MATERNITY ALLOWANCE

18. Mar, 11:52

Sveikos mamytes.Esu cia naujoke ir prasau jusu pagalbos.Na ir nuo ko pradet net nezinau:) Uk as nuo geguzes 2012m. Siuo metu as laukiuosi ir mano terminas gimdymo yra 20 kovo :) Dirbau per agentura(fabrike) 10 sav.nedaugiau . Kai nunesiau darbdaviams irodyma (balta knyga is akuseres) man neuzilgo atejo atleidimo forma is agenturos per Job centra P45 . Taip,kad isdirbt tiek kiek ,rasoma,priklauso neisejo:( Turiu 8 peislipus 8sav). Dirbau nuo geguzes25.2012 iki rugpjucio 10 d.2012 (valandos ivairios) .Dabar atsikopinau forma MA1 (maternity allowance) ir noriu suzinoti ar man kas iseis ,ar man priklausys kokios ismokos uz ta dirbta laika .... Gaunu benifita uz dukrele 7 metu (20 svaru) + working tax ir child tax kredita .Visos mano pajamos .Vyras dirba uz minimuma ir ,beje jo darbo sutartis jau baigiasi :( aciu uz patarimus-priimsiu betkokius ,kad tik teisinga linkme.Parasykit ,kiek zinau tie allowance tvarkomi ilgai (o limitas iki 3 men .po gimdymo) Egle

29. Mar 2013, 16:04

Reali26
Dekui tau uz patarimus-as taip ir maniau daryt...kas bus tas.....Tik va as cia sitoj saly naujoke😀 todel labai mazai turiu info apie tai kas cia vyksta 😀) Dekui Tau,smagu,kad atsiliepi😀

29. Mar 2013, 10:27

Labas, vyras tegu registruojas i job centra, o tu vistiek bandyk siusti tuos savo 8 peislipus del maternity, jei ir atsakys neigiamai, bent jau busi pabandziusi....

28. Mar 2013, 22:18

Mielos Mamytes,pagelbekit kas galit .....Gavau stai toki atsakyma is vienos agenturos .....Ar tiesa,kad man visai nieko nepriklauso? ☹ Ek,sunku bus.....lelius va ,,ant,,dienu gimti turi ,o as pajamu nebeturiu,vyro darbo sutartis irgi pasibaige ,-liko bedarbis .....Parasykit man ,pasidalinkite savo ziniomis .Busiu dekinga uz informacija,patarimus...
(Laiskas -atsakymas kuris mane nuliudino ) :
P.S. Pagal jusu atsiusta staza, Jums jo neuztenka kad Jus gautumete dekreta is darbdavio arba is valstybes.
Tam, kad gauti dekreta Jus turetumete tureti bent 26 savaites nuolatinio, nepertraukiamo darbo stazo…
Jeigu Jus turite maziau, tuomet Jus negausite dekretiniu…nes pagal reikalavimus, neatitnkate taisykliu…

18. Mar 2013, 18:48

atsakau ,,reali 26 ,, I darbo birza nesikreipiau ...,,Maternity Allowance nuorodas gavau is pagalbos centro (nepamenu pavadinimo) atsiprintinau ,pas akusere snd.paprasiau formos ,,maternity sertifikata,, Kaip man paaiskino (pagalbos centre) ,kad uzpildau ,,maternity allowance,, idedu peislipus (turiu 8), sertifikata ,kad laukiuosi ir dar ten pasas ir pan..... nueinu i Job + centra-ten paprasau voko (maternity allowance aplikacinei) ir siunciu .....Tiek tezinau ....tikiuosi spesiu,nes leliukas jau ,jau turi gimti .....Aciu ir Tau ir kitom mamytem uz kantrybe skaitant ir atsakant man 😀)

18. Mar 2013, 15:40

tavo dukra gimus Lietuvoj, tai galesi bandyti siuti del vienkartines, pagal istatymus kaip ir nepriklauso, bet zinau atveju kai dave 😀 del maternity i darbo birza tu dar nesikreipei? na o jei vyras stos i darbo birza, tai turbut gausit 111 i savaite +apmokes nuoma ir council taxus. o tu nelabai toli nuo manes gyveni berods 😀

