Mažųjų pusryčiai

26. Feb, 11:03

Sveikos mamytės:) Mano dukrytei 1m.3mėn. Norėjau pasidomėti ką pusryčiams pasiūlote savo mažiesiems? Aš savo mažajai išverdu košytės (manų), arba iš parduotuvės košeles , kurias reikia sumaišyti su šiltu pienu. Ir po to išgeria pienuko. Norėtųsi pateikti ką nors naujo. Papasakokite ir jūs ką skanaus pusryčiams valgo jūsų mažyliai.

16. Aug 2010, 21:11

nu mano maziukas kaip ir as ryte nevalgus.koki jogurtuka,arbatini ar miezini sausainuka,bananuka...

12. Jun 2010, 00:24

labuka. 😉 mano sunui 1.6 ir pusryciams kaip ir vakarienei stengiuosi pagaminti pieniskas kosytes(ryziu,grikiu,manu,mieziniu,kukuruzu..) visas karves pienuke verdu ir pagardinu sviestuku,jei turiu-vaisiais. 😀 dar pusryciams gaminu virtus arba keptus varskecius,blynu iskepu labai juos megsta,keptas arba virtas kiausinis. tai vat. 😀

04. Jun 2010, 11:23

diana, o kaip tu darai tuos 4-5 dripsnius su jogurtu, ar juos sausus reikia uzpilt ar reikia pirmiau isvirt o paskui uzpilt.aciu

02. Jun 2010, 22:23

Mums 1.2 men pusryciam valgydavom sumustinius, kosiu jokiu nevalge. Dabar pakeitem gyvenama vieta ir maistas pasikeite. Pusryciams vien tik dribsniu kose. Misinukus pats atsisake ir iskart pradejo gerti karves piena, bet dabar ir pienuko jau nebegeria.

01. Jun 2010, 15:20

taip taip,kietumas neispasakytas..tai pati turejau suvalgyt,nei jie minksteja,kieti,bet kokie neskanus.fuuu

01. Jun 2010, 14:55

as sunui daviau tai ir nevalge, kad jie tirptu ar suminkstetu, bet kieti tokie. o mano sunus turi tik priekinius 8 dantukus tai jam sunku kramtyti. bet tuos dripsnius milupos tai valgo

01. Jun 2010, 14:50

milupa sausi pusryciai lb neskanus,nei mano gabija nevalgo,nei keliu draugiu vaikiukai.ragavau pati,toks jausmas,kad kiauliu kombikorma valgai.

01. Jun 2010, 14:27

diana, kokias kruopines koses duodi, tas pati verdi ar is tu pokeliu jam darai?

01. Jun 2010, 10:24

mes pusryciams megstam koses su darzovemis smulkintomis, blynus..omleta..2.6men

18. May 2010, 14:33

mum jau 1.4,duodu visas kruopines koses ,darau jau su karves pienu,kartais su misiniu kai pieno ner,pagardinu bananu,uogiene savo gamybos ar tik su sviestuku kaip kada,dar megste su jogurtu dripsniu aviziniu ar 5 grudu,dar darau varske su bananu ir tepam ant batono irgi skanumelis😀 .tai va pagrinde koses psryciam,o del pieno geria belekoki koki pasiulau.😀

17. May 2010, 15:08

mes misinuko jau senai negeriam,pakeitem i piena. o rytais gerti atsisake turbut nuo 10 men ir nesiulau. valgom pusryciam viska, bet sausu pusryciu neduodu, nes jis pabande, nepatiko ir neperku net tu naujai atsiradusiu.

17. May 2010, 14:21

o kokius sausus pusrycius duodat savo mazyliams, ten specialiai maziems milupos gal kur nesenai atsirado. raso kad su pienuku ar reikia ji uzvirt jei nori duoti su tais pusryciais, mes valgome misinuka. mano sunus jau po maziau valgo jo tiek rytais tiek vakarais. gal akau jo nelabai nori, gal pasiulyt karstais pienuko karves pagert.

