Mažyliui lėtai auga svoris

04. Jun, 09:03

Na nezinau,gal tokia grupe jau yra bet nepavyko rasti.Mano mazajai lyg ir viskas normaliai-sveika,tik mum svoris nelabai norei auga.Dabar budama 9men sveria tik 6700gr.Tikrai mazokai,bet ner prie ko prikibt,tyrimai-superiniai,valgymas ir neblos.Gal ir yra tokiu mazyliu pas ka?Paminesiu-gymem 3020gr,50cm.Ydomu butu pabendraut.Ir atsiprasau jai jau tokia panasi grupe yra,neradau paprasciausiai.

10. Jul 2010, 00:34

Laba Iruska.Okokio amziaus tavo mazoji.Beje -labai grazi mergyte.O kokio svorio jusu mazoji?

10. Jul 2010, 00:27

Taigi Atomine mes dar 2kokius kartus padarom dienoj.Ovalgyt tai mes viska beveik valgom-7men jau suvalgydavom an karto-visa balandeli,cepelina virtu bulviu,galka.su bulvem.Dabar ir apetitu nesiskundziam-puse vistos ketvirtis su bulvem,kaip uz ausies sukemsa.Ji pas mane ir mazute budama valge didesnem normom MP ,ar poto misini.Dabar pieno 250-300ml ant karto sugeriam.Gydytoja sako kad nelabai gerai tokia mytiba(tokiais kiekias,)bet kai nedaduodi,matytumet kaip stauge,ir koks izeidumas buna.Tad kai nori tai tenka duot.Ogal ir del to poto kietokai i tuoleta iseinam.Odel avizines kosytes,ji labai maistynga sake daktare ir duot pradejus buvau nuo 4 men.Manau galit ir jus pabandyti,nes kaip supratau nedavus dar.

08. Jul 2010, 22:29

mano lelyte irgi mazesnio svorio

08. Jul 2010, 22:28

uj, jau rodo 😀

08. Jul 2010, 22:27

As cia ne i tema, bet gal kas padet galite?nesuprantu kaip ikelti foto prie profilio, niekaip neiseina, ikeliu, bet nerodo

08. Jul 2010, 22:25

Nepatinka man tokia situacija, tai imuosi visko ko tik išmanau, deja kol kas pokyčių jokių...3,4 paros, o tada jau kalnas 😀 geriam ir gerąsias bakterijas, bet labiausiai viską sureguliuos turbūt laikas, o gal ir avižų košė turės kokį poveikį, bet jos dar reikia palaukti...

08. Jul 2010, 22:22

Visų pirma pasigirsiu 😀 pradėjus valgyti daržovienę, per 2 savaites priaugom 600 g. 😀 mums 5,5 mėn. ir 6900 g. 😀 kerta mano lėlytė viską kaip reikiant, gražiai, skaniai, tvarkingai 😀 o su viduriukais bėda ta, kad nesituština po 4,5 paras ir kai jau daro, tai stenėdama...nors nėra spirutės, bet tirštai...kas keista, kad ji jokio diskomforto dėl to nejaučia, kad tiek retai tuštinasi, bet kai jau tuštinasi tai krūva iškart...😀 kaip gydytoja sako darote viską kas reikia (skysčių pakanka, slyvų, obuolių tyreles valgom, jos mitybą žiūrim) tad reikia laukti kol išaugs...na pas mane irgi toks savitas žarnynas, gal paveldėjo...jei vyras kasdien lekia į tualetą, aš būnu, kad ir tris paras neinu 😀dar sakė, gali būti kad storoji žarna ilgesnė, tai kaupiasi ten viskas, bet čia jokio gydymo nėra, dažniausiai vėliau viskas susitvarko...kol valgo MP dar tos 4,5 dienos, jei pupa nejaučio jokio sunkumo sako nėra baisu, tai nepuolam panikuoti ir detaliau kol kas nesitiriam...beto nuo pirmų dienų viskas buvo super, tik va pasikeitė kai pradėjome tyreles valgyti, matyt taikosi žarnynas...

08. Jul 2010, 21:59

Oi ir jus Atomine kamuoja kietoki viduriai.Mes taipat vargstam su jais.Tustinames pora kart dienoje,bet labai kietoki-net saratukais iskakojo.Ir nelabai padeda,nei sultis,nei kompotas,nei slyviene.Dopilakso dar nedavus,nes daktarite buvo sakius jai i diena iseina tiek kartu,o nebuna kad kokias 2paras neiseitu,ir trombuotu zarnina-neduot.O kaip jus su tuo kovojat?Ogal kai paauks isaugs ta kietejima,bet mes taip nuo 1men kazkur taip tustinames.

