Mamytės patarkit-padėkit.

16. Dec, 04:59

Esu nėstume 9,5 savaites, vakar daktarai padare echoskopija ir pasake ,kad nemato sirdeles. Siandien vel dare echoskopija ta pati patvirtino-sirdeles nera. Embrionas atrodo kaip 4-5 sav. Neisivaizduojat kas dedasi mano sirdyje, kas per skausmas. rytoj darysiu rezus tyrima, o penktadieni dar ginekologe darys echoskopija, ir sius i ligonine isvalymui. :'(  visa diena negalejau sneketi, valgyti, miegoti, galvoti. o dabar reikia galvoti, kai siuncia ginekologas tokiam dalykui, ar labai skauda? ar reikes moketi? ka butinai reikia su savimi tureti? 

21. Dec 2014, 09:30

nu stai penktadieni man sutvarke gimda, skauda vis dar ir dabar. Sisiojant skauda,bet sake kad kol gimda nesusitraukus ir skaudes. Daktare labai maloni buvo viska paaiskino ko galima ko negalima, bet va ka daryti su viduriu uzkietejimu nepaklausiau. nes dabar skauda kai ir vidurius pucia, gal mamytes patarsit,ka jus darete??turiu LAXASEN vaistu jie liuosina vidurius,bet abejoju kazkaip gerti. Help

16. Dec 2014, 18:49

Gal tada ir nelaikys per naktį.
O kam jums ta foto? Atsigaukit ir vėl mąstykit apie vaikutį. Aš turėjau nesivystantį nėštumą, darė valymą, žinau ką reiškia netekti vaikučio.

16. Dec 2014, 17:28

kazin ar paprasius daktaro padarys echoskopo nuotrauka? norim su vyru turet

16. Dec 2014, 17:18

klaipedos universitetineje ligonineje,labai bijau, bet tuo paciu kaip ir rankas nuleidus, kai vakar bijojau adatu, snd buvau be skausmo galejo badyt kiek nori

16. Dec 2014, 17:17

Priklauso nuo situacijos,nusiteikit, jog gali tekti likti per naktį. Kur operuos?

16. Dec 2014, 17:12

aciu stiprybes labai reikia. sunku nepaluzt.skaitinejau kad 2h palaiko ir paleidzia.

16. Dec 2014, 17:10

Sveika, stiprybės. Neskauda, nes duoda narkozę, visa tai nemokama. Reikia visko, kaip ir gulantis į ligoninę, kažin ar paleis tą pačią dieną.