Mankšta po cezario

02. Dec, 03:19

Kada pradejote mankstintis po cezario?ar daug kam lieka po operacijos pupsantis pilvukas?ar isejo susigrazinti buvusia pilvuko forma ir kokius pratimus darete?

03. Nov 2010, 10:05

o man pilvukas nedingsta ☹

02. Nov 2010, 16:58

na as jokiu papildomu pratimu nedariau, pilvuko nera jau😀, net nesitikejau, kad taip greit atsistatys figura. Mano mazyliui jau virs triju menesiu😀

29. Oct 2010, 16:20

Jei turi kantrybės, daryk kvėpavimo prATIMUS įkvėpk-iškvėpk😀Aš tai nelabai turiu.😀

29. Oct 2010, 16:19

Tai dar nedaryk, dar kiek ankstokai tau.palauk bent jau iki pusės metukų.o šisip geriausia pasitarti su gyd.man tai trenerė liepė ateit vėliau, pasakiau kad dar maitinu, tai ir pratimai atitinkami buvo duoti, kad per daug nebūtų.

29. Oct 2010, 16:16

panasu, kad as vadovaujuosi sveiku tingejimu 😃

29. Oct 2010, 16:12

as kazkaip neissiklausinejau gydytojos ka galima, ko ne 😀 tai ydomu 😀 aisku, pasti vadovaujuosi sveiku protu 😀

29. Oct 2010, 15:24

mano sunui 7men ir savaite, bet dar nepradejau sportuot.... kazkaip vis nerandu laiko ir pritingiu, o ir mazius isvargina, tai tik ir norisi pailset,o ne atsilenkimus daryt 😀
pilvas irgi nera dar visiskai susitraukes, turbut jau niekad ir nebebus toks kaip pries nestuma, bet jau nebera toks jautrus ties pjuviu kaip anksciau...
aisted, man gydytoja sake, kad atsilenkimus galima pradet daryt praejus 6men po CP, o va tokiu laiku kaip tavo, tai atsigulus kojas pakilnot, na tokius nesudetingus pilvui pratimus jau galima pradet daryt 😀

29. Oct 2010, 15:13

kolkas dar bijau kokius atsilenkimus daryt, kazkaip dar nejauku, nes buna kad ir paskauda truputi pjuvio vieta...

29. Oct 2010, 15:09

Mano mergytei jau metukai ir mėnesis.Pilvukasdar likęs,lyg kokiam ketvirtam mėnesiuke, nu gal mažiau.sportuoju,bet nedingsta.Matyt, tokia fiziologija, arba reikia daugiau laiko ir negailėt presą mankštint

29. Oct 2010, 15:06

o kaip dabar? jau greit man 4 men po operacijos, bet kolkas dar pilvukas yra ir dar like 9kg ☹ (per nestuma buvau priaugusi 20)

05. Dec 2009, 14:22

bet jiug visi esam skirtingi vienoms labai greitai dinksat pilvukos o kitom ne

05. Dec 2009, 14:21

na man tai bent nepavyko susigrazinti dar pilvuko

02. Dec 2009, 15:19

Kada pradejote mankstintis po cezario?ar daug kam lieka po operacijos pupsantis pilvukas?ar isejo susigrazinti buvusia pilvuko forma ir kokius pratimus darete?