Mamytės Norvegijoje

23. Sep, 05:11

Būtu malonu susipažinti su mamytėmis iš Norvegijos. Padiskutuoti kur galima gauti ekologinių produktų ir panašiai.

Bijunai14 Bijunai14 19. May 2021, 15:06

Labutis, kaip jums sekasi su tvarka namuose ir trim mažais vaikais? 😃 Man tai kančia, labai reikia pagalbos tvarkantis. Labai didelė švaruolė nesu, bet norisi švarių langų. Radau tokia kompanija: https://mikrenhold.no/. Gal kas naudojosi jų paslaugomis ir gali atsiliepimais pasidalinti? Ačiū 😉

23. Apr 2015, 16:44 monika_9764

Tas <a href="http://www.vokiskakeramika.lt/sienu-plyteles.html">plyteles</a> kainuoja gražiai išsiklijuoti, bet užtat verta.

04. Mar 2015, 21:24

Sveikutes, labai reikia nuomones apie tokio pobudzio filmukus, kuriuos ziuri mano vaikai 😀 tiesiog prirakina prie pc juos, o as megaujuos ramybe. Ar teko susidurti kaada? Apie Kinder Surprise kolekcionierius cia https://www.youtube.com/watch?v=D4gY6WX_rGA

02. Mar 2015, 20:56

Sveikos, mamytės ☺️ Atvykau į Norvegiją neseniai, bet jau čia ne pirmą kartą. Mano visa šeima čia-ir aš bandau įsitvirtinti. Pagalvojau, būtų malonu dirbti, pagelbėti lietuvių šeimoms su mažaisiais. Man 22 metai, tačiau patirties su mažyliais turiu

31. Dec 2014, 18:01

Sveikutės mamytės, esu naujokė čia, bet kankina tas pats klausimas kaip ir Toma26. Laukiuosi naujagimio, labai norėčiau gimdyti Lietuvoje, bet neduoda ramybės išmoka už vaikelį, konkrečiau dekretinis, ar jį gaučiau ir ko man reiktų, kokius dokumentus sutvarkyti, kad ją gaučiau. Labai lauksiu jūsų atsakymo. 🌷

04. Dec 2014, 10:15

Labas visoms mamytems 😉 esu cia naujoke ir turiu siokiu tokiu klausimeliu 😀 tikiuosiu kuri nors turesit atsakymus 😀 taigi dirbu ir gyvenu Norvegijoje siuo metu laukiuosi pirmagymio mastau gimdyti Lietuvoje tik va nezinau kaip tada man butu su dekreto pinigeliais ar jie man vis dar priklausytu? Gal kuri nors jau buvote susidurusi su tokia situacija?😀

16. Jul 2014, 13:22

Sveiki,
Siūlau štai tokius papuošimus Jūsų krikštynoms 😀
https://www.facebook.com/pompomjums/timeline

20. Jan 2014, 19:39

Sveikos mamytes laukiuosi pirmo leliuko tai trukstu informacijos 😀 busiu labai dekinga jei pagelbesit😀 Dirbu jau metus laiko Norvegijoj man jau 32 savaite gal kas zinot kaip skaiciuojami bus leliuko pinigelei man pasake jog skaiciuos is paskutiniu triju menesiu o man biliotenei tai ne kazkas gaunasi tai gal kas susiduret su tuo buciau labai dekinga😀

08. Jan 2014, 19:24

labas busimos ir esamos mamytes norejau jusu paklausti mes su vyru gyvenam norvegijoje as netaip senei atvaziavau ir nespejau ismokt kalbos o anglu nekalbam nei vienas o turiu gymdyti jau kovo pradzioje tai abai pergivenu kaip bus net i depresija jau puoliau atsakykit jei nesunku