08. Jul 2010, 21:59

Oi ir jus Atomine kamuoja kietoki viduriai.Mes taipat vargstam su jais.Tustinames pora kart dienoje,bet labai kietoki-net saratukais iskakojo.Ir nelabai padeda,nei sultis,nei kompotas,nei slyviene.Dopilakso dar nedavus,nes daktarite buvo sakius jai i diena iseina tiek kartu,o nebuna kad kokias 2paras neiseitu,ir trombuotu zarnina-neduot.O kaip jus su tuo kovojat?Ogal kai paauks isaugs ta kietejima,bet mes taip nuo 1men kazkur taip tustinames.

03. Jul 2010, 13:59

Kruopom dar per mažos mes...na pandysiu skysčiais palaviruoti, gal padės...arba tiesiog ateis laikas, kai organizmas pripras...

03. Jul 2010, 13:58

Iki šiol valgė MP kiek tik norėjo, o dabar stengiuosi kas tris valandas maitinti, nes gauna daugiau papildomo maisto, nors ji be saiko, valgytų ir valgytų, bet vėliau atpylinėja...

03. Jul 2010, 13:56

O kruopu koses nebandei isvirt?

03. Jul 2010, 13:56

O kas kiek laiko tu ja maitini?

03. Jul 2010, 13:53

Mums tuštinosi kasdien, vėliau kas porą dienų, o kai pradėjom tyreles pradėjo kietėti...o dabar gauna tyrelių, kartą daržovienės ir MP kiek nori 😀

03. Jul 2010, 13:50


Is vis kai as pati maitinau tai maniske tustindavosi vos ne kas karta valgydama 😀 na bet aisku tada dar mazute buvo.gali pabandyt is puodelio 😀

03. Jul 2010, 13:46

Tik va neima ji buteliuko, tai reikės su puodeliu girdyti 😀

03. Jul 2010, 13:45

Aš pati maitinu, tai daug pienuko geria, bet gal dar arbatėlių duoti...moliūgą pabandysiu duoti gerber vieną patį, nes kol LT nėra, tų atvežtinių virti nesinori...

03. Jul 2010, 13:39

atomine morkyte su bulvyte as daviau tik kelias dienas gal kokias 4, ir tada idejau moliugo, valge puikiai, dar po keleto dienu dejau kalafioro ir pan, ziurint ka turejau nes dabar moliuga sunku rast.ir gydytojos klausiau ar butina ten po savaite maitint vaika vienu produktu, sake ne, galima ir greiciau ivest nauja darzovyte, juk jei kas netiks per 4 dienas tikrai pastebesi.😀 o del viduriuku tai jau taip buna, o ypac ivedus kieta maisteli, as dar stengiuos duot kuo daugiau skysciu, pankoliu arbateles, vandenuko ir slyvu nuoviro, na ka besugalvoju 😀

03. Jul 2010, 08:55

lauryt tavo tikra dičkė 😀 manoji penkių tik 6280 g. svėrė 😀 bet mes patys smulkūs ir mažytė smulkutė, tad viskas normalu 😀 o mums nei slyvos, nei obuoliukai nepadeda...sakau, kad nuo morkyčių, bet kad kietėti pradėjo dar iki jų vartojimo, gali būti nuo banano, arba tiesiog apskritai taip reaguoja į kietą maistą 😀 dvi savaites valgom morkytes su bulvytėm, gal sakau moliūgą duoti, jis ir viduriukus pakoreguoja, ir nėra iš alergijas keliančių...ar negerai taip įvesti?

03. Jul 2010, 08:45

mano mazoji 5menesiu, o sveria kaip mumu 7500 as dar pergyvenau, kad mazokai nes tokia smulki ji, bet ugis 67,5 tai tas svoriukas kompensuojasi. o del viduriuku tai mes kai pradejom duot kieta maista tai irgi kietet pradejo, bet jei jau maniske viena diena nepadaro tai as jai bandau slyvu nuoviro duot atsigert nes tyreliu ji nevalgo o ir sutrintu dziovintu slyvu ne per ipatingai, ka zinau mums padeda kazkiek.dar gydytoja sake obuliuko pagremzti, bet nzn ka jis duoda.

02. Jul 2010, 15:49

Mes dar mažos uogytėm 😀 tik va vargstam su viduriukais ir duphalac geriam, ir slyvų tyreles valgom deja nieko...ką dar patartumėte?

02. Jul 2010, 15:35

Sveikutes mamytes.Senokai cia buvau uzsukus.Na manoji dabar-10men sveria 7500gr.Apetytu ,kaip visuomet nesiskundziam.Valgom jau visoki maista-galima sakyti,kaip ir mes,tik kepto daug vengiu duot.(aisku ,buna retai isimciu ,kad tik pienu ,ar kosiniu uzpilu gyvos tik)Na dabar prasidejusios uogos,darzuose.Jus gal ir pagardynat koses jom.?