28. Apr 2010, 16:02

mums 1.8m pusrycius valgom labai ivairiai,mano mazule kartais buna isranki maistui tai vis sunku ka nors naujo isiulyti..be mesos mes nei dienos 😃 neveltui pagal horoskopa Liutas 😃 labai megsta burokeliu sriuba,turbut galetu ja valgyti kiekvienda diena 😀 kartais buna kad ir nebeisnesa galva ka pasiulyti pusryciams.

21. Apr 2010, 16:31

mum 1.5metuku.pusryciams dazniausiai valgo sausus pusrycius su pienuku.misinuko nebegeriam nuo 11men.tik karves pienuka,lb lb kakava megsta 😀 taip pat kosytes-ryziu,grikiu,avizu,4-5 dribsniu koses.taip pat lb megsta perliniu kruopu kose su darzovem,aisku pietum.

21. Apr 2010, 15:36

mano berniukas yra 1metu ir 3 menesiu amziaus..mes pusryciams valgom sausus pusrycius dazniausiai,kartais varskytes sutaisytos su grietine ar jogurtu ar kokios koses..bet dazniausiai sausi pusryciai..jam labai patinka 😀 o geriam pries miega karves pienuka..nu dziaugiuos kad mes puikiai viska priimam.nebuvo problemu pereinant nuo mamos pienuko prie misdinuko,kaip ir nuo misinuko rie karves pienuko 😀

13. Apr 2010, 11:26

mano mergytei 1,2m,mes valgome viska.pusryciams labai gerai varskyte su bananu.o siai ji nori mesites lasinuko nerukytu zinoma ,labai gerai ir sveika.,daktare rekomendavo.noreciau suzinoti kokiu nors receptuku .

12. Apr 2010, 15:17

Šiandien mažutė atsisakė valgyt.Nevalge nei pusryčių nei pietu.Pora sausainiuku suvalgė tik ir viskas.

10. Apr 2010, 15:54

Mano sūnui tuoj bus 1,7 m, bet eidami miegot mes geriam mišinuką. Karvės pieno bandžiau duot, bet jis meta šalin ir viskas. Vyresnysis mano irgi negėrė karvės pieno, o ir aš pati su vyru jo nemėgstam.

10. Apr 2010, 15:07

Mano panelytei 1.4mėn.Tai ryte dar mano pienuko pageria,o paskui tai grikių košė arba blynu miltinių iškepu labai mėgsta.Košes iš parduotuvės valgydavo iki metukų ale jau pabodo gal tai nebevalgo.Kaikada pasiulau sūrelių varškes arba varškę su uogiene sumaišau.

10. Apr 2010, 10:31

labai reikalinga temute, mano sunus ir 1.3 men mes pusryciams geriam misinuka, taip pat ir vakare. noreciau vaikui pusryciams kaska nauja pasiulyti, ir taip pamazu pakeist misinuka. ar jus dar duodat savo mazyliams misinuka, o gal karves pienuka?

26. Feb 2010, 13:43

mes valgom kose ryziu dribsniu ir avizine, nes kitos nelabai patinka. taip pat virta ar plakta kiausini, kepta batona, blynus, virta sardele. jam patinka ir jis noriai valgo.

26. Feb 2010, 11:38

aha tikrai ,mapirsau pamineti,mes irgi dar omletuka valgom

tifer tifer 26. Feb 2010, 11:21

manieji megsta koses,omletuka

26. Feb 2010, 11:13

labutis,o mes pusryciams dazniausiai valgome koses ryziu,maieziniu kruopyciu,penkiu grudu na ir aisku grikiu kosyte. dabar atradom grikiu kose su darzovem,pameginkit,mano mazylis labai noriai valgo. tiesa,viska pagardinu sviestuku ir mes dar sumalam kosyte ,,kotu,, nu suprantat ka turiu galvoj:-)

26. Feb 2010, 11:03

Sveikos mamytės😀 Mano dukrytei 1m.3mėn. Norėjau pasidomėti ką pusryčiams pasiūlote savo mažiesiems? Aš savo mažajai išverdu košytės (manų), arba iš parduotuvės košeles , kurias reikia sumaišyti su šiltu pienu. Ir po to išgeria pienuko. Norėtųsi pateikti ką nors naujo. Papasakokite ir jūs ką skanaus pusryčiams valgo jūsų mažyliai.