28. Sep 2013, 22:06

Laba vakara mamytes is Norvegijos, ieskau mamyciu bendravimui, esu 24metu mama, auginu du vaikucius ir mielai susipazinciau su kitomis mamis gyvenanciomis aplink Osla(as gyvenu HØNEFOSS) , dar niekada nesijauciau tokia vienisa gyvenime, iki kol nepersikeleme su seima cia, nors turime siek tiek pazystamu, gimines,bet noretusi rasti ir bendraminsiu 😀))

kristuliuuxx kristuliuuxx 22. Jun 2013, 19:08

Sveikos noriu jusu paklaust vieno klausimo 😀 ketinam vyk i Norvegija , jus kai vykot gyvent su savo vaikais ar vezetes kokius tai dokumentus ar ligos istorija kuom vaikas yra sirges ar serga ir pan.Jei vezetes tai iskur issiemet ar werstis reikejo ar kaip . Buciau labai dekinga uz atsakyma 😀

18. Jun 2013, 10:34

kaip rasti jus faceboke, as labai noreciau pabendrauti su cia gyvenanciom mamytem, kurios augina vaikucius

18. Jun 2013, 10:33

labuka, dar norejau paklausti, ar vaikuciai ten buna apdrausti, jei kas atsitiktu. musu tevelis tik vienas dirba, as dar laukiuosi kito

07. Jun 2013, 20:37 arnutis

Sveikute , bendraut bendraujam ir FB , uzsukti manau visos uzsuka cia pasiziureti 😉 Va , o kas liecia del vaikuciu gyditoju prieziuros, bent jau mes neturime prie ko prikibti . o jei vaikas suserga tai vaziuojam i legevakt, suteik pagalba ir padarys tyrimus , uzsiregistruoji pas seimos daktara. O leliukus priziuri Helsestajon , tes registruoja duomenis, skiepija . 😀

07. Jun 2013, 20:10

labas mamytes, matau kad jau mazai bendrauja cia seniau rasusios mamytes, gal jus dar kitais budais snekates. as norejau paklausti, kaip daktarai norvegijoje gydo vaikus, ar geriau ar maziau priziuri sergancius ar mazus leliukus? as vasara atvyksiu i norvegija ir rudeni tureciau cia pagimdyti antra vaika. kaip girdejau is vienos pazistamos bent jau bergene kai vaikas gimsta tai jo nei lanko, nei jei karsciuoja ar serga tai kelias dienas nepriima ir negydo. ar tikrai taip yra ten.

29. May 2013, 15:01

Sveikos mamytes, mes planuojame vasara per atostogas pakeliauti po Norvegija. Gal galetumete ka pasiulyti idomaus pamatyti, dukrytei 4 m. Noretume ka pamatyti su troliais, gal kartais kur yra koks parkas vaikams?

08. May 2013, 11:36

Na as greitu laiku turiu jau gaut ID,o privilegijos cia norgej vaikuciam? ka moka uz vaika jaj nesi dirbusi...? ar isviso moka?
mane tik pora dienu atgal idarbino bet as nedirbu,nes dar nedastate wesbucio,tj jau ir nebedirbsiu 😀

07. May 2013, 22:18

Sveikos prisijungusios !!! As is Askerio 😉 Kycia22 , visu pirma sveikinimai besilaukiant stebuklelio , o tau dabar reikia sulaukti ID ir uzsiregistruoti pa sseimos daktara ir apsilankyti ,uzregistruos jog nescia, gausi lapa,kuri visada turi nesiotis su savimi . Toliau ,jei cia nedirbusi, eisi i NAVa,parasyti prasyma del vienkartines ismokos (joje reiks nurodyti banko saskata savo , arba vyro) .bet cia jau neskubu, as atrodo tvarkiaus 7-8men esyje.

07. May 2013, 21:19

arba jaj mamytem nesunku va mano skype kicia1619
gal galetumet issamiau paiskint kur ka daryt kr eit
ID dar negawau bet ant deneliu turiu jau gaut,kad pasidaryt banko kortele.