01. Jul 2010, 10:48

atomine pritariu tau as ir saviske pradejau koselem primaitint truputi anksciau nei nuo 4men (mes valgom misinuka tai anksciau primaitinima pradejom) bet kuo toliau ji man to misinuko vis dazniau atsisako vat ir suku galva jei viena diena jo neims ka reijks daryt ?

30. Jun 2010, 13:14

lauryt, manau dauguma mamų taip daro 😀 mes irgi jei kas ieškom info internete ir apsilankę pas gydytoją savus atradimus aptariam bei patvirtinam 😀 nors mūsiškė ir taip puiki, visada apiberiu klausimų lavina tai atsako, paaiškina, pataria 😀 tik sesutės nervuoja, svėrė pupą 5 mėn. tai svėrėm tik 6280 g., na ji smulki, bet ir mes su vyru labai smulkučiai, tai didelė tikrai nebus 😀 bet žandukus turi, pati guvi, ypatingai judri, linksma, tikrai tam vaikui viskas gerai 😀 o ji man sako, oi per mažai svorio, turbūt pieno nepakanka, sakau tikrai pakanka, nes net per burną bėga 😀 o gydytoja į tai ramiai žiūri, sako matosi, kad nebus linkusi į nutukimą 😀 kadangi turėjom jau didelį norą valgyti, net tėveliai jau ramiai pavalgyti negalėjo, tai greta tyrelių, ragaujam ir po truputį daržovienę 😀 kerta ji kaip reikiant ir kas keista su dideliu noru ir taip gražiai nuryja nuo pirmų dienų 😀 matyt vaikui jau buvo laikas rimtesniam maistui, kad ir nėra tų 6 mėn 😀 žiūrėsim kaip čia tos daržovės mus "nutukins" 😀 juokingos man tos jų kreivės, svarbu man vaiko savijauta ir laimė 😀 valgo noriai ir dar norėtų, tik mama riboja 😀 ir tikrai nekišiu tų mišinukų 😀 buvo, kad naktį ir kas 2 valandas valgė, tai jau atseit reikia mišinukų, bet sakau tikrai ne, geriau pati kad ir kas valandą maitinsiu, o pradėjus valgyti košelę, jau ir 3-4 išmiega, kai prisidės daugiau maisto ir daugiau išmiegos 😀 bet kol yra pieno, kam tas mišinys...

30. Jun 2010, 12:36

taip gydytojai siais laikais tai Dieve padek, atrodo jie vieninteliai i kuriuos galime kreiptis pagalbos, tik jos ne visada sulaukiame, jei taip ir toliau pacios tapsime savamokslemis gydytojomis, nes bent jau as jei man kas neaisku tai sedu prie interneto ir ieskausi visokios informacijos iskilusiu klausimu 😀

29. Jun 2010, 11:42

lauryt pritariu jums... is vis kai paziuriu tai gydytojams tikrai daznai vienodai buna... as jau ir mastau apie naujos ieskojima☹

26. Jun 2010, 12:11

Sveikos mamytes, noriu ir as pasisakyti del to mazo svoriuko.Lieposmamyte, maziau jaudinkis del to svoriuko jei vaikas linksmas ir guvus.as didele klaida padariau, kad pasiklioviau gydytojais ir literatura, po 3savaiciu kai gime dukryte mes priaugom 450 g, gydytojai uz galvos susieme buvo kad per mazai ir kad reikia damaitint misinukais, antra menesi persigandus kisau tuos misinukus, o maniske pamacius, kad misinukai valgosi lengviau po antro menesio visai atsisake kruties.nors svoris priauginejo panasiai ir nuo misinio apie 400-500g per menesi.taigi rezultatas toks kad likom tik prie misiniu, dar po menesio ji man ir misinius valge zaizdama tai 70g tai 90, dabar mums beveik 5 menesiai jau valgom papildomai kosytes tai misinio vos ne vos 3 kartus per para suvalgom po 120g kartais ir maziau.ir ka as padarysiu jei ji nevalgo 😀 vargais negalais kovojam su tais misiniais ir viskas.tureciau antra leliuka tai is vis daryciau taip kaip paciai atrodo, o ne gydytoju klausyciau, nes jiems tai nusispjaut ant musu ☹

22. Jun 2010, 00:03

na gal kad jau didesne, tai del to mazeja priaugimas...pasikonsultuosit su gydytoja kai gris is atostogu, o dabar taip nepergyvenkit😉

21. Jun 2010, 22:33

na mes per pirma menesi 500g priaugom, o va dabar 1kg, man gydytoja paaiskino, kad ji bus is liesuju..ir tas priaugimas svyruos... cia ir genai daug duoda.. na bet mano nuomone, kad vistiek reikia vaikiuka stebeti..

21. Jun 2010, 22:02

sveikos mamytės, mum jau du mėnesiukai ir mes pasunkėjom kilogramu😀 tai viskas taisosi, tikiuosi taip ir toliau😀

1 2 3