerei gintarerei 11. Oct 2012, 20:43

butinai 😉

11. Oct 2012, 20:40

Kvietimas išsiūstas 😀 Tai ka susirašysim tada FB ir susimatysim 😉

gintarerei gintarerei 11. Oct 2012, 20:38

mano kompiuteris ijungtas nuo 8 iki 22 valandos kiekviena diena, tai manau galime kol kas apsikeisti FB kontaktais, man visai patogu, jei bus nepatogu apsikeisime ir numeriukais 😀 mano FB Gintarė Reimerienė

11. Oct 2012, 20:35

Tai net nzn kaip cia mums butu geriausia susitarti, kada susitikti 😀 Galime apsikeisti FB kontaktais ar tel numeriukais, kaip patogiau 😀

gintarerei gintarerei 11. Oct 2012, 20:30

tai mumi nera labai didelio skirtumo, mes taikomes prie oro, bet laikas apie 11-12 tinka ir mums, nes mazasis tuo metu kaip tik irgi miega 😀

11. Oct 2012, 20:24

O mes dazniausiai einame 12h pries pietu miegeli. Jei geras oras taip iki 2h kazkur isbuname 😀 Tai jus kiek suprantu veliau einate? 😀

gintarerei gintarerei 11. Oct 2012, 20:17

oj ivairiai, kai tik gera oras ir nera kitu planu, lendame i lauka...anksciau kai vakrai ilgesni budavo, tia lisdavome apie 17 valanda, kai grizdavo vyras ir dar suniuka paimdavom ir eidavom visa seima pasivaikscioti, bet dabar kai taip greitai temsta, bandome anksciau listi i lauka 😀

11. Oct 2012, 20:15

Tai mes irgi ten buname ir i zaidimu aikstele nueiname pasisupti kai geras oras 😀 Kelinta val. einate i laukeli?

gintarerei gintarerei 11. Oct 2012, 20:02

mes obelu soda lankome dazniausia, ten ramu ir prie miskelio, taigi marsiruojame tenais pirmyn atgal 😀 butu smagu islysti kartu pasivaikscioti 😀

11. Oct 2012, 19:38

Sveikute gintarerei !! Na kai lietus lyja ir mes neiname i lauka, bet stengiames kuo dazniau nosiukus iskisti ir grynu oru pakvepuoti, kad ir trumpam 😀 Kur jus dazniausiai vaikstote? Butu smagu kada kartu pastumdyti vezimaicius 😀

gintarerei gintarerei 11. Oct 2012, 15:40

sveika weisora 😀 mes ieskome draugu 😀 tik dabar kai atejo ruduo, nebe tap daznai islendame i lauka, lietus vis mums kazkaip nepatinka 😀

11. Oct 2012, 14:39

Sveikos mamytes!! Mes taip pat is Karoliniskiu, einam kiekviena diena i laukuti su 1m.1men. dukrele. Butu smagu, kad atsirastu kas noretu prisiijungti prie musu, kad nebutu taip liudna vienom. Su draugais juk visada linksmiau 😀

gintarerei gintarerei 21. Sep 2012, 14:21

sveikos mamytes, auginu viena klecka Jonuka 😀 jam dabar jau virs 4 menesiu, tai esam dideli ir ieskom draugu savo rajone...Karoliniskese gyvenu pusantru metu ir dabar kai namuose bunu labai daug laiko, iskilo poreikis suirasti draugu salia 😀 arba draugu su panasiais interesais (pavyzdziui leliuku auginimo) 😀 ziuriu si grupe nelabai aktyvi, bet gal atgaivinkime? 😀

04. Apr 2012, 09:34

Sveikos mamytes , ausginu du vaiucius :2.5suneli ir 10men dukryte. esam is karoliniskiu. ieskom draugu ypac vyresneliui . nes nepazystam nieko nieko . prasom priimami pabendrauti

24. Oct 2011, 23:03

Atsakiau i privata, nes cia manau nelabai kam idomus musu pasnekesiai:]]

24. Oct 2011, 17:56

Na pas mus namuose buvo visas zoologijos sodas pries tai 😃 Tai ir sunelis, ir sinsila ir zuveles visko pilni namai buvo ;] dabar kolkas teliko tik sinsila ir zuvytes, sunelis iskeliavo i kaima (buvome gave dovanu haski maziuka) gyvens kaime 😀 siuo metu dar akvariuma su zuvelemis bandome parduoti nes kazkaip nebesinori jo ;[ pawargome nuo tu zuweliu 😃

