Mažylio valgiaraštis

19. May, 10:18

Sveiko mamytes! Labai reik pagalbos, padeti sugalvoti pietus mazyliui ir visai seimai. Musu mazajam 11 menesiu, tik va problema yra tokia kad jis nenori valgyti nieko ka jam darydavau anksciau. Dabar nori visko ka valgom mes, o mes daznai labai valgom, astru maista, man paciai patinka suriau... valgom apkepus visokius su suriu ir t.t. visai isseko idejos, nezinau ka daryti tokio kad galetumem valgyti visi. Buciau labai dekinga jai pasidalintumet mamytes receptukais, patarimais ar patirtim :)

06. Dec 2010, 22:47

kaip grazu 😀 o mes siemet puosim saka,nes musu maziukas dabar pradeda vaikscioti tai i viska kesinsi,tai bijom,kad ant galvos neuzsiverstu 😀

sun sun 06. Dec 2010, 21:36

me sirgi jau pasipuosem 😀

06. Dec 2010, 13:13

AS TAI GALVOJU KADA CIA TAS TINKAMAS LAIkas butu papuost egle? tai nusprendziau puost kitoje savaiteje😀

06. Dec 2010, 12:35

Man labai graži eglutė. Jei nedaryčiau burbulų pati, tai jau žiūrėjau tokius šiaudinukus 😀

06. Dec 2010, 10:12

oi mes jau pasipuose savaite laiko 😀

06. Dec 2010, 10:05

ŠįMET ANKSČIAU ŽIEMA PRASIDĖJO PRISNIGO,TODĖL IŠ ANKSTO GYVENAME ŠVENČIŲ LAUKIMU,IR AŠ PUOŠIU UŽ KELIŲ DIENELIŲ

06. Dec 2010, 09:17

eglutė labai graži, tik prieš šviesą fotkinot.

neri neri 06. Dec 2010, 08:16

graži eglutė 😀 bet kažkas negerai tavo foto aparatui

19. May 2013, 10:18

Sveiko mamytes!
Labai reik pagalbos, padeti sugalvoti pietus mazyliui ir visai seimai. Musu mazajam 11 menesiu, tik va problema yra tokia kad jis nenori valgyti nieko ka jam darydavau anksciau. Dabar nori visko ka valgom mes, o mes daznai labai valgom, astru maista, man paciai patinka suriau... valgom apkepus visokius su suriu ir t.t. visai isseko idejos, nezinau ka daryti tokio kad galetumem valgyti visi.
Buciau labai dekinga jai pasidalintumet mamytes receptukais, patarimais ar patirtim 😀