07. May 2013, 21:15

sweikos,mamytes sianden suzinojau kad laukiosi,esu pati is norwegijos,sandnesjoen,patarkyt ka reik daryt,as nesenj uzsiregistrawau kad gyvenu norgej,gal zinot pas ka pirmiau reik eit ar pas sawo seimos gyd,ar pas genekologe,nezzinau kaip man dabar elktis,busiu dekinga uz info

03. May 2013, 00:05

Sveikos, esu naujoke pas jus 😀 Jei yra mamyciu is Kristiansando, parasykit, susiorganizuosim susitikima su maziukais 😀

25. Apr 2013, 13:39

as taip pat manau, kad cia tik ispustas muilo burbulas😀 bet internete tiek komentaru radau, kad tikrai baisu buvo pasidare😀

22. Apr 2013, 09:51

labas rytas mamytes 😀 gal yra gyvenanciu Arendal ar netoli jo? 😀

16. Apr 2013, 22:21

o del darzelio Rasa, turit juos paklibinti , sako kad negali buti taip kad negaut jokio darzeli .... Skambinkit ,klauskit,nes vis juos reikia paklibinti jei tyla...Sekes!

16. Apr 2013, 22:19

O del vaiku atiminejimo renidut... tai manau be reikalo ju neatima ... aisku neduok dieve ....

16. Apr 2013, 22:17

Sveikutes mamytes prisijungusios 🌷 Virginija, jei susitvarkysi leidima gyventi ,ID, prisiregistruosi pas daktara , viska eina normaliai susitvarkyti menesiais netrunka ,jei yra kas padeda viska susitvarkyti nemokant kalbos tai labai super .... pries gimdyma turi parasyt prasyma del vienkartines ismokos NAVe . Uz vyresni berniuka taip pat gausi pinigelius i menesi 970kr iki kol sueis 16 metu (berots) taip pat ir uz mazyli kai gims,ka smenesi po 970kr . Paskui jei mazylio nuo metuku,ar ligu 10 men , nevesi i darzeli tada vel turite pildyti prasima kad gautumete pinigelius is valstybes jog nevesit vaiko i darzeli,puse metu po 5000kr ,o likusi laika iki dvieju metuku po 3000kr . Anksciau buvo iki 3metu,dabar jau iki 2metuku temoka ismoka, o jei eisite i darzeli ,100% tai nebegausite nieko,jei 60% (3dienas per savaite) tai atitinkama suma dar gausite, yra NAVe lentele,kiek procentu einant kiek moka.

16. Apr 2013, 21:08

Atsinaujinome! www.vietaskelbimams.lt talpink neribota skelbimu skaiciu nemokamai!

15. Apr 2013, 15:55

Naujiena! VietaSkelbimams.lt

14. Apr 2013, 17:29

be to sake sefas pades susitvarkyti visus dokumentus, policijoj, ligoninej kad galeciau ten gimdyt. nors kai skaiciau cia, tie dalykai labai ilgai uzima, o jis sake kad ten greiciau viska sutvarkys. nes as moku anglu kalba, anksciau mokiausi norvegu ta 1 lygi, bet neturejau praktikos tai nerimauju del to, kad negalesiu susikalbeti

14. Apr 2013, 17:26

laba as busiu naujoke pas jus. as esu virginija, turiu 4m sunu arna, bei dabar laukiuosi antro. mano vyras isvaziaves i norvegija dirba, mes zadam pas ji vaziuoti po 3 men. norejau paklausti, ar as kai ten pagimdysiu ar gausiu kokias ismokas uz vaika. kiek vyas klause savo sefo tai sake, kad priklausys man lyg vienkartine ir dar gausiu uz vaika kiek laiko. ir ar gauciau kokias pasalpas uz 4m sunu, kol kas jis ten nelankys darzelio, pabus su mum kol pripras. labai aciu uz informacija

1 2 3 4 ... 942