Mažėja pienuko

14. Oct, 01:27

SVEIKOS mamytes na va praejo tik pusantros savaiteles kai pagimdziau suneli o pas mane jau pienuko stygius na nat nezinau ku daryt visa nestuma svajojau kad ilgai matinsiu bet va tau ir trukumas!!!!!!ko tik nedarau ir spec arbatytes geriu bet vistiek mazoka!!pirmaja tai pramaitinau tik 1.5men tai dabar dedu visas pastangas kad nors kiek ilgiau!!bukit geros patarkit is savo patirties buciau labai labai DEKINGA!!!!!!

10. Jul 2010, 20:17

kuo dazniau maziukas valgo is kruties tuo daugiau gaminas pieniuko, cia geriausias varijantas, jei nenori nuo tu chalvu vaikscioti kaip meskute😀

28. Jun 2010, 13:24

butent viskas ateina dar is tu senu laiku 😀 visgi daznai nubegam patarimo pas mama ar mociute 😀 nors jau ir nebe tie laikai 😀 O del chalvos, tai net seniau ligoninese patardavo tai taip 😀

28. Jun 2010, 12:03

Na, jo, tiketi savimi reikia ir net labai!
Bet is kur cia tos chalvos mitas as nesuprantu? 😀 Jau as isivaizduoju, kaip mes visi buvom maudomi margancofkej, gaudavom chalvos skonio piena ir t.t. 😃 😃 Niu, bet kazkaip uzaugom ir sakyciau nelabai kam ir alergiski. 😃

28. Jun 2010, 11:29

as manau, kad daug daro tikejimas, jei mama tiki, kad padeda chalva, tai ji ir pades ir nesvarbu, kad is tikro nedaro jokios itakos, uztenka psichologinio nusiteikimo 😀. gi kartais uztenka vien padrasinimo ir viskas susiklosto gerai 😉

28. Jun 2010, 00:18

aha, chalva tik riebaliukus augina😉

28. Jun 2010, 00:17

oi,kiek cia tu patarimu.. visu pirma - skysciu kuo daugiau ir kuo dazniau vaikiuka maitink.. zindymas skatina laktacija ir jokios ten chalvos nepades

27. Jun 2010, 22:01

Pas karve daugiau pieno nebuna, jei ana geria arbatas uzsikasdama chalva.

27. Jun 2010, 21:58

Niu, tai stikline pieno ir puse alaus yra elementarus skysciai, kas ir padeda. 😀

25. Jun 2010, 14:05

ypac karsta arbata padeda😀

25. Jun 2010, 13:43

neseniai perskaiciau nete viena recepteli laktacijai skatinti: ipilti i stikline truputi alaus ir uzpilti pienu, ir isgerti.Na, man pasirode gana bjaurus kokteilis, tai as isgeriau astskirai puse stiklines pieno ir puse stiklines alaus, zinokit man padejo.

24. Jun 2010, 13:03

Ir valgom kiek tik pupa nori ir kas 1 ir kas 2 valandas 😀 Ir jaučiu, kad pienuko daugėja 😀

24. Jun 2010, 13:02

O man labiausiai padeda gera mityba ir daug daug skysčių 😀

24. Jun 2010, 11:56

valgykit chalva ir gerkit pasildyta silta piena labai padeda

24. Jun 2010, 11:48

mums buvo panasiai ir galvojau kad mazeja, bet pasiskaitinejau internete, kad ne mazeja o maziukui reikia daugiau jau pienelio 😀 mums padejo: daug skisciu ir "lovos rezimas " 😀 dvi dienas pragulejom lovoje kartu ir maitinau kas 1 val, kas pusvalandi, kai tik prabusdavo 😀 ir net kai miegodavo 😃 . Viskas susitvarke 😉

22. Mar 2010, 20:24

aciu uz patarima😉

22. Mar 2010, 19:26

kaip tik gydytoja patare nenaudoti nei graikisku riesutu,nei jokiu chalvu,nes gali issaukti elergija vaikuciui.kmynus reikia pilti pusiau su pienu ir taip nekietins viduriu

22. Mar 2010, 19:22

galima alaus gerti kokia stikline

22. Mar 2010, 18:18

Dar kažkiek gali padėti graikiški riešutai.

22. Mar 2010, 18:17

Nežinau kaip kitiems vaikams, bet maniškei pūtė pilvą, todėl atsisakiau. Viduriukai irgi mėgdavo kietėti, bet nepastebėjau ryšio su kmynų arbata. Ir gėriau, ir negėriau - tas pats buvo. Čia kaip kam turbūt.

22. Mar 2010, 16:52

o maitinacioms mamoms galima piena gerti?nepucia pilvuko?as geriau kmynus, bet va tada viduriai uzkietejo, sake kmynai kietina☹

22. Mar 2010, 16:46

Man asmeniškai kurį laiką talkino kmynų arbata. Gaila, negalėjau gerti pieno, nes jis taip pat padėdavo.

22. Mar 2010, 16:44

o kokia ta dienos norma goduliukas?😀

22. Mar 2010, 10:41

gydytoja man yra patarusi atsigerti alaus,aisku su protu,nes alus paskatina pienuka

22. Mar 2010, 10:11

mamytes ir man pastebejau kad mazeti pradejo na dabar viskas gersiu kuo daugiau skysciu va man tai kol tas pieniukas pasigamina krutine nuciulpia ir paukai tokie minksti seniau labai greitai pasigamindavao o dabar nebetaip ejsiudarysiuos arbatu turiu ta hipp nesciom betejnu ismeginsiu kmynu su pienu pastebvejau kad ant vakaro labai sumazeja pieniuko na bet as nusiteiksiu ir is paskutiniuju bandysiu kad daugetu pieniuko

20. Mar 2010, 16:42

ir dar girdejau kad pries sirgima su mazeja o paskui vel normaliai buna ,tai pasitvirtino.

20. Mar 2010, 16:41

Daug ka reiskia psichologinis nusiteikimas,as vis sau sakydavau nu jau si karta tai maitinsiu kiek galesiu,ir nuo 2-3 men pradejo mazet ,tai dejau prie kruties kuo dazniau,kad ir kas valanda,jau 9men,vis dar maitinu.

07. Jan 2010, 22:43

buvau klinikose ir man pasake kad visos kurios nori zindyti savo vaika , jos visada tures pieno, aisku jaigu nera uz tai kazkas svarbiau!!! jokio streso, jokiu blogu nusiteikimu

07. Jan 2010, 21:50

Na siaip priklauso nuo skysciu kiekio pienuko buvimas, reikia arbatu gert daugiau. O SVARBIAUSIA dabar, tai tavo psicholginis nusiteikimas. Jei tau atrodo kad truksta, tu pradejai galvoti, kad jau viskas dings pienas, vat tai labai daug ka reiskia, jau as kalbu is patirties. Tu taip negalvok, maitink ir viskas, atsipalaiduok, galvok teigiamai, gerk siltu arbatu. Man taip buvo, po dvieju triju, dienu susitvarke viskas.
Na, bet jau kaip kas cia rase, jei jau lemta tai lemta, o gal ir ne.

07. Jan 2010, 21:30

Na as kai maitinau tiek pirma tiek antra dukryte,tai gerdavau kakava su pienu nezinau ar tai turejo itakos pieno gamybai bet mazaja nustojau matint kai jai buvo 1,6m. manau nemazai 😃

07. Jan 2010, 16:25

tai as duociau,bet kad ji neima kruties visai,tik rekia ir nervuojasi

1 2 3