24. Oct 2011, 01:32

Zinok, man taip pat buvo, gydytoja, mane, kad nestumas didesnis, pradejo gazdinti, kad maziukas per mazas, taip issigandau, bet keistai ji man kazkaip skaiciavo ir priejom isvados, kad mazesni esame😀 dabar viskas tic tic atitinka pagal laikotarpi svoris, ugis ir t.t..😀 Jums taip pat viskas bus gerai! Kitaip ir buti negali 😉
Svorio zinok kazkaip nelabai priaugineju😀 Is prigimties esu gan liesa, jokiu dietu niekada nesilaikydavau ir dabar priaugau tik 4.5kg 😀 labai bijau priaugti daug...
Knieti paklausti, cia nuotraukyte uzsidejusi labai grazaus sunelio. Gal jusu?😀 Mes auginame suniuka, mastom kaip bus, kai gims vaikelis....

24. Oct 2011, 00:09

Ar jau daug priaugote svorio? ;] as kazkaip vis labai del jo pergyvenu, o tai vat mano pusesere sumuse nebloga rekorda ir priaugo vos ne 40kg per savo nestuma :o kai papasakojo net baime apime ;]

24. Oct 2011, 00:06

O mums vat atvirksciai, taip greit laikas bega kad nespejame jo net skaiciuoti, na lyg ir 34 😀 bet dabar per ekoskopa dar kart patikslins,nes kazkaip mus priziurinti daktare pati nelabai gaudosi kada gimdyt turiu :/ buvo numaciusi sausi, poto po kiek laiko perskaiciavo nustate gruodi ;/ tai esame trupuka nezinioje kuri labai baugina ☹ na manyciau susitvarkys dar sveikatele jums ;]

23. Oct 2011, 23:47

Sakei gruodinukai busite, tai kelinta savaitele jums?😀
Dziugu, kad savijauta pacios puiki. Linkiu, kad visas nestumas praeitu lengvai😀
Na o musu mazylis sveikas, aktyvus, viskas gerai😀 Tik mane iki siol visi blogumai, silpnumai ir t.t lydi...na bet tai praeis, istversiu😀 Pilvelis kartas nuo karto pakieteja, geriam vaistukus, labai nenorime i ligonine. Na bet siaip nieko labai blogo😀 Taip laukiu kada maziukas atsiras, taip laukiu....labai letai man laikas eina😀

23. Oct 2011, 23:37

Na galesime pasigirti ka ponai daktarai apie mus sakys,ir lauksime ziniu is jusu ;] Kolkas labai nesiskundziame nieko, dirbame krapstomes judame ir lyg viskas gerai 😀 o kaip jusu sveikateles? Jokiu bedu neturite? ;]

23. Oct 2011, 23:34

Na tai praneskite kaip praejo jusu pasimatymas😀 kaip pacios savijauta?

23. Oct 2011, 17:15

O kaip faina, mes keliaujame lapkricio 2 tikrintis ar sveiki esame 😀

23. Oct 2011, 00:42

beja, mes lapkricio 3 diena keliaujam pas daktariukus:]]

23. Oct 2011, 00:40

Taip, mes sunelio laukiam!😀) Nuotraukyte turim grazia, konkoliukai tik sviecia😀) Aisku ne 100%, bet gydytoja sake lyg tikrai berniukas😀
Na va kaip smagu, Karoliniskes papildys du stiprus vyrai😀

22. Oct 2011, 21:29

Na kolkas yra pasakes kad bus sunelis ;] taciau lapkricio 2, kai nukeliausime pas gydytojus paskirs ekoskopa o tada ziuresim ka patvirtins daktarai ar paneigs ar tik patikins kad pilvelyje gyvena berniukas 😀 Hesh o jus jau zinote ko laukiate? 😀

22. Oct 2011, 00:34

nezinote dar ko laukiate?😀
taip taip, man maloniausias dienos laikas pries einant miegoti, kai guliu ramiai, o maiukas baladojasi😀 Nors kartais jau dabar kai spiria, tai nezinau ten koki inksta ar ka sumaudzia:]]] nors dar tik 22 savites, bet jegos netruksta...:]]]

21. Oct 2011, 20:01

Na jau nemazi nemazi 😀 ir vis savo didybe parodo mamytei vakarais pasimuistydamas 😀

21. Oct 2011, 13:29

O, kokie jus jau dideli!😀 Puikiausios Kaledos laukia😉 Mes zadame pasirodyti vasario gale😀

21. Oct 2011, 12:01

Labai aciu uz sveikinimus ;] na tikimes kad stebuklas bus kaledinis ir teveliams ta proga padovanos savo atejima, tad laukiame gruodinuko ;]

1 2