18. Mar 2013, 15:36

Mielos Mamytes kaip gi man teisingai uzpildyti ta ,,Maternity Allowance,, forma 😉 Tiek mazai laiko liko....zmones kalba,kad po gimdymo (o man liko dienos ir jau gimdysiu) 3 men.ir poto be sansu ....O ,pildyt daug ir teisingai reikia....Beto as neipatinga anglu klb,zinove ,ypac ju terminuose 😀) Ech,gal kaip nors.....

18. Mar 2013, 15:33

.....tik va ,kad man nepriklauso sita pasalpa-partneris mano isdirba i savaite daugiau nei 24 val. Na,neuzilgo greiciausiai taps bedarbis☹ (baigiasi darbo sutartis ) tada gal....bet tuomet ir vel nauji atradimai,nes reiks i Job centra registruotis.....ir daug kas keiciasi,ane?😀

18. Mar 2013, 15:29

Riesutelis66 Dekoju.....😀

18. Mar 2013, 15:27

Vilete ,as vel cia😀 Na,kiek zinau vienkartine pasalpa leliukui gimus man nepriklauso ,nes musu su vyru auginam 7 metu dukrele .....O vienkartine skiriama tik pirmam leliukui 😀 Parasyk man ,prasau,jei ka dar tureciau zinoti....Dekui (beje,kuriam mieste gyveni ? as Blackburne)

18. Mar 2013, 13:01

Dar turetumet gauti income support. Patarciau nueiti i citizens advice burea, ten jie pasakys ka galetum gauti ir teikia informacija nemokamai.

18. Mar 2013, 12:43

Aciu Vilete😀

18. Mar 2013, 12:32

ir jeigu vyras uzdirba tik minimuma, tai jums priklauso ir visi kiti benefitai, uz nuoma ir council tax. patarciau susirasti kokia buhaltere ir su ja viska susitvarkyti..bus greiciau ir paprasciau 😀

18. Mar 2013, 12:30

sveikute, na nedideles mano zinios, bet darbdavys tavo tai tikrai nieko nemokes, nes neisdirbai tiek savaiciu kiek reikejo. kadang gauni benefitus tu gali tvarkytis vienkartine pasalpa vaikui gimus. ir manau tau priklausys dekretines is valstybes. nors ten irgi praso but isdirbus 26 savaites, bet tu gauni benefitus, tai manau gausi ir ta pasalpa is valstybes. kuria moka 39 savaites..

18. Mar 2013, 11:52

Sveikos mamytes.Esu cia naujoke ir prasau jusu pagalbos.Na ir nuo ko pradet net nezinau😀
Uk as nuo geguzes 2012m. Siuo metu as laukiuosi ir mano terminas gimdymo yra 20 kovo 😀 Dirbau per agentura(fabrike) 10 sav.nedaugiau . Kai nunesiau darbdaviams irodyma (balta knyga is akuseres) man neuzilgo atejo atleidimo forma is agenturos per Job centra P45 . Taip,kad isdirbt tiek kiek ,rasoma,priklauso neisejo☹ Turiu 8 peislipus 8sav). Dirbau nuo geguzes25.2012 iki rugpjucio 10 d.2012 (valandos ivairios) .Dabar atsikopinau forma MA1 (maternity allowance) ir noriu suzinoti ar man kas iseis ,ar man priklausys kokios ismokos uz ta dirbta laika .... Gaunu benifita uz dukrele 7 metu (20 svaru) + working tax ir child tax kredita .Visos mano pajamos .Vyras dirba uz minimuma ir ,beje jo darbo sutartis jau baigiasi ☹
aciu uz patarimus-priimsiu betkokius ,kad tik teisinga linkme.Parasykit ,kiek zinau tie allowance tvarkomi ilgai (o limitas iki 3 men .po gimdymo)